VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - 1. Versiyon
Heyecanla beklenen an geldi
Yerli sabunu yerli jilet ile deniyorum hemen..

87b2fe4ad688c722d3d8dc0c0dbcb9ab.jpg
“MÜKEMMELE RAMAK KALA”

VİP tiras sabunumuzla ilk tirasimi gelir gelmez oldum. Sabunu gercekten cok basarili buldum. Suyu seven bir sabun. Suyu verdikce cosuyor. Kopuk olusturmak (kabarcik birakmamak) icin birazcik ugrasiyorsun, tipki Amerikan artisanlardaki gibi... Ama yuzune uygulamaya basladigin anda tam bi tereyagi misali, İtalyan sabunlari gibi...Yastiklamasi ve korumasini cok begendim. Ancak kayganligi kotu olmamakla beraber artirilmali ustad. Ben kuru ciltli birisi oldugum icin tiras sonrasi balsam ihtiyaci hissettim. Normal ve/veya yagli ciltliler icin daha ideal olabilir. Koku olarak ise Cella sabuna gore daha hafif geldi ilk kokladigimda, bu benim icin sevindiriciydi. Dahada sevindirici olan kismi tiras sirasinda koku profili hafifledi. Benim ilk izlenimim cok cok cok basarili. Basligi zaten yukariya koydum
Tebrik ederim, dahada gelistirerek Turunçgil kokulusunu bekliyor olacagim
(27/12/2019, Saat: 22:16)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: “MÜKEMMELE RAMAK KALA”

VİP tiras sabunumuzla ilk tirasimi gelir gelmez oldum. Sabunu gercekten cok basarili buldum. Suyu seven bir sabun. Suyu verdikce cosuyor. Kopuk olusturmak (kabarcik birakmamak) icin birazcik ugrasiyorsun, tipki Amerikan artisanlardaki gibi... Ama yuzune uygulamaya basladigin anda tam bi tereyagi misali, İtalyan sabunlari gibi...Yastiklamasi ve korumasini cok begendim. Ancak kayganligi kotu olmamakla beraber artirilmali ustad. Ben kuru ciltli birisi oldugum icin tiras sonrasi balsam ihtiyaci hissettim. Normal ve/veya yagli ciltliler icin daha ideal olabilir. Koku olarak ise Cella sabuna gore daha hafif geldi ilk kokladigimda, bu benim icin sevindiriciydi. Dahada sevindirici olan kismi tiras sirasinda koku profili hafifledi. Benim ilk izlenimim cok cok cok basarili. Basligi zaten yukariya koydum
Tebrik ederim, dahada gelistirerek Turunçgil kokulusunu bekliyor olacagim
Dostum merakla beklediğim ilk yorum sizden geldi. Detaylı incelemeniz için çok mutlu oldum. Yorumlarınızı not ettim. Dikkate alacağım dan hiç şüpheniz olmasın. Teşekkür ederim. Keyifli tıraşlar dilerim.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(27/12/2019, Saat: 22:27)Creator Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum merakla beklediğim ilk yorum sizden geldi. Detaylı incelemeniz için çok mutlu oldum. Yorumlarınızı not ettim. Dikkate alacağım dan hiç şüpheniz olmasın. Teşekkür ederim. Keyifli tıraşlar dilerim.

Asil tesekkur bizden. Emeginize yureginize saglik.
@Creator Kargom bugün geldi hediye için teşekkür ederim. Az önce vıp sabunla tıraşımı oldum. Nemlendirmesini, kayganlığını ve koruyuculuğunu beğendim kokusu güzel kıvamlı köpük elde ettim. Tıraş sonrasında cildimde kuruluk ve tahriş yaşamadım. Üstadım elinize emeğinize sağlık ürettiğiniz bu güzel ürünü ben çok beğendim her zaman kullanmak isterim Smile Başarılarınızın devamını dilerim.
Z51DJi.jpg
(27/12/2019, Saat: 23:47)Değer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Creator Kargom bugün geldi hediye için teşekkür ederim. Az önce vıp sabunla tıraşımı oldum. Nemlendirmesini, kayganlığını ve koruyuculuğunu beğendim kokusu güzel kıvamlı köpük elde ettim. Tıraş sonrasında cildimde kuruluk ve tahriş yaşamadım. Üstadım elinize emeğinize sağlık ürettiğiniz bu güzel ürünü ben çok beğendim her zaman kullanmak isterim Smile Başarılarınızın devamını dilerim.
[

Komşum sıhhatler olsun köpürtmeyi kendi kabinda mi yaptınız. Evetse ayrı bir tasta damla damla su ekleyerek müthiş krema kıvamına geliyor. Kendi kabında sadece daha çok yükleme yapmış olursunuz bence.
(27/12/2019, Saat: 23:47)Değer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Creator Kargom bugün geldi hediye için teşekkür ederim. Az önce vıp sabunla tıraşımı oldum. Nemlendirmesini, kayganlığını ve koruyuculuğunu beğendim kokusu güzel kıvamlı köpük elde ettim. Tıraş sonrasında cildimde kuruluk ve tahriş yaşamadım. Üstadım elinize emeğinize sağlık ürettiğiniz bu güzel ürünü ben çok beğendim her zaman kullanmak isterim Smile Başarılarınızın devamını dilerim.
Dostum değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Beğenmenize çok sevindim. Keyifli tıraşlar dilerim.

(27/12/2019, Saat: 23:52)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sıhhatler olsun köpürtmeyi kendi kabinda mi yaptınız. Evetse ayrı bir tasta damla damla su ekleyerek müthiş krema kıvamına geliyor. Kendi kabında sadece daha çok yükleme yapmış olursunuz bence.
Sağol komşum ikisini de yaptım Smile İlkinde kabında yükleme yapıp tıraş oldum dediğiniz gibi oldu sonra foto çekeyim dedim tasta köpürtme yaptım çok daha kıvamlı köpük elde ettim Smile
koku harika :-) kokusunun celladan daha sert olduğunu düşünüyorum.badem dışında bir koku daha aldım ama ne olduğunu anlayamdım henüz :-)
cella sever birisi olarak artık celal almaya gerek kalmadığını düşünüyorum.
kayganlık,koruyuculuk da hoşuma gitti.
usta jiletle maalesef uyuşamıyoruz..
favori jiletlerimden biriyle pazar akşamı tekrar kullanacağım.
el yapımı el emeği VİP sabunu kullanmaktan mutlu oldum...
(28/12/2019, Saat: 00:07)zorsakal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: koku harika :-) kokusunun celladan daha sert olduğunu düşünüyorum.badem dışında bir koku daha aldım ama ne olduğunu anlayamdım henüz :-)
cella sever birisi olarak artık celal almaya gerek kalmadığını düşünüyorum.
kayganlık,koruyuculuk da hoşuma gitti.
usta jiletle maalesef uyuşamıyoruz..
favori jiletlerimden biriyle pazar akşamı tekrar kullanacağım.
el yapımı el emeği VİP sabunu kullanmaktan mutlu oldum...
Dostum bende bu yorumu okuyunca çok mutlu oldum. Keyifli tıraşlar dilerim. Köpük fotolarını da beklerim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 100 48,909 28/04/2024, Saat: 17:54
Son Yorum: Alkali
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 395 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,085,395 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 103,735 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 978 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,058 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 518,142 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,557 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 15,240 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,759 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: