İnternetten Seçmeler
(07/06/2018, Saat: 14:12)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonunda hanımı ikna edip aldım, aslında forumdan bir fırça için iknaya çalışıyordum ama buna ikna oldu. İnşallah gümrükten sorunsuz gecer

https://www.yourshaving.com/en/shaving-b...brush.html

Benim de takibimde olan bir fırçayı almışsınız. Gelince yorumlarınızı bekliyor olacağım.

Yourshaving.com (Jose) forumca çok alışveriş yaptığımız bir sitedir. Jose ye mail atın. Tutarı 22 Eur altı göstersin. Ayrıca forumumuza özel indirim kodunu da kullanmayı unutmayın. Saygılar.
Karma kıllı (mixed - mistura) knot sipariş veren arkadaşlara break-in için ufak bir not : içerisindeki porsuk kıllara zarar verebileceği için havlu veya @cihankeskin metodlarını kullanamayabilirsiniz, dolayısıyla break-in biraz uzun (1-2 ay) sürecektir. Ama sonuçta sabrınızın karşılığını alacağınıza eminim. Bu knot'un benim kullandığım kanadalı çakması bile çok iyi, gerçeğini düşünemiyorum bile.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
@izbe teşekkür ederim, dediklerinizi az önce mail atıp yazdım kendisine.
Mühlenin kazananı @onurçakmak mı olmuş Smile
yaşam bir zevktir
(08/06/2018, Saat: 22:51)vintage Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mühlenin kazananı @onurçakmak mı olmuş Smile

Aynen komşum bana çıktı Smile

İlk defa bir çekiliş kazandım Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Kutlarım komsumSmile
(08/06/2018, Saat: 22:54)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen komşum bana çıktı Smile

@onurcakmak Üstat hayırlı olsun.

Dünyadaki 999 şanslı kişiden biri siz oldunuz.

Keyifle kullanın.

Tabi kıyabilirseniz. Smile
(08/06/2018, Saat: 22:54)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen komşum bana çıktı Smile

Hayırlı olsun Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...

Üstad hayırlı uğurlu olsun aletin kıymetini bilecek birine çıkmış sağlıklı günlerde kullan Smile
@onurcakmak üstat sevindim sağlıkla kullan ve kullandıkça beni anımsa

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: