İnternetten Seçmeler
Bu kulaklıklarda neymiş efendim müzik dediğiniz böyle dinlenir

f9b2b94a8a8e11255289dd07516ecaa6.jpg
@kokopelli
Bu elma sepetinden bir zaman bayagı kulak ici kulaklık almıstım indirimden, uzun zamandır gormuyordum, bi arkadas atmıs simdi bende sizinle paylastım.
Koss un bu modeli de sanırım bende yok ama dedigin gibi koss candır.
Bu Koss için de yorumlar çok iyiydi. Ben Earbuds denen kulak ağzı Kosslarin çiftini 10 TL'ye gördüm, onlardan da attım sepete. 40 TL ve üzerine kargo bedava. Boşuna 10tl kargo vermemek lazım. Bir iki ufak tefek şeyle tamamladım siparişimi. Teşekkürler bilgilendirme için.
(03/12/2017, Saat: 22:30)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...
40 TL ve üzerine kargo bedava. Boşuna 10tl kargo vermemek lazım
...

Başımıza ne geliyorsa bundan geliyor zaten. Bu yüzden gittigidiyordan 300 tane şüpheli Rapira SSS, ebayden 100 er tane Voskhod, Ladas ve Rapira Platinum aldım. O kadar jileti ne yaparım bilmiyorum ama kargo cidden ucuza geldi Big Grin
(03/12/2017, Saat: 23:19)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başımıza ne geliyorsa bundan geliyor zaten. Bu yüzden gittigidiyordan 300 tane şüpheli Rapira SSS, ebayden 100 er tane Voskhod, Ladas ve Rapira Platinum aldım. O kadar jileti ne yaparım bilmiyorum ama kargo cidden ucuza geldi Big Grin

Benim en son baktığımda 5000 jiletim olmuştu. 600'ü o Ggidiyor Rapira SSSlerinden. Yılda 100 jilet bitirsem. Daha 50 yıl yaşamam gerek, ki pek ihtimal veremiyorum.
https://www.ebay.com/itm/Shaving-Razors-...1438.l2649

Bu linkteki aletten alan var mıdır? Alan yoksa alacağım. Alan varsa ve çok kötü değilse yine alacağım Smile. Ama jileti dengesiz tutuyor, ya da kullanılamayacak kadar agresif veya mildsa boş yere almayayım.
http://www.epttavm.com/item/37302950_clu...e&v=1.38.7

kullanan varmı ?
@pilotic
Komsum clone De89 gibi duruyor, mild bir alet olma ihtimali buyuk. Sapı hafif bir malzeme gibi duruyor, oyleyse ileride daha agır bir sap alarak kullanabilirsiniz. Ama hani tavsiye olarak pek al komsum diyesim gelmedi acık soyliyim. Future clone almadıysan onceligi ona ver derim.

@protti
Bi ara sanki impada sabunu muydu bu sekil kremi miydi gormustum. Kullanmadım ama gecmiste alıp kullanan olduydu forumda diye hatırlıyorum. Sabun krem konusunda daha onde bilindik markalar varken gerek varmı bu fiyata alınırmı bilemedim komsum.
@dikdik_s Futur klonundan aldım bol miktarda Smile. Bunu da almaktan vazgeçtim. Kaşıntım geçti şimdilik. yine bir kaşıntı tutarsa o zaman alırım.
@dikdik_s

Bi ara sanki impada sabunu muydu bu sekil kremi miydi gormustum. Kullanmadım ama gecmiste alıp kullanan olduydu forumda diye hatırlıyorum. Sabun krem konusunda daha onde bilindik markalar varken gerek varmı bu fiyata alınırmı bilemedim

Kahrolsun şu bizdeki yeni sabun kullanma merakı Smile Yoksa 450 ml kremi ne yapacam berber dükkanımı açacam Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: