Martin De Candre Tıraş Sabunu
Arkadaslar merhaba,

Epeydir forumlarda gordugum bu sabunu sizlerle paylasmak istedim. Henuz alamadım ancak Turkiye ye gonderileri var. Cok methi geciyor. Kullanınız varsa onerir mi diye de merak ediyorum.

Tesekkurler

sitesi

http://www.shaving-soap.net/

e-shopping asagida
dostum,
o nası bir fiyat oyle Big Grin
linkdekilere bakınca ..

iki yüz ...
bu fiyatlarla kokusunu web sayfasından aldımCool mancho görmesin kesin alırSmile
(27/06/2012, Saat: 00:41)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu fiyatlarla kokusunu web sayfasından aldımCool mancho görmesin kesin alırSmile

Big GrinBig Grin
Aklima bir karikatur geldi.

"O ne lâ"

Smile

Bu sabunlar ancak LE fircalarla kullanilir herhalde Smile
tabi ki bir de bu var ama Blush

size Candre ye ait bir resim. Benim resmim degildir.

33lzhmq.jpg
Kargo dahil 40 Euro , tanıtımında 1 sene gideceği yazıyor bir kutunun.

İdeal toplu alım sayısı olduğunu düşündüğüm 8 kişi alsa adam başı 5 Euro'ya en az 1 aylık tıraş verecektir hem de en pahalı sabun neymiş ne değilmiş görmüş olacaktır herkes Big Grin
ben ortak olabilirim.
Merhabalar Arkadaşlar,

Size Martin De Candre(MDC) Tıraş sabunun tanıtmak istiyorum.
Piyasada bulunabilirliği yine az sabunlardan birisi.Bildiğim kadarı ile çok az online dükkanda satışı var.En başta kendi sitelerinden satışı yapılan" El Yapımı "diye tabir edebileceğimiz bitkisel özlü(Hayvansal yağ içermeyen)bir sabun.Cam kavanozun içinde,170.gr sert bir sabun.
Oldukça maceralı bir şekilde elime geçti diyebilirim.Ülkemizdeki gümrük yasakları sebebi ile bir kaç ülke dolaştı!!!!.Yani gezmişliği görmüşlüğü benden fazla Blush Ama yapıcak bir şey yok,sonunda dolabımda yerini aldı.Fiyatı sebebi ile uzun zamandır almadığım bir sabundu,böyle bir kaç ülke için posta parası ödediğimden dolayı şu anda dolabımdaki en pahalıHuh tıraş materyali halini aldı.Bunun içine feather usturaları falanda koyuyorum!!!!
Yukarıda anlattıklarım işin zevksiz kısmı idi.Şimdi asıl tıraş performansı konusuna gelirsek.Tahmin ettiğiniz gibi son derece kaliteli bir sabun,rahatlıkla elimdeki sabunlar içinde şampiyon kulüpler kupasında oynar.Domuz yada porsuk farketmeden her halükarda çok iyi sonuçlar alıyorsunuz.Köpüğün kıvamı sizin fırçaya ne kadar yüklediğiniz ile alakalı,tabi yükleyebilirseniz!!! Huh Çünkü sert bir sabun 30sn. kadar yüklemeye çakıştığınızda çizmeye başlıyorsunuz.Ama bir yüklediğinizdede gayet stabil,çabuk kurumayan ve sönmeyen,hafif lavanta kokulu,gayet kaygan ve koruyucu bir köpük oluşuyor.

Ben fotodada görüldüğü gibi Mühle R41 gibi ısırgan yada feather dx ustura gibi agresif sayılabilecek aletler ile,herzaman kalın köpük yapmaya meğilli krem yada sabun kullanırım,cildim ile ,mesela Mühle R41 in arasına girsin ve korusun diye.Bu Martin De Candre veya Castle Forbes gurubu bu görevi gayet iyi yerine getiriyor.

Arkadaşlar bu sabunun fiyatı 40.Euro civarı.Yanlız ,kendi sitesinden alış veriş yaparsanız çok fazla bir de posta parası alıyorlar.Yani iş katlanıyor.
Eğer Paris e kendiniz yada yakınınız giderse orada bulunan "planet rasoir" diye bir dükkan var.Orada satılıyor diye biliyorum.Benim tavsiyem ancak bu şekilde edinmeniz.Ama çokda elzem değil.

"Ben çok sabun denedim bunun gibisini görmedim" diyemem....Bu bittimi bir daha alırmısın? diye sorarsanız "Alırım" derim.
Sağlıcakla Kalın

img0658c.jpg

img0661l.jpg

img0669ka.jpg

img0662gt.jpg

img0664i.jpg
güle güle kullanın...başlığa bakınca forumdaki martin arkadaşımızın martin amca sabunlarından zannettim..hatta sabuna ne güzel isim koymuş dedim..tamamını okuyunca ters köşeye yattım..Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 0 171 09/04/2024, Saat: 00:01
Son Yorum: Alkali
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,060,406 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 97,272 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 809 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 991 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 501,190 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,453 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,468 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,421 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,641 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: