VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - 1. Versiyon
(01/01/2020, Saat: 23:20)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kıvam olarak çok iyi krema oldu yavaş yavaş su ekleyerek yaptım .yukarıdan aşağıya 1. Perdeye 2. Perdeden 3. Perdeden sonra kalan. Yapıcı elestirilemizi ilettik zaten ilk versiyon için çok güzel bir ürün.

b0e96d6968cf03dc4100bc3b2b8130d3.jpg8e41a711b4ea3487190b56fb7e47e7f7.jpg80f10c4a53a68623120b6457b15d0645.jpg
Keyifli tıraşlar dilerim.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(02/01/2020, Saat: 00:12)matrakçı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim de yarın elime geçerse, nasip olursa cuma günkü tıraşımda kullanacağım. Paketin Bursa’dan geldiğini görünce aklıma gelen bir fikri paylaşmak istedim. Belki siz de düşünmüşsünüzdür. Bursa’yı çok seven birisi olarak bu güzel sabunun da markasında ve ürün çeşitlerinde Bursa’ya özgü birçok öge kullanılabilir diye düşündüm. Mesela nilüfer adı ve kokusu, Uludağ adı ve köknar/çam vs. kokusu, dağ yörelerinde yetişen orman meyveleri esansları ve yöre isimleri, Karagöz Hacivat, Koza Han, kestane vs. Bu şekilde çoğaltılıp üretilebilecek onlarca kültürel ve coğrafi varyasyon bulunabilir. Kozmetik sektöründeki temsilcilerimiz özellikle İstanbul üzerinden isimlendirdikleri birçok ürünü ihraç ediyorlar. Avrupa menşeli kozmetik ve niş parfüm markaları Osmanlı-Türk kültürüne yönelik birçok ürün çıkarıyor. Bu konuda en başarılı olanlardan biri de yerli markamız Nishane İstanbul. Kaliteli ürünleri ve başarılı sunumlarıyla kısa sürede yurt dışında en çok beğenilen niş parfüm markaları arasına girdi. Bunların haricinde zaten yabancı sabun markaları da (sv, razorock vs.) kendi coğrafi ya da kültürel ögelerini sıklıkla kullanıyorlar.  Belki bir fikir verebilir diye paylaşmak istedim. Saygılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Güzel fikir komşum, Bursa gerçekten de çok çeşitli şekilde ilham verebilecek bir şehir. Çikolatalı kestane şekeri kokulu bir sabun müthiş olur mesela Big Grin
Bende Osman beyin hobileri üzerine basit bir çalışma yapmıştım. Forumda bir etkinlik açılsa aslında isim ve logo çalışması ile ilgili güzel olmaz mı @dikdik_s dee63c7bb347f216a36b81a9d277f2f5.jpg
@Creator komşum konuyu ilk okuduğumda bende bu sabunu alıp denemek için zebramo linkine tıkladım ancak mevcutta kalmamış galiba. Aslında bu iyi haber. Bir dahakine bende sipariş etmek isterim. Hem destek olmak hemde gelişime yardımcı olabilmek sevindirir.
Ne mutlu Türk'üm diyene.
Osman Beyi bilemem ama etiket tasarımı benim çok hoşuma gitti.

Sabunu da çok güzel. Aslında Acıbadem kokusunu da sevmem. Ama kurabiyesinden ilk ısırığı aldıktan sonra bir bakmışım bitivermiş. Bu sabun da öyle. Köpüğü ve kayganlığı harika. Yüzünüze sürdükten sonra tadı çıkıyor. Sürene dek burnumdan nefes almıyorum. Sonrası keyifli.

Elinize sağlık @mustbe Mustafa Komşum.

Elinize sağlık @Creator Osman Komşum.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(02/01/2020, Saat: 11:46)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osman Beyi bilemem ama etiket tasarımı benim çok hoşuma gitti.

Sabunu da çok güzel. Aslında Acıbadem kokusunu da sevmem. Ama kurabiyesinden ilk ısırığı aldıktan sonra bir bakmışım bitivermiş. Bu sabun da öyle. Köpüğü ve kayganlığı harika. Yüzünüze sürdükten sonra tadı çıkıyor. Sürene dek burnumdan nefes almıyorum. Sonrası keyifli.

Elinize sağlık @Creator  Osman Komşum.

teşekkür ederim komşum forumda bu konuda çok daha iyi çalışmalar yapan arkadaşlar var benimki amatör işi Smile adminler osman bey adına ya da kendilerinden bir etkinlik düzenlerse çok güzel sonuçlar elde çıkacaktır inanıyorum
(02/01/2020, Saat: 11:45)furina Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Creator komşum konuyu ilk okuduğumda bende bu sabunu alıp denemek için zebramo linkine tıkladım ancak mevcutta kalmamış galiba. Aslında bu iyi haber. Bir dahakine bende sipariş etmek isterim. Hem destek olmak hemde gelişime yardımcı olabilmek sevindirir.
Dostum ilginize teşekkür ederim. Zebramo nun sitesinden kaynaklı problemler dışında satın alamayan kimse olmadı. Stokta her zaman sabun bulunduruyorum. Her isteyen alabilsin diye bilginize.

(02/01/2020, Saat: 11:46)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osman Beyi bilemem ama etiket tasarımı benim çok hoşuma gitti.

Elinize sağlık @Creator Osman Komşum.

Dostum keyifli tıraşlar dilerim. Yeni esanslar yolda merak etmeyin. Yakın zamanda misket limonu ve sandal listeye eklenecek. Katrancı komşularıma sürprizim de yolda. Sanırım yukarıda bir etiket tasarımı var. Ancak ben yine göremiyorum. Sebebini çözemedim. Ben resim yüklerken resmim.net sitesini kullanıyorum ve hem kolayca yükleniyor hemde hiç sorun yaşamadım. Bilginize sunarım.

@matrakçı güzel fikirleriniz var.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
(02/01/2020, Saat: 13:54)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @matrakçı güzel fikirleriniz var.

Youtube.com/Berberbey

Teşekkür ederim. Osman Bey emek göstererek güzel bir ürün ortaya koymaya çalışıyor. Benim söylediğim aslında yeni bir fikir değil; ama belki farklı bir bakış açısı katabilir.

Osman Bey, Emeğinize sağlık.. Baskın bir acı badem kokusu hakim. Hoşuma gitti, denemek için sabırsızlanıyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 100 47,854 28/04/2024, Saat: 17:54
Son Yorum: Alkali
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 304 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,070,534 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 100,875 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 912 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,020 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 505,491 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,493 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,811 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,577 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: