Derby Premium Sabun
Derby'nin Premium olarak kasede yeni bir sabunu çıkmış ama ben daha hiçbir yerde rastlayamadım. Buralardan tee Amerikalara kadar gitmiş ama.

Yeşil kasedekinden ayrıca Shavenation'da satışa çıkmış:
https://shavenation.com/collections/derb...eam-in-tub

Geofatboy çelik usturayla videosunu bile yapmış:
https://www.youtube.com/watch?v=16Sg0URLHoo

Kokusu, performansı bizim bildiğimiz yeşil Derby (veya More for You) sabun ile aynı mı acaba, merak ettim?

Umarım bizlere de uğrar bir araSmile
"Her şeyin bir şeyi vardır."
@"V4Vamık" konuya direkt olumsuz önyargılı dalmayım ama kesin aynıdır Big Grin ürün fiyatı da 2 usd daha pahalı aynı sitede yeşili de var. kokusu vs farklıysa denenebilir diyeceğim ama muhtemelen iç piyasaya sürmeyeceklerdir.
(12/10/2020, Saat: 15:44)V4Vamık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby'nin Premium olarak kasede yeni bir sabunu çıkmış ama ben daha hiçbir yerde rastlayamadım. Buralardan tee Amerikalara kadar gitmiş ama.

Yeşil kasedekinden ayrıca Shavenation'da satışa çıkmış:
https://shavenation.com/collections/derb...eam-in-tub

Geofatboy çelik usturayla videosunu bile yapmış:
https://www.youtube.com/watch?v=16Sg0URLHoo

Kokusu, performansı bizim bildiğimiz yeşil Derby (veya More for You) sabun ile aynı mı acaba, merak ettim?

Umarım bizlere de uğrar bir araSmile
Videoya üstün körü baktım komşum biraz daha farklı demiş kokusu ben pek fark olduğunu düşünmüyorum eski üretime göre tabiki benim görüşümce.
@kaanayhan ve @Ali192 komşularım, ben de videonun tamamını izleyince yorumlarında kokusunun Derby yeşil çubuğa çok benzediğini söylediğini fark ettim. İnsaoğlu işte, hani ürün "Premium" olunca şöyle en azından güzel bir sandal ağacı yorumu gelir mi diye aklımdan geçmedi değil. Umut dünyası Smile
Derby'yi aradim, sordum urunu, uretmiyoruz diye cevap aldim, bunun yerine krem ve kopuk var dediler.
Derby kremlerin iceriginde bir farklilik var mi, yeni sabun/krem cikaracak misiniz diye sordum, olumsuz cevap aldim.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(12/10/2020, Saat: 16:50)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby'yi aradim, sordum urunu, uretmiyoruz diye cevap aldim, bunun yerine krem ve kopuk var dediler.
Derby kremlerin iceriginde bir farklilik var mi, yeni sabun/krem cikaracak misiniz diye sordum, olumsuz cevap aldim.

Bildiğim kadarıyla Azmüsebat firması Derby marka krem, köpük ve jiletlerini ( ve kullan-at tarzı jiletli ürünlerini) İstanbul Tuzla'daki fabrikasında üretiyor, sabunları da Gaziantep'te Kraft Kağıt firmasına ürettiriyor:
https://www.kraftkagit.com.tr/urunler2/t...unu-5.html

Derby ile More for You (hatta BİM'lerde 2-3 yıl önce satılan Marmara Tıraş Sabunu da dahil) aynı zaten içerik, ambalajının şekli olarak. Muhtemelen bu sabunun da üreticisi ve içeriği aynıdır diye düşünüyorum.

Madem iç piyasaya sürülmüyorsa Antep'e yolu düşen veya Antep'li bir komşumuz varsa fabrikasına uğrayıp, kapının zilini çalıp, boynu da büküp bi numune rica etmek lazım Smile
Hepsi aynı. Tamamı Antep ' de üretiliyor. More For You, Tweex, Derby vs. Soft kozmetik diye bir firma imal ediyordu. Derby ve Tweex ' in ambalaj işini Kraft kağıt yapıyordu önceleri. Sonra More for you markasını kurdu bu firma. ( Kraft kağıt ) Muhtemelen o da fason ürettiriyordu. Kendi bünyesinde imalatı var mı Kraft ' ın emin değilim.
(12/10/2020, Saat: 17:08)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hepsi aynı. Tamamı Antep ' de üretiliyor. More For You, Tweex, Derby vs. Soft kozmetik diye bir firma imal ediyordu. Derby ve Tweex ' in ambalaj işini Kraft kağıt yapıyordu önceleri. Sonra More for you markasını kurdu bu firma. ( Kraft kağıt ) Muhtemelen o da fason ürettiriyordu. Kendi bünyesinde imalatı var mı Kraft ' ın emin değilim.

Galiba geçen sene Bim'de satılan Marmara Tıraş sabununu da aynı firma üretiyordu, yanlış hatırlamıyorsam.
So far so good..
@ahbap doğru, doğru. Aynı sabun hocam. Marmara da fason ürettirmişti. Bir ara arayıp ben de mi ürettirsem Ayhan sabunları diye bilemedim yani. Big Grin her tarafımız dan aynı koku, aynı içerik akıyor... Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 58,931 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP Creator 232 101,032 22/08/2023, Saat: 22:36
Son Yorum: Men-Sup
  Derby Sabun eggman 216 257,211 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 113,945 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 101,115 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Mitchells Wool Fat Sabun bossyje 473 417,065 12/12/2022, Saat: 14:14
Son Yorum: marv
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 71,529 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,532 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,313 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 31,889 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: