İnternetten Seçmeler
arkadaşlar: bu makinaya boşta bulunup teklif verdim. sizce eder mi?fiyatından dolayı bana ulaşmasında(elazığ) sıkıntı olur mu?ebay sisteminde teklifi geri çekmenin yolu var mı? şimdiden teşekkürler...

http://www.ebay.com/itm/320936526360?_tr...303wt_1222
Rodium fatboy var miydi ya :/ ayrica odememe gibi bir secenek yok mu veya paypal hesabi taninmayan bir fake hesap acip bidleyin benim paypal yok bidleyebiliyom nednse 1-2 dolarlikken tabi bitisler 40larda oluyor Big Grin
alıntıdır

http://blog.ebaydestek.com/ebay-teklif-iptali.html

Çok nadirde olsa bazen teklif verdiğiniz ürüne yanlış bir miktar girdiğiniz veya verdiğiniz teklifden daha ucuza başka bir satıcıdan aynı ürünü bulduğunuz durumlar olabilir.

Bu durumda katiyen şöyle düşünmeyin; ” Aman nasılsa ödemeyeceğim,iptal etmesem ne olur?” Arkadaşlar, Ebay üst düzey güvenlik önlemleriyle donatilmış bir sistemdir,bu “aman ödemezsem ne olur” tarzında bir davranışın sonucu bir daha asla Ebay’i kullanamamanıza kadar varabilir. Çünkü Ebay sizi bir kere sistemden çıkartırsa (Banlarsa) bir daha asla Ebay’i kullanamazsınız .

Teklifinizi iptal etmek için,buradaki iptal formunu doldurmalısınız.

Giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen sayfada “Item number of auction in question” yazan yere item nurasını yazın. (Bu numarayı ürünün ilan sayfasında “Other item info” yazan yerin altında bulabilirsiniz.)

Teklif iptali sayfasının hemen altında “Your explanation of the retraction” yazan yerde 3 seçenekten birini seçmelisiniz.

İlk seçenek: Entered wrong amount (Teklif verirken yazım hatası yaptıysanız bu şıkkı kullanın)

İkinci seçenek: Seller changed the description of the item (Satıcı ürün açıklamasını değiştirmişse bu şıkkı kullanın)

Üçüncü seçenek: Cannot contact the seller (Satıcıyla iletişim kuramıyorsanız bu seçeğini kullanabilirsiniz)

Kendimize uygun seçeniğide seçtikten sonra “Retract bid” butonuna tıklayın ve teklifin iptalini onaylayın.

Önemli hatırlatmalar:

1) Teklif iptalini açık arttırma bitimine 12 saat kala yapmanız gerekmektedir. Eğer 12 saatten daha az bir sürede teklif verip sonrada iptal etmek isterseniz de,iptal işlemini en geç 1 saat içerisinde yapmanız gerekir.

2) Çok fazla teklif iptali yapmanız durmunda,Ebay tarafından bir süreliğine açık arttırmalara teklif vermeniz engellenebilir.

3) Yaptığınız tüm teklif iptalleri profil sayfanızda herkese açık olarak gözükür. Kimi satıcılar bunu göz önüne alarak sizinle ticaret yapmaktan kaçınabilir ve tekliflerinizi kabul etmeyebilirler.

(07/07/2012, Saat: 21:08)ahpaka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar: bu makinaya boşta bulunup teklif verdim. sizce eder mi?fiyatından dolayı bana ulaşmasında(elazığ) sıkıntı olur mu?ebay sisteminde teklifi geri çekmenin yolu var mı? şimdiden teşekkürler...

Hocam o fatboya rodyum kaplama yapılmış.

Kaplatmaya kalksanız yurtdışında bile 60-70 dolar diye biliyorum.E fatboyu da almanız gerekecek tabi.

Temiz bir fatboyda 50-60 dolara bulacaktınız.
tıklanmayacak bir alet değil Blushçok bid lemeniz gelirse internet bağlantısını kesip bir kere bid leyin Big Grin
elime kesin ulaşacağını bilsem,kesinlikle iptal etmem.elime ulaşmaz diye endişe ediyorum...
satıcı kayıtlı posta kullanıyor birde fatura tutarını max 95 dolar yani 75 euro yazdırın yada pakete yazılsın kesin gelir en kötü ihtimal azıcık tax vat vergi verirsiniz Cool

(07/07/2012, Saat: 21:26)ahpaka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: elime kesin ulaşacağını bilsem,kesinlikle iptal etmem.elime ulaşmaz diye endişe ediyorum...
(07/07/2012, Saat: 21:08)ahpaka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar: bu makinaya boşta bulunup teklif verdim. sizce eder mi?fiyatından dolayı bana ulaşmasında(elazığ) sıkıntı olur mu?ebay sisteminde teklifi geri çekmenin yolu var mı? şimdiden teşekkürler...

Siz almadınız sanırım.
evet ucuz atlatmisSmile simdi 250liralik alisveris hakki var bedavadan. gelsin sabunlar fircalar:d
evet ben almadım da.yanlız 250 liralık meselesini bilmiyorum...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: