İnternetten Seçmeler
https://i.imgyukle.com/2020/07/29/StBnyv.jpg
https://i.imgyukle.com/2020/07/29/StBS2M.jpg
Yönetmeliğe göre 'kamu personelinin Atatürk devrim ve ilkelerine uygun, uygar, aşırılığa kaçmayacak şekilde sade bir kılık ve kıyafette olmaları' gerekiyor.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Bir kaç şekil ve kapatıcı destekleyici ürün ile deneme yanılma yaptıktan sonra ideal tutucu yu olusturabildim. İki adet neodyum mıknatıs üzerine metal ince bir levha koydum.

Kullanışlılik on numara. Estetik elbet daha iyisi vardır Smile benim işimi görmekle birlikte telefonu aşırı sağlam tutuyor Smile

Not. Neodyum mıknatıs aşırı derecede güçlüdür bu sebeple kalp pili veya kapakcigi olanlar için tehlikelidir

Parlak olan mıknatısın kendisi. Bu şekilde de tutuyor ancak dokunmatik ekranın her yerine rahat temas edilmiyordu. Alt alta iki tane koyup üstünü tek parça yapınca hareket etme sorunu kalktı. 1198dee6c368e5e6194c50bb04d18e65.jpgd673dbc23fea1e4adac3bba135f3b7d9.jpg

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
b43dce3534edbfdf7a3c8053bf39c96c.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Solda ki mısırlılardan kalma tıraş aleti usturanın atası galiba zaten mekanizma ustura gibi çalışıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(31/07/2020, Saat: 10:29)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir kaç şekil ve kapatıcı destekleyici ürün ile deneme yanılma yaptıktan sonra ideal tutucu yu olusturabildim. İki adet neodyum mıknatıs üzerine metal ince bir levha koydum.  

Kullanışlılik on numara. Estetik elbet daha iyisi vardır Smile benim işimi görmekle birlikte telefonu aşırı sağlam tutuyor Smile

Not. Neodyum mıknatıs aşırı derecede güçlüdür bu sebeple kalp pili veya kapakcigi olanlar için tehlikelidir

Parlak olan mıknatısın kendisi. Bu şekilde de tutuyor ancak dokunmatik ekranın her yerine rahat temas edilmiyordu. Alt alta iki tane koyup üstünü tek parça yapınca hareket etme sorunu kalktı. 1198dee6c368e5e6194c50bb04d18e65.jpgd673dbc23fea1e4adac3bba135f3b7d9.jpg

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşum bu mıknatıs telefona zarar vermez mi ? Özellikle telefonun internet hızını vs. ani olarak etkileyeceğini düşünüyorum, uzun vadede farklı etkileri de olabilir.
(04/08/2020, Saat: 21:10)dearlord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bu mıknatıs telefona zarar vermez mi ? Özellikle telefonun internet hızını vs. ani olarak etkileyeceğini düşünüyorum, uzun vadede farklı etkileri de olabilir.

Forumlarda çok konuşulmuş komşum. İspatlı bir hasara hiç denk gelmedim. Yolculuk esnasında telefonu kullanmam ben. Navigasyon için belki olabilir ama çok nadir ihtiyaç oluyor.

Bu şekilde sabitleme ihtiyacım arabamda telefon koyacak düzgün bir yerin olmamasiydi. Bu açıdan işimi gördü.
Mustafa komşumun kullandığı aparat ile aynı özelliklerde midir bilmem ama bizim arabaya Spigen'in mıknatıslı malzemesinden alıp takmıştık 2-3 sene önce. Hanım araba kullanırken telefonunu bu malzemeye konuşlandırıyordu. Bir müddet sonra telefon sapıtmaya başlamıştı. Sapıtmak derken, ekran alakasız bir şekilde kapanıp açılıyor, yine ekranda kayma gibi anlık tuhaf grafikler oluşuyordu. Özellikle de telefonu aparattan çıkartmamızdan kısa bir süre sonra olıyordu bunlar. Sonra öğrendik ki hanımın işyerindeki bir bayan daha aynı malzemeden kullanmış bizden önce. Onun telefonunda da aynı belirtiler olduğu için malzemeyi kullanmaz olmuş. Biz de bu bağlamda bu kullanıma son verdik ve telefon da bir daha sapıtmadı.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(04/08/2020, Saat: 22:55)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa komşumun kullandığı aparat ile aynı özelliklerde midir bilmem ama bizim arabaya Spigen'in mıknatıslı malzemesinden alıp takmıştık 2-3 sene önce. Hanım araba kullanırken telefonunu bu malzemeye konuşlandırıyordu. Bir müddet sonra telefon sapıtmaya başlamıştı. Sapıtmak derken, ekran alakasız bir şekilde kapanıp açılıyor, yine ekranda kayma gibi anlık tuhaf grafikler oluşuyordu. Özellikle de telefonu aparattan çıkartmamızdan kısa bir süre sonra olıyordu bunlar. Sonra öğrendik ki hanımın işyerindeki bir bayan daha aynı malzemeden kullanmış bizden önce. Onun telefonunda da aynı belirtiler olduğu için malzemeyi kullanmaz olmuş. Biz de bu bağlamda bu kullanıma son verdik ve telefon da bir daha sapıtmadı.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşum yanlış hatırlamıyorsam telefonların akıllı kılıf için kullandığı bir mıknatıs bölgesi var ona etki ederse dediğiniz durumun yaşanabiliyor .
(04/08/2020, Saat: 23:29)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum yanlış hatırlamıyorsam telefonların akıllı kılıf için kullandığı bir mıknatıs bölgesi var ona etki ederse dediğiniz durumun yaşanabiliyor .

Muhtemelen o da öyle bir durumdu. Şimdi o malzemenin mıknatıs kısmı benim tıraş dolabımda, jilet tutucu olarak duruyor Big Grin En azından bir parçası benim işime yaradı Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: