İnternetten Seçmeler
Doktor bu neee?

21b5hk7.jpg
124db2u.jpg
ezqt74.jpg
o93gyh.jpg
2w73igi.jpg

https://www.3ka.com.tr/tiras-kopugu-jel-krem
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@Soner komşum şimdi yavaşça telefonu yere bırakın ve arkanıza bakmadan hızlıca kaçın Smile

Şaka bir yana, sakalı aşırı sık, çok kıvırcık insanlar için üretmişler ama siyahiler için olduğunu da yazmışlar. Beyaz tenlilerde bu uygulama kötü görüntü oluşturacaktır.

Bir de bizim forumun adetidir. Yeni bir ürünü kullananın olup olmadığı sorulduğu zaman, eğer o ürünü kimse kullanmamışsa, ilk soran kişi satın alır ve dener Smile İnceleme başlığını Tıraş Dışı Diğer Kozmetik bölümüne açmanızı rica edeceğim Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Big Grin Big Grin Big Grin
de te fabula narratur.!
Yok yok yoook ben almayayım komşum Confused Allah a şükür bu tarz ürünlere ihtiyacım yok, tüm geltir camiasınında uzak durmasını tavsiye ederim bu tarz ürünlerden Smile
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Bu ürünü daha önceden ben de gördüm ama üstüme kalmasın diye foruma yazmaya cesaret edemedim Smile İncelemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz @Soner komşum Smile)
yaşam bir zevktir
Yahu sakalımız var diye tıraşa başladık tıraştan kurtulmak için değil, sakalımızı neden dökelim şimdi, diğerine gelince saçımızın yarısı neredeyse döküldü hep dökmeyelim canım saçları Big Grin
@Soner bey üründen memnun kalırsanız lütfen yazın, baya merak ediyorum
Aman diyim evlerden ırak Smile
(30/11/2018, Saat: 00:11)vintage Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu ürünü daha önceden ben de gördüm ama üstüme kalmasın diye foruma yazmaya cesaret edemedim Smile İncelemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz @Soner komşum Smile)

Big Grin

+1
https://www.bitmezat.com/muzayede/1866/jilet-muzayedesi

Zira ben cok uzuldum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: