Proraso Tıraş Sabunu - Eucalyptus & Menthol
(04/09/2012, Saat: 19:34)blaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O içerik tıraş sonrası bir ürünün galiba. Bendeki sabunun içeriğinde Witch Hazel yok.

Doğrudur hocam mesajda sabun yada pre/after shave üründen bahsetmemiş. Elinde yeni formül proraso olan varsa paylaşırsa sevinirim Smile
arkadaşlar az önce Prorasodan mail geldi.çok hızlılar maşallah. evyap örnek alsın 1 senedir cevap bekliyorum.
mesaja göre sabunun içeriğinde Stearic acid de bitkisel kökenli imiş ve ürünlerinde hayvansal içerik kullanmıyorlarmış. kralsın PRORASO...

gelen mesaj:

Dear Sir,

thank you for your interest in Proraso.

The stearic acid we use has vegetable origin and we do not use any animal-derived compound in our products.

Best regards
(04/09/2012, Saat: 19:39)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar az önce Prorasodan mail geldi.çok hızlılar maşallah. evyap örnek alsın 1 senedir cevap bekliyorum.
mesaja göre sabunun içeriğinde Stearic acid de bitkisel kökenli imiş ve ürünlerinde hayvansal içerik kullanmıyorlarmış. kralsın PRORASO...

gelen mesaj:

Dear Sir,

thank you for your interest in Proraso.

The stearic acid we use has vegetable origin and we do not use any animal-derived compound in our products.

Best regards

Bir markanın daha kesinleşmesi güzel Smile Bu cevabın yeni formül için geçerli olduğunu düşünebiliriz en azından eskisini üretmedikleri için artık bizi bağlamaz diyebilirler :
Yeni sabunun içeriği

images?q=tbn:ANd9GcTVJKez6kStt0g2gTn4DVD...3T-2jF4TW3
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
(04/09/2012, Saat: 19:44)blaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni sabunun içeriği

images?q=tbn:ANd9GcTVJKez6kStt0g2gTn4DVD...3T-2jF4TW3

Çok teşekkürler Smile
Bugün eski formül Proraso ile ilk tıraşımı oldum. Pek kaliteli bir köpük hazırlayamadım sanırım, kremimsi hissiyat çok yoktu, hafif sulu oldu, ama yine de sıfır tahriş ile konforlu bir tıraştı. Sabunlarda köpük hazırlamak kremlere göre birazcık daha teknik istiyor, giderek alışacağım.

Proraso'nun ferahlığı çok hoşuma gitti, tıraş olurken gerçekten büyük keyif veriyor mentol. Aslında söylenilen gibi yazın çok daha zevkli olur Proraso ile tıraş olmak.

Mühle r89, Astra Superior Platinum, Omega 80005 ile L'Occitane Cade Aftershave Balsam kullandım, söylemeden geçmeyeyim.
(12/11/2012, Saat: 02:28)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün eski formül Proraso ile ilk tıraşımı oldum. Pek kaliteli bir köpük hazırlayamadım sanırım, kremimsi hissiyat çok yoktu, hafif sulu oldu, ama yine de sıfır tahriş ile konforlu bir tıraştı. Sabunlarda köpük hazırlamak kremlere göre birazcık daha teknik istiyor, giderek alışacağım.

Proraso'nun ferahlığı çok hoşuma gitti, tıraş olurken gerçekten büyük keyif veriyor mentol. Aslında söylenilen gibi yazın çok daha zevkli olur Proraso ile tıraş olmak.

Mühle r89, Astra Superior Platinum, Omega 80005 ile L'Occitane Cade Aftershave Balsam kullandım, söylemeden geçmeyeyim.
sabunun üstüne bir miktar sıcak su koy yumuşasın sonra boşalt fırçayla 45 60 saniye üstünde dairesele çevir tasta 45 saniye çevir 3 perdelik köpük çıkıyor fırça sıcak suda bekletilmiş olacak ben bütün sabunlarda bu yöntemle mükemmele ulaştım köpük konusunda proraso yada öyle yaptım
sessizliğin içinde sessizce oturan adam.
(12/11/2012, Saat: 20:19)errate Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12/11/2012, Saat: 02:28)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün eski formül Proraso ile ilk tıraşımı oldum. Pek kaliteli bir köpük hazırlayamadım sanırım, kremimsi hissiyat çok yoktu, hafif sulu oldu, ama yine de sıfır tahriş ile konforlu bir tıraştı. Sabunlarda köpük hazırlamak kremlere göre birazcık daha teknik istiyor, giderek alışacağım.

sabunun üstüne bir miktar sıcak su koy yumuşasın sonra boşalt fırçayla 45 60 saniye üstünde dairesele çevir tasta 45 saniye çevir 3 perdelik köpük çıkıyor fırça sıcak suda bekletilmiş olacak ben bütün sabunlarda bu yöntemle mükemmele ulaştım köpük konusunda proraso yada öyle yaptım

Teşekkürler tavsiye icin, deneyeceğim.
Bir arkadaşımın Italya'dan getirdiği yeni formül Proraso ile ilk tıraşımı oldum. Sabun kesinlikle eskisine göre daha yumuşak. Köpük kalitesi ve koruyuculuğu cok artmış, mentol miktarı da birazcık azalmış. Daha iyi bir sabun olmuş. Hala cok serinletici, ama keşke eskisi kadar kuvvetli bir ferahlık olsaymış. Tek eksiği bu.

Arkadaşım Italya'nın altını üstüne getirdi sabun bulmak icin, her yer köpük, jel satıyormuş, bunu da ufak bir not olarak belirteyim.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Proraso'nun İtalya fiyatı neymiş?

(10/02/2013, Saat: 14:02)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir arkadaşımın Italya'dan getirdiği yeni formül Proraso ile ilk tıraşımı oldum. Sabun kesinlikle eskisine göre daha yumuşak. Köpük kalitesi ve koruyuculuğu cok artmış, mentol miktarı da birazcık azalmış. Daha iyi bir sabun olmuş. Hala cok serinletici, ama keşke eskisi kadar kuvvetli bir ferahlık olsaymış. Tek eksiği bu.

Arkadaşım Italya'nın altını üstüne getirdi sabun bulmak icin, her yer köpük, jel satıyormuş, bunu da ufak bir not olarak belirteyim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 0 172 09/04/2024, Saat: 00:01
Son Yorum: Alkali
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,060,476 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 97,279 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 809 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 991 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 501,197 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,453 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,468 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,421 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,644 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: