İnternetten Seçmeler
(16/05/2019, Saat: 20:24)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ahmet (umarım Türk dür, diye tahmin ediyorum Arko-hamam kelimeleri beni öyle düşündürdü) arkadaşa satış yaptığı platform veya instagram üzerinden ulaşıp geltir camiasına davet edebilecek bir komşum varmı. Zira ben satış yaptığı platforma üye değilim, hiç alışveriş yapmadım o site üzerinden, instagramda kullanmıyorum bu sebepden bir komşumuzdan rica ediyorum.

Üstadım "Hammam" kelimesini genellikle Araplar kullanıyor.
O yüzden de büyük ihtimal Arko ile tanışmıştır ve oradan da kopya çekmiş olabilir.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Satıcının tıraş aleti tanımı müthiş

5249073fb715b621d07ffcdf9e5a8c13.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aliexpresste ne varsa toplamışlar hepsinden N11'e. Geleneksel adına güzel bir durum aslında. Çeşitlilik daha da artar umarım, fiyatlara da ayar çekerek..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
4sfx8y.jpg

Modern rehinciler adlı programdaki ağbiyi koymuşlar kutuya, ağbi bir antikacıyı işletiyordu.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Arko sabunda asrın lideri indirim! Yersen tabii...
2hz389e.jpg
Yemek ne mümkün bunu @AbuzTech komşum.. (:

(20/05/2019, Saat: 11:48)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yemek ne mümkün bunu @AbuzTech komşum.. (:

Big Grin İndirim yapmadan indirim yapmış süsü verme taktiği de yeni çıktı. Sanırım bu konuda öncülük de Madame Coco'da. Sürekli son etiketin yarısı indirimi var adamlarda. Yok ben etiket fiyatından almak istiyorum desek indirimsiz fiyatı yakalamak mümkün değil Smile
(20/05/2019, Saat: 11:48)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yemek ne mümkün bunu @AbuzTech komşum.. (:

+1
Dünyanın en ilginç sakal ve bıyıkları yarıştı!

https://www.mynet.com/dunyanin-en-ilginc...0101157962
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(20/05/2019, Saat: 22:26)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dünyanın en ilginç sakal ve bıyıkları yarıştı!

https://www.mynet.com/dunyanin-en-ilginc...0101157962
Birileri daha yakın tıraş için türlü şeyler denerken birileri neler yapıyor neler.. Bunlara bu şekilleri vermek kim bilir ne kadar zaman alıyordur Soner hocam.. (:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: