Sohbet Muhabbet
(02/08/2020, Saat: 11:02)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Formun tarihi herkes de bir gün sonrayı mı gösteriyor

şu an 02/08/2020

Haklısınız komşum bende de öyle.
yazılar geliyor mu
Koruma barsız alet  temiz tıraş Tıraş aleti
cevap göndermede problem var sanırım dünden bugüne yazılarım gitmiyor
(02/08/2020, Saat: 11:17)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cevap göndermede  problem var sanırım  dünden  bugüne  yazılarım gitmiyor

Komşum merhaba, sorun var sanırım. Dün atılan yorumlar 20 dk önce atılmış gibi gözüküyor. Yeni atılan yorumlar daha geride duruyor.
Aslında forum yoğ Smile

http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Biz aslında yarını yaşıyoruz  Big Grin
Ilan kısmına gelince giriş yapmadınız veya yetkiniz yok diyor,acaba biz türklerin kapatıp açarak sorunu çözme yöntemlerimizi uygulasak çözülür mü ? Smile yada uygulamayı silip yeniden yüklesek ne bileyim batarya çıkıyorsa onu da çıkaralım gibi gibi Smile Smile

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşular konuyu okuyanlar kısmında eskiden o konuyu okuyanların adı yazardı şimdi yazmıyor günün tıraşı sayfasındada öyle sizdede böyle düzeltilebilir mi
(01/08/2020, Saat: 14:26)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nostalaji tadında  bir bayramı tıraşı ekipmanları
Başak sakal fırçası domuz kılı (dolgun bir köpük elde ettim tıraşda)
Jilet: zaza
Alet: koruma barsız yuma  tıraş aleti

Bu seti öneriyorum ekonomik garantide veriyorum istediğin sinek kaydı tıraşı elde edersin. Forumda da tanıyan  komşularımız bilir 2017 den  şu zamana  kadar kullandığım ekipman budur bazen  küçük değişiklikler  yapıyorum en fazla  el sabunu tasa basıp köpürtürüm  benim tanımımda geleneksel tıraş bu komşularım iyi bayramlar

UsZO2T.jpg

Normal sabunda krem vs yok ayrıca arkoda vs bile krem varken cildi kurutuyor bu sabun beton gibi yapmıyor mu?

Le petit marseillais'in çok güzel kokulu sabunları var böyle bir sabun yerine onu tercih ederdim en azından.
Jegal kardesim seni seviyoruz hayata genclik penceresinden bakisini anlayisla karsiliyoruz vs. hersey tamamda; Gecen seferde bunun gibi bir foto paylasmistin bazi uyeler rahatsiz olmustu tepki cekmisti hatirlarsan. Ne diye yine yaparsin be guzel kardeşim.
Tişikkirlir Sipirmin.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: