VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - 1. Versiyon
Acı bademliden ilk alanlardanım sanıyordum ama değilmişim. Pazartesi gelen ürünümü bugün deneyebildim çok güzel köpüğü ve kıvamı.
Akşam zebramoda Misket limonluyu görünce bir tane de ondan yapıştırdım. Kargo adresi Bafra olan benim Smile
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
(04/01/2020, Saat: 00:14)Yeraltndnntlr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence küçük parti üretimler yapmak daha verimli olur. Her partide kendinizi daha da geliştirmiş olursunuz hemde formdaki komsular da küçük boyuttaki farklı sabunlari ekonomik fiyatla deneyerek size bı nebze destek olurlar. Aksi halde her sefer 100-150 Gr sabun almayı çoğu kişinin özellikle her kesin belli bir sabun ve krem stoğu oldunu varsayarsak istemeyecektir. Hiç birşey olmazsa israf olur. Formdaki komşuların desteğiyle güzel bı isim ve tasarım ile belirli standartları yakaladıktan sonra gramaj artırmamız bence daha isabetli olur. Sadece ben böyle düşünüyorsa olabilirim. Tabi bu isin bir de emek ve ekonomik boyutları var. Siz daha iyi bilirsiniz aslinda. Benimkisi tipik akıl veren çok olur sözünün bir örneği sacede. Umarım dünyaca tercih edilen yerli bı marka haline gelirsiniz. Başarılar dilerim.
Dostum fabrikasyon üretim yapan firmalar bile 50 gram üretim yapmıyorlar. Numune üretimine devam edecek olursam üretmeye devam edemem. Yaptığımız işin sürdürülebilir olması gerekiyor. Bir kase sabunu 50 Gr. olarak hazırlamam 8 saat sürüyor. Bilmem anlatabildim mi?
Sizleri anlıyorum. Ancak sizde beni anlayın lütfen. Teşekkür ederim.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(04/01/2020, Saat: 00:22)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Acı bademliden ilk alanlardanım sanıyordum ama değilmişim. Pazartesi gelen ürünümü bugün deneyebildim çok güzel köpüğü ve kıvamı.
Akşam zebramoda Misket limonluyu görünce bir tane de ondan yapıştırdım. Kargo adresi Bafra olan benim Smile
Dostum beğenmenize sevindim. Keyifli tıraşlar dilerim. Misketi pazartesi kargoya verebilirim. PTT kargo cumartesi ve pazar kapalı oluyor.

Komşum tekrar başarılar. İnşallah büyüme sürecini doğru yönetir ve pazara girerken "kontrolsüz gücün güç olmadığı" deyimini unutmadan temkinli adımlarla ilerlersiniz. Bir hemşeriniz olarak en içten dileklerimle.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(04/01/2020, Saat: 01:43)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum tekrar başarılar. İnşallah büyüme sürecini doğru yönetir ve pazara girerken "kontrolsüz gücün güç olmadığı" deyimini unutmadan temkinli adımlarla ilerlersiniz. Bir hemşeriniz olarak en içten dileklerimle.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim komşum.

Merhaba, bugün sabunu ilk defa kullandım. Kabından kısa bir sürede yükleme yapıp tasta köpürttüm. Az az su verdikçe köpük performansı arttı. Yastıklamasını güzel buldum. Nemlendirme orta düzeyde. Kayganlık ise başka komşuların daha önce belirttiği gibi ilk jilet geçişinde gayet iyi durumdayken, sonrasında pek kalmıyor. İlk versiyon açısından başarılı buldum. Geliştirilirse ortalamanın üzerine çıkabileceğini düşünüyorum. Elinize sağlık. Saygılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@Creator komşum acıbademli sabun az önce geldi. Yarın veya sonraki gün kullanıp göreceğim. Kolay gelsin.
Ne mutlu Türk'üm diyene.
(06/01/2020, Saat: 12:06)matrakçı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, bugün sabunu ilk defa kullandım. Kabından kısa bir sürede yükleme yapıp tasta köpürttüm. Az az su verdikçe köpük performansı arttı. Yastıklamasını güzel buldum. Nemlendirme orta düzeyde. Kayganlık ise başka komşuların daha önce belirttiği gibi ilk jilet geçişinde gayet iyi durumdayken, sonrasında pek kalmıyor. İlk versiyon açısından başarılı buldum. Geliştirilirse ortalamanın üzerine çıkabileceğini düşünüyorum. Elinize sağlık. Saygılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkür ederim dostum. Geliştiriyorum denemelerim devam ediyor. Keyifli tıraşlar dilerim.

(06/01/2020, Saat: 16:48)furina Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Creator komşum acıbademli sabun az önce geldi. Yarın veya sonraki gün kullanıp göreceğim. Kolay gelsin.
Yorumlarınızı beklerim. Keyifli tıraşlar dilerim.

Ardıç esanslı sabun isteyen dostlarım ürününüz zabramo ya tanımlandı. Tamamı 4 adet olarak hazır. Keyifli tıraşlar dilerim.

https://zebramo.com/products/337129224/v...sli-100-gr

21OFaK.jpg
(07/01/2020, Saat: 11:25)Creator Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ardıç esanslı sabun isteyen dostlarım ürününüz zabramo ya tanımlandı. Tamamı 4 adet olarak hazır. Keyifli tıraşlar dilerim.

https://zebramo.com/products/337129224/v...sli-100-gr

Eline sağlık komşum, deneyelim bakalım Wink
(07/01/2020, Saat: 12:35)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık komşum, deneyelim bakalım  Wink

Keyifli tıraşlar dostum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 100 47,915 28/04/2024, Saat: 17:54
Son Yorum: Alkali
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 306 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,071,233 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 100,933 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 912 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,020 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 505,566 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,493 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,823 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,581 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: