Araç İçi Kamera
İyi günler değerli komşularım. Araç içi kamera almaya karar verdim. Sebeplerine gelecek olursak. En büyük sebebi ülkemizdeki trafik sistemi. Dünyanın başka hiç bir yerinde olmayan 'Arkadan vuran daima suçludur' anlayışı yüzünden istiyorum. Ayrıca olabilecek kaza vb. şeyler için kendini ispatlamaya yarayacak. Bir süredir araştırıyorum. Tıraş dünyası gibi bir derya bu iş. Smile Ön, arka aynı anda çekim yapan mı ararsın, kendinden bataryalı olan mı ararsın, park modu olup 24sa. çekim yapanından, hareket algılayınca çekim yapmaya başlayanına kadar her şey mevcut. Malum black friday, kara cuma, mübarek cuma, efsane cuma, en iyi cuma, süper cuma indirimleri var. Bende kaçırmayayım dedim. Kullanan var ise önerilere açığım.

Tereddütte kaldığım noktaları yazayım bilgisi olan komşumuz var ise aydınlatsın lütfen. En büyük tereddütümün olduğu kısım bu 'Güç'. Bu cihazlardan bataryalı olanlar var. Aracı çalıştırdığında çakmaktan şarj oluyor. Kendinden güç ünitesi olduğundan dolayı park modu mevcut olabiliyor. Problem olan kısmı ise şu: Yazın sıcaktan dolayı batarya sıkıntı olur mu? Diğer bir seçenek akü bağlantılı olanlar. Bunlarda aküyü boşaltır mı? Son seçenek bataryasız, akü bağlantısız olan versiyonlar. Bunlar gücü sadece çakmak girişinden alıyor. Kontak kapandığından her şey kapanıyor. Benim için park halinde iken görüntü alsa iyi olur ancak elzem değil. 400TL fiyatı aşmadığı sürece.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
komşum tıraş gibi derinlemesine olayın içine giren bir arkadaş var . > https://www.kamerarehberi.com/ zararı yoksa link burada dursun

İletişim
Soru ve sorunlarınız için Facebook Messenger veya aykutezer@hotmail.com.tr adresinden bana ulaşabilirsiniz. Ayrıca 10 binden fazla üyemiz olan Araç ve Aksiyon Kamerası Kullanıcıları grubuna katılabilirsiniz.
xiaomi 70mai pro - bir süredir ben de kamera almayı düşünüyorum. bu kameraya karar kıldım. park halinde hareket sensörlü kayıt yapıyor. çekim kalitesi gayet iyi. gps modülü ayrı satılıyor. lakin indirim hiç uğramıyor ha bire bindirim var.
yaşam bir zevktir
@vintage Komşum bende baktım ancak o cihazdaki sıkıntılar şunlar: Dahili güç ünitesi nedeniyle sıcak havalar tehlikeli. Ben kızağı ile tak çıkar yaparım derseniz sıkıntı yok. Sürekli sabit kalacak derseniz pek güvenli değil. Ayrıca bataryasının çabuk öldüğü belirtilmiş. Son olarak da park halindeyken hareket veya ses sonucu çekim yapmaya başladığı belirtiliyor ancak deneyenlerin söylediği pek de öyle olmadığı yönünde. Araca kamyon girerse çekime başlıyor diye bir yorum okudum. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
@3RD1 o zaman biraz daha bakayım..
yaşam bir zevktir
Komşularım konuyu tekrar hortlatıyorum belki ama, bu konuda komşularımın güncel düşüncelerini merak ediyorum. Viofo a129 duo ve a129 pro duo 4k olarak iki model çok ilgimi çekti. Hem park modülü ile kayıt imkanı hem de görüntü kalitesi olarak. Tabi farklı önerileri de değerlendirebilirim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşum selam. Bende Viofo A129 Duo var Viofo bağlantı kiti ile kullanıyorum 256 GB kart ile. Sadece kontak açıkken çalışıyor ama park modu için aküye bağlatmadım. Daha önce de Viofo A119 vardı. Gayet memnunum tavsiye ederim. A129 görüntü kalitesi bence yeterli, çözünürlük yüksek olunca SD kart da çabuk doluyor o nedenle 4K modeline bakmadım hiç.
Bu arada Viofo modellerinde batarya yok, kapasitör kullanıyorlar. Sıcak havalarda araç uzun süre güneş altında kalsa bile sorun olmuyor.
(17/06/2020, Saat: 01:03)trooper_gs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum selam. Bende Viofo A129 Duo var Viofo bağlantı kiti ile kullanıyorum 256 GB kart ile. Sadece kontak açıkken çalışıyor ama park modu için aküye bağlatmadım. Daha önce de Viofo A119 vardı. Gayet memnunum tavsiye ederim. A129 görüntü kalitesi bence yeterli, çözünürlük yüksek olunca SD kart da çabuk doluyor o nedenle 4K modeline bakmadım hiç.
Komşum bu ürünlerle ilgili çok bilgim ve tecrübem yok. Duo modeli ile tek ön kamera arasında kullanım olarak çok fark/fayda var mı?
Bu ürünü turkcell de satıyor gördüğüm kadarıyla, inşallah ihtiyaç olmaz ama eğer olursa garanti ve servis olarak nasıl nereye başvurmak lazım gibi kafamda bir sürü soru var. Acaba bu konularda bilginiz varsa biraz ayrıntı olacak ama öğrenmek isterim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşum selam. Viofo A119 sadece ön kamera vardı kalitesi de güzeldi. Eski arabamda yeterll derken arka tampona motor çarptı ışıklarda duramayıp. Arabayı değiştirince A129 Duo aldım arka çekim de olsun diye. Böyle daha iyi oldu bence. Ben şuradan almıştım 2 sene garantisi var

https://www.maxitekno.com/viofo-a129-duo...c-kamerasi

Kamera güç bağlantısı için de bunu kullanıyorum

https://www.maxitekno.com/viofo-arac-kam...ti-kablosu

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sizce 2. El Araç Fiyatları Düşer mi? Kecelan 29 7,046 29/12/2020, Saat: 20:06
Son Yorum: Kecelan
  Araç Bakımı ve Genel Temizliği Hk. Hakann 23 11,750 03/06/2020, Saat: 12:22
Son Yorum: GecayS
  Doğal Araç Kokusu Yapımı Arkomani 3 3,090 13/03/2018, Saat: 08:59
Son Yorum: posicor
  Araç İçi Temizliği nikitherat 2 2,496 20/06/2017, Saat: 20:42
Son Yorum: nikitherat
  Araç İçin Hoparlör Tavsiye Kendineözgü 3 5,298 06/11/2015, Saat: 15:45
Son Yorum: Kaan
  Güvenlik kamera sistemi önerisi emre-sti 14 13,184 23/07/2015, Saat: 10:47
Son Yorum: korgunv
  Araç Kullanırken Oluşan Güneş Yanıkları ihtilaf 14 15,532 06/05/2014, Saat: 20:15
Son Yorum: emre-sti
  Araç için GPS navigasyon tavsiyesi istiyorum ihtilaf 20 34,927 03/10/2013, Saat: 18:01
Son Yorum: zaprican
  Araç muayene ile ilgili Lord Sparhawk 6 8,311 27/09/2013, Saat: 10:40
Son Yorum: Lord Sparhawk
  muaynesiz araç alımı BigHillMe 76 74,948 09/12/2012, Saat: 21:11
Son Yorum: ohtararan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: