İnternetten seçmeler
(Dün, Saat: 13:01)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://tr.aliexpress.com/wholesale?catI...yaqi+brush
Değerli forum üyesi dostlar aliexpress üzerinden satış yapan yaqı firması fırça sapları konusunda içaçıcı değişiklikler yapıyor.İlgi ile takip ediyorum .Bir forum fırçası etkinliğinde irtibat kurulabilir veya bireysel alımlarımızda yol gösterebilir diye paylaşmak istedim.
selamlar,
(Dün, Saat: 17:44)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin

Kardesim valla artık aklımda tutamıyorum, adamlar nasıl calısıyorsa o zaman, simdiki ureticileri utandırırlar. Adam senede 10 cesit farklı sap makine vs. cıkarıyomus.
sapların gercek model kafasına ait olup olmadıgını bile zor cıkarıyorum cogu ornekte. Ben ona benzettim olabilir gibi ama yanlısta olabilirim. İçi ice gecen 2 parca saplı,travel serisi gibi bisey.

Bir daha forum fırçası organizasyonu yaparsam yine bilindik, Avrupa veya Amerikalı bir üretici ile olur. Daha önceki Kimson fırça organizasyonu çok çetrefilli olmuştu. Çinli üreticiye güvenmiyorum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Satılıklarım: http://www.geltir.com/thread-7317.html
Cevapla
@marek komşum, ben de ilgi ile takip ediyorum bu firmayı. Gerçekten çok güzel sap tasarımları var. Özellikle kırmızı ve sarı saplar çok hoş.

Geçenlerde firmaya mesaj atmıştım, nakliye fiyatında değişiklik yapıp yapmayacağı ile ilgili. Nakliye fiyatında bir değişiklik yapmayacağını söyledi. Fakat fırça incelemesi yaptığım için bireysel alımda fırça fiyatında, toplu alımlarda ise hem fırça fiyatı hem de nakliye fiyatında iskonto yapacağını söyledi. Dediğiniz gibi bir fırça etkinliği olursa değerlendirilebilir.
Cevapla
Konuyu Okuyanlar: KASSAM, 3 Ziyaretçi