Dr. Smart Barber Shop Tıraş Kremi
Bende dün akşam alışveriş yaparken reyonda görünce heyecanlandım fakat arkasındaki açıklamalar her üründe farklı yazılmıştı, zaten ürünün ismi sakal şampuanı beard shampoo yazıyor, açıklamasında traş kremi yazıyor.Büyük bir hata bencede komşularıma tavsiyem traş olmak için almayın.
ZT5Nza.jpg

dIsxr4.jpg
Komşum tıraş kremi olan karton kutuda
(22/01/2020, Saat: 17:25)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum tıraş kremi olan karton kutuda

Komşum onu görmedim de ,fotoğrafinı paylaştığım ürünün beyaz olanı yani beyaz sabun kokulu olanının arkasında tıraş kremi yazıyor.O zaman olaylar tahminimizden de karışık Big Grin
Tam sevindim piyasaya yeni bir tiras kremi girdi diye urun fos cikmis
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Çöp. Üretip paketlerken o arada bir dener insan ya tıraş kreminin köpürmesi gerek bu köpürmüyor.
madem her gün tıraş oluyorum, neden zevk almayayım?  Tıraş aleti
Piyasadaki bazı tıraş kremleri bunun gibi köpürmemekte. Kartuşlu aletlerle tıraş olanlar için üretildiğini düşünüyorum.
"Ucuz urun alacak kadar zengin degilim."
Duymussunuzdur bu lafı ama sadece parasal dusunmeyin, marka bilinirligi, kalite kabul gormuslugu olarak da dusunun. 20-30 liralık tıras piyasasında adı sanı gecmeyen bu tarz 100lerce 1000lerce urun vardır denemeye kalkarsanız ama neredeyse hepsi paranızı cope atmaya esittir ne yazık ki dostlar.
Hani sıkacak merminizi bosa harcamayın, az öz denemeler yapmanızı oneririm. 20 liraya bunun gibi 3 tane ne oldugu belirsiz urunu kesvedecem diye bos denemelerle degerli zamanınızı ve paranızı harcamayın. 2ci elde 100 liraya bir sabunlar bazen dusuyor, hani bu dunyadaysa otekisi uzayda seviye olarak. Onu gec kolayca bulacagınız sıfır Proraso dururken, bu tarz maceralara ne gerek var.

Tabi tercih yine sizlerin, bizler sadece zamanında bu tarz çok hatalar yapmıs birisi olarak oneri yapıyoruz, keyifli bir tıraşı kısa zamanda tecrube etmeniz icin yol gösteriyoruz.
Tişikkirlir Sipirmin.
Kore ürünleri son zamanlarda çok popüler aynı bu kömür içerikli diş macunları vs gibi.Anlaşılan bunuda o sebepten getirmişler.
Geçen pazar günü migrosta geleneksel ıslak tıraşa okul yıllarında beraber gönül vermeye başladığım arkadaşımla -tesadüf bu ya- gezerken indirimde gördüm ve "ulan zincir marketlerde de preshave ürünler geliyor mu artık" diye sevinerek ürünleri gördüm ancak arkadaşımın "ihtiyacın yok alma!" telkinlerine ikna olarak almadan ve aklımı orda bırakarak çıkmıştım. @JohnLocke ve diğer komşularımızın da yorumlarını okuyunca isabetli bir karar verdiğime sevinerek ikna oldum. Gene migrosa en azından böyle bir ürünün kötü de olsa gelip rafta yer bulmasına avunarak şükür diyorum.
(19/02/2020, Saat: 20:01)umutatakul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen pazar günü migrosta geleneksel ıslak tıraşa okul yıllarında beraber gönül vermeye başladığım arkadaşımla -tesadüf bu ya- gezerken indirimde gördüm ve "ulan zincir marketlerde de preshave ürünler geliyor mu artık" diye sevinerek ürünleri gördüm ancak arkadaşımın "ihtiyacın yok alma!" telkinlerine ikna olarak almadan ve aklımı orda bırakarak çıkmıştım. @JohnLocke ve diğer komşularımızın da yorumlarını okuyunca isabetli bir karar verdiğime sevinerek ikna oldum. Gene migrosa en azından böyle bir ürünün kötü de olsa gelip rafta yer bulmasına avunarak şükür diyorum.

Komşum tıraş öncesi ürünü fena degil kayganligi arttırıyor. Beyaz olanı tavsiye ederim sandal kokusu çok kötü.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 552,517 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 199,075 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 148,413 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,011 25/02/2023, Saat: 20:42
Son Yorum: alfa
  L'Occitane Cade Tıraş Kremi mancho 33 37,075 20/12/2022, Saat: 23:12
Son Yorum: wolf737