Proraso Pre and Post Shave Cream
Dün gece yeşil versiyonunu kullandım. Kokusu da, ferahlatıcılığı da çok hoşuma gitti. Tam bir yaz ürünü.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Beyazının kokusu benim çok hoşuma gitmedi, Tabactan sonra kullandım, acaba kokular mı karıştı. yoksa gerçekten kötü mü karar veremedim koku konusunda.
www.BarbarosRazors.com

Proraso'nun pre shave menthol okaliptus'ünü bugün kullandım. Krem aslında mentol-okaliptus sabunun sabunlaştırılmadan önceki yağ hali (yani NaOH ile tepkimeye sokulmadan önceki hali) koku ve içerik olarak Vicks ile çok benzer. Yüzünüzde serinlik hissi uyandırıyor, sakalı da yumuşatıyor. Üzerine Proraso'nun sandal ağacı sabununu kullandım. Sabun aynı yeşil paket mentol-okaliptus gibi serinlik verdi ama bu serinlik daha önce sürdüğüm pre-shave kremden mi anlayamadım.

Özelikle yaz günlerinde müthiş bir ürün, herkese tavsiye ederim.
Bahsettiğiniz ürün Proraso Eucalyptus & Menthol Pre Shaving Cream diye geçen ürün mü acaba?

Konu başlığında pre&post diye geçiyor fakat bu ürünün isminde sadece pre yani tıraş öncesi ifadesi var. İtalya'dan bir yakınım gelecek, proraso ürünlerinden getirtmek istiyorum. Bu kremi tıraş öncesi nasıl kullanıyoruz?
aynı ürün sanırım, tıraş öncesi kullanımı için ince bir tabaka yüzünüze sürüp sakalları yumuşatıyorsunuz, sonrasında normal tıraş seremoninize devam ediyorsunuz. ama benden tavsiye kokusunu sevmediğiniz sabun ya da kremleri kullanacağınız tıraş için kullanmayı planlayın nitekim okaliptus mu nedir, çok baskın, herhangi bir materyalin kokusunu bastırır.

bazen tıraş sonrası da kullandım yaz boyu, bir sıkıntısını yaşamadım, tıraş sonrası için püf noktası: çok ince tabaka sürmeniz lazım, nitekim bir süre geçtikten sonra yüzde beyaz katman kaldığını ifade ediyor bazı arkadaşlar.
memleket kurtulana kadar siyah
(20/10/2013, Saat: 13:50)anesthesia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aynı ürün sanırım, tıraş öncesi kullanımı için ince bir tabaka yüzünüze sürüp sakalları yumuşatıyorsunuz, sonrasında normal tıraş seremoninize devam ediyorsunuz. ama benden tavsiye kokusunu sevmediğiniz sabun ya da kremleri kullanacağınız tıraş için kullanmayı planlayın nitekim okaliptus mu nedir, çok baskın, herhangi bir materyalin kokusunu bastırır.

bazen tıraş sonrası da kullandım yaz boyu, bir sıkıntısını yaşamadım, tıraş sonrası için püf noktası: çok ince tabaka sürmeniz lazım, nitekim bir süre geçtikten sonra yüzde beyaz katman kaldığını ifade ediyor bazı arkadaşlar.

Tıraş öncesi yüzümüze sürdükten sonra yüzümüzü yıkamadan mı tıraş sabununu kullanıyoruz? diğer bir sorum da yüzümüze elimizle sürerek mi sakallarımızı yumuşatıyoruz? tşk...
evet ve evet, masaj yaparak yediriniz.
memleket kurtulana kadar siyah
Teşekkürler. siparisimi veriyorum.

GT-I8190 üzerinde Tapatalk ile gönderildi
Urunu almak istiyorum, fakat cildim yagli oldugundan biraz supheli yanasiyorum. Yagli cildi kremle iyice yaglamak ne kadar mantikli? Belki preshave olarak yag ve krem urunlerinden degil de, sabun tarzi urunlere bakmam lazim?
selamlar proraso pre&post shave i yuzunuzu ıslatıp masajla yedırıp 2 dk beklektıp o arada sakallarımı biraz çıkış yönünün tersine kaldırıyorum sonra traş köpüğü uygulayıp traşımı oluyorum sadece soylıyebiliceğim hayatım boyunca sıkıntılı tahrişli kızarıklı duştan sonra hariç hep problemli traş oldum yukarıda dediklerimi 1 aydır uyguluyorum arkadaşlar yüzüm mermer gibi artık tahriş olsun diye baskı filan uygulamaya başladım yok sıfır pürüz birde traştan sonra badem kadar aynı urunu post shave olarak uygulayın yok böyle bir ürün

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Öncesi Yağ (Pre-Shave Oil) Kullanımının Fırçaya Zararı Sui Generis 7 7,522 22/09/2020, Saat: 18:39
Son Yorum: marv
  Ev Yapımı Tıraş Öncesi Yağı (Pre-shave Oil) eggman 32 50,689 20/02/2020, Saat: 12:08
Son Yorum: umok
  Ach brito glyce pre-shave sabun Saltuk 8 9,863 01/02/2020, Saat: 17:18
Son Yorum: salih kaya
  Flöid Pre-Shave Oil mrtkmsgl 15 10,559 19/05/2018, Saat: 00:25
Son Yorum: dikdik_s
  mentolü güçlü ama kokusu az pre-shave önerisi posicor 10 10,313 10/12/2016, Saat: 04:22
Son Yorum: harveyspecter
  watsons pre-shave cologne Erdem 11 20,415 01/11/2015, Saat: 12:49
Son Yorum: ynspektas
  TOBS Sandalwood Pre Shave Oil Bruce 0 4,148 06/04/2015, Saat: 08:41
Son Yorum: Bruce
  TOBS Aromatherapy Pre Shave Oil Bruce 0 3,672 06/04/2015, Saat: 08:30
Son Yorum: Bruce
  Body Shop Maca Root shave oil marley 4 8,144 16/03/2015, Saat: 14:00
Son Yorum: Aleksey
  Dermalogica pre shave guard sertaç 18 23,331 28/01/2014, Saat: 18:56
Son Yorum: sertaç

Hızlı Menü: