Sıcak fırsatlar köşesi
buradan aldım bölümünü yeterli görmüştük

fakat yetersiz kaldı ise

tıraş sıcak fırsatlar
ve
tıraş dışı sıcak fırsatlar olarak

2 forum daha açılacaktır.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
PAYPAL HESABINA AXESS KART EKLEYENLERE
TÜM ONLINE ALIŞVERİŞLERDE 5 TAKSİT İMKANI!*

diye bir mail geldi. yurtici-disi 100lira ve uzeri icin.
30 haziranda bitecek pabbuc.com kampanyasi hala bitirilmedi. 2 akana 1 bedava ustune %50 indirim de eklenince 3 al 1 öde oluyor. 6 adet ayakkabı aldım. Kampanya bitsin diye dua ediyorum.
3 kendime 2 hanima 1 kayinvalideye ayakkabi aldim. ese dosta soyledim..
ben de ayni durumdayim psycho dostum. Ama ilac gibi geldi... tam da ayakkabi alayim diyordum. Smile
(03/07/2012, Saat: 17:15)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 30 haziranda bitecek pabbuc.com kampanyasi hala bitirilmedi. 2 akana 1 bedava ustune %50 indirim de eklenince 3 al 1 öde oluyor. 6 adet ayakkabı aldım. Kampanya bitsin diye dua ediyorum.
Dün öğleden sonra sipariş geçtiğim 2 scooter ve 1 converse bugün sabah geldi. Çakma fiyatına orjinal, şaka gibi. Kampanya bitmezse ciddi maddi hasarla geçecek bu ay.
Bende 6çift ayakkabı aldım.pazar aksami aldim.bugun öglen elimdeydi.
Gercekten takdir edilecek bir kampanya.
Cardfinans, Finansbank POS'larından yapılan en az 15 Tl'lik alışverişe 15 Tl puan veriyor ve bunu 3 alşverişe kadar yapıyor (3. dahil).
Yani 3 kere 15 Tl harcayın 45 Tl puan kazanın.
Sanırım sistemsel bir hata var.
Kartı olan arkadaşlar değerlendirebilir.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(21/08/2012, Saat: 22:21)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cardfinans, Finansbank POS'larından yapılan en az 15 Tl'lik alışverişe 15 Tl puan veriyor ve bunu 3 alşverişe kadar yapıyor (3. dahil).

Sistemsel br hata var ise,kullanılan puanlar bır sonrakı ekstreye borç olarak yansıyabılır.
(22/08/2012, Saat: 01:15)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21/08/2012, Saat: 22:21)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cardfinans, Finansbank POS'larından yapılan en az 15 Tl'lik alışverişe 15 Tl puan veriyor ve bunu 3 alşverişe kadar yapıyor (3. dahil).

Sistemsel br hata var ise,kullanılan puanlar bır sonrakı ekstreye borç olarak yansıyabılır.

Yansımaya dabilir Cool
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Şu sitede gayet hoş ve uygun ürünler var.

http://www.indirdik.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sanat ve Edebiyat Köşesi ahraz 62 18,378 07/10/2020, Saat: 10:31
Son Yorum: İsmetaltan
  Ekonomi Köşesi ihtilaf 751 655,762 03/03/2020, Saat: 14:43
Son Yorum: dikdik_s
  Kışın sıcak tutacak, kaymayacak bot tavsiyesi Lord Sparhawk 54 198,465 26/01/2013, Saat: 23:48
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: