Rex Ambassador; Öznel bir bakış.
(17/11/2019, Saat: 22:10)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @paspartu hocam aynen katiliyorum alet benim fikrimcede jilet seciyor isini yapiyor parasina lafim olamaz arz talep meselesi tabiki ve feather jiletleri kullanicak makine bu sanirim sari 7 o clock olmasi lazimdi bir kac paket denemek lazim yargilamak icin benim adima erken uzunca sure perma sharp hic begenemedim simdi sevdigim bir jilet bi polsilver hic alisamiycam sanirim stoktakileride ilan acarsam hediye yolliycam...

@Aedan hocam bu ise ilk basladigimda sizin ilanlar yeni satilmisti siz birakmistiniz o sira ben yeni baslamistim diye hatirliyorum ve sizin makine konusunda bunu demeniz ve ayhan @Kayhan abinin butce varsa al demesi yetti bana ve pismanmiyim asla sirf sekli semali yeterli geldi ve begeniyorum tabiki lakin beklenti sanirim nirvanadaymis...

kademe konusuda kesinlikle bende ej89de fazla mild gelmeye basladigindan bi arayis oldugundan future ise nazli bebek misali her an tirmalarim progress sirf o knobu begenemedigimden hic dusunmeden tek gecerim tabiki hele o biyik kismindaki kesim kolayligi ayarlari ise 89 la r41 arasi ben 6,5 da kullanmadim 6 da yeterince agresif geldi 4 de karar kildim.

Metni okurken rap şarkı dinliyorum zannettim. Komşum bazen nokta filan koysaydınız keşke, soluklanarak okuma şansımız olurdu. Anlayabildiğim kadarıyla Rex'i sevdiniz.
@rocnel adjustable icimde uhde zaten bir rocnelim bile yok anliyor musun hadi gulumse diye sarki bile soylesim geliyor...
@Aedan hocam latife bir yana murat hocamla instagramdan 2016 yilindakj mesajlar dahi duruyor hep tesebbus var ama alim yok hepi topu bi tane puturlu sap alabilmisim rocnel olarak adjustable da ise sailor seri baya ilgi alanimda bide sozu hala duruyor murat hocamin sapa yada makineye lazerle isim kazima seklinde bi hakkim la ilgili yazismalar duruyor hatirlar sanirim...

@paspartu hocam kusura bakmayin genel olarak eller beyne yetisemiyo ve telefondan hele de telefon ufak olunca imla kurallarini katlediyorum farkindayim lisede edebiyat hocam 100 luk kagidima hep 90 verirdi sorunca sen argosun derdi nasi yani diye sordugumda tarzin argo sozcukleri kullanma seklin ses tonun vurgularin derdi sozlume 30 40 verirdi hep o geldi aklima, demekki yazarkende konusurkende hep ayni...
(17/11/2019, Saat: 23:04)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel adjustable icimde uhde zaten bir rocnelim bile yok anliyor musun hadi gulumse diye sarki bile soylesim geliyor...
@Aedan hocam latife bir yana murat hocamla instagramdan 2016 yilindakj mesajlar dahi duruyor hep tesebbus var ama alim yok hepi topu bi tane puturlu sap alabilmisim rocnel olarak adjustable da ise sailor seri baya ilgi alanimda bide sozu hala duruyor murat hocamin sapa yada makineye lazerle isim kazima seklinde bi hakkim la ilgili yazismalar duruyor hatirlar sanirim...

@paspartu hocam kusura bakmayin genel olarak eller beyne yetisemiyo ve telefondan hele de telefon ufak olunca imla kurallarini katlediyorum farkindayim lisede edebiyat hocam 100 luk kagidima hep 90 verirdi sorunca sen argosun derdi nasi yani diye sordugumda tarzin argo sozcukleri kullanma seklin ses tonun vurgularin derdi sozlume 30 40 verirdi hep o geldi aklima, demekki yazarkende konusurkende hep ayni...

Rica ederim, sadece espriydi söylediğim. Selamlar.
yok hocam espri de olsa bunlara alinacak yasi geceli cok oluyo kendimi de fazlasiyla taniyorum haklisiniz diyebilecek hicbiseyim yok hatta insan yazarken devrik cumle kurar ben konusurken bile devirebilirim cumleleri futursuzca devrik cumle imla hatalari konusunda iyiyimdir hakkimi yedirmem... Big Grin Big Grin Big Grin
Makinam bir komşumda deniyor sağolsun
Ama özledim keratayı Smile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Ben 4. Tıraşımı perma sharp la biraz once iki günlük sakalı lavaboya gömme eylemi ile son buldurdum.
Wtg ve xtg ile iki perde gayet başarılı hem jilet hem makine üzmedi burun altı bıyık bölgesine ufak bi cizik ki bunu mach3 le bile hep başaran ben için zor olmadı...
Rex için söyliyebilecegim söz denenmeli bütçe elveriyorsa alınmalı üzmez kimseyi ilk makine olarak alınırsa ve kanaatkar olunursa tek makine olabilir mi bence evet bu arada 4,5 ayarda iki perde tertemiz yakın tıraş...
(17/11/2019, Saat: 23:04)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel adjustable icimde uhde zaten bir rocnelim bile yok anliyor musun hadi gulumse diye sarki bile soylesim geliyor...

Evet İsmet bey konuşmamız baki Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

3 gun dinlenmis ciltle sabun vitoz jilet personna comfort coated 4,5 wtg ve xtg akabinde pinaud lime ile final yanma olmadi desem yeridir ve bu saat oldu hala sanki yeni tıraş olmusum hissi.
makine iyi fazla iyi kesinlikle ama ne bilim heralde beklenti bu kadar para verince evde camasir falan yikayip yemek yapip sohbet falan eder diye mi islediki bilinc altima acaba...
(25/11/2019, Saat: 21:52)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3 gun dinlenmis ciltle sabun vitoz jilet personna comfort coated 4,5 wtg ve xtg akabinde pinaud lime ile final yanma olmadi desem yeridir ve bu saat oldu hala sanki yeni tıraş olmusum hissi.
makine iyi fazla iyi kesinlikle ama ne bilim heralde beklenti bu kadar para verince evde camasir falan yikayip yemek yapip sohbet falan eder diye mi islediki bilinc altima acaba...

İyi akşamlar,
İlginç bir tesadüf, aynı jiletle bugün ben de traş oldum, yarın ikinci traşdan sonra jileti yorumlayacaktım. 6. ayarda oldum. Jilet feather kadar keskin bence. Ondan daha konforlu. Daha az agresif. Günboyu iyi hissettim, feather’da günboyu yanma hissediyordum. Jilet feather’a göre nispeten daha ucuz. Biraz daha dikkat ederek kullanabileceğim bir jilet gibi görünüyor. Çok gürültülü bir jilet, bu keyfi arttırıyor bana göre. Doğru mu bilmiyorum “made in USA” yazıyor. Beğendim bu jileti.
dogrudur hocam made in usa.
ben impa ticaretten almistim 55 tlydi o zamanlar 100 ku paket vay be.
ve feather ben hangi makinede kullanirsam kullaniyim kil koklerini hosaf ediyo weepers oluyo bir cok noktada kesiyo sakali ama cok alisamadik kendisiyle. genel yaklasim olarak konfor oncelikli davraniyorum sinekkaydi olmasada olur keyif konfor yeterli cokomelli benim icin.
bu arada vitoz sabun cella sabuna gore bi tik daha iyi kopuk konusunda imkan varsa deneyin.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rex Ambassador İnceleme Aedan 28 14,592 22/12/2023, Saat: 14:10
Son Yorum: layken
  Rex Ambassador ArchLord 66 43,446 01/10/2020, Saat: 12:36
Son Yorum: İsmetaltan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: