Proraso Pre and Post Shave Cream
S. A. Arkadaşlar ben bu ürünün 100ml olan küçük boyundan bitirdim ve çok memnun kaldım. Bu sebeple forumdaki ilanlardan 300 ml olan büyük boy olanını aldım. Önceki kullandığım yeşil seri mentollü olandı yeni aldığımda öyle fakat ikisi sanki farklı ürünler. İlk kullandığım neredeyse vıcks merhem gibi keskin bir kokuya sahip,katı bir formdaydı ve azıcık kullanmam yetiyordu. 1 sene kullandım neredeyse azıcık alsam yetiyordu. Ama yeni aldığım çok daha seyreltilmiş az daha likit olsa balsam kıvamında olacak neredeyse. İlk kullandığım üründeki keskin mentollü kokuda yok bu üründe. Dolayısıyla kullandığım Zaman o rüzgar estiren serinlikte olmuyor önceki kadar. Eski ve yenisini kullanan arkadaşların gözlemlerini merak ediyorum böyle bir fark varmı ?35e31df57803dd84a080a20f0799ed6e.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
Eski tabir ettiginizi kullanmıştım. Bu yaz ise tıraş sonrası icin myrsol kullanıyorum. Tıraş sonrası olarak kullanımda elinizde mevcutsa floid ile avucunuzun icinde karıştırdıktan sonra uygulayın mentol etkisi iki katına çıkıyor..
Ben eski kutudaki kıvamını ve daha etkili olan mentollü beğeniyordum. Ayrıca yeni aldığım kutu diğerinin üç katı fakat diğeri kadar ancak kullanılır daha yumuşak olduğu için. Eğer küçük kutularda olanlar daha katı ve etkiliyse tekrar küçük kuyudan alabilirim. Ayrıca daha önce kullandığımı alalı 1 seneyi geçti formülü değişmiş olabilirimi ürünün.?

Ürünü A/S olarak kullanıyorum. 444'den bile etkili bir mentol yoğunluğu ve ferahlığına sahip. Az miktar kafi, fazlası ciltte beyaz, ince bir katman bırakıyor. Çok memnun olduğum bir ürün.
(12/07/2016, Saat: 19:02)mgencer05 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: S. A. Arkadaşlar ben bu ürünün 100ml olan küçük boyundan bitirdim ve çok memnun kaldım. Bu sebeple forumdaki ilanlardan 300 ml olan büyük boy olanını aldım. Önceki kullandığım yeşil seri mentollü olandı yeni aldığımda öyle fakat ikisi sanki farklı ürünler. İlk kullandığım neredeyse vıcks merhem gibi keskin bir kokuya sahip,katı bir formdaydı ve azıcık kullanmam yetiyordu. 1 sene kullandım neredeyse azıcık alsam yetiyordu. Ama yeni aldığım çok daha seyreltilmiş az daha likit olsa balsam kıvamında olacak neredeyse. İlk kullandığım üründeki keskin mentollü kokuda yok bu üründe. Dolayısıyla kullandığım Zaman o rüzgar estiren serinlikte olmuyor önceki kadar. Eski ve yenisini kullanan arkadaşların gözlemlerini merak ediyorum böyle bir fark varmı ?35e31df57803dd84a080a20f0799ed6e.jpg

her iki ürünü de impa ticaret ten aldım ve kullandım. kullanıyorum da. Küçük boy olan bitmeye yakın büyük olan dan sipariş ettim.içerik aynı.Bendeki ürün katı kıvamda seyrek falan değil.Mentol keskinliği de aynı. sizdeki ürün belki de bozulmuş olabilir. mesela bendeki proraso kase de saldal sabun un kapağını tam kapatmamış ım . yarım açık kalmış. kokusu büyük ölçü de gitti. bazen kullanım hataları yapabiliyoruz.
Ben faydalı olduğunu düşünüyorum. Tıraş öncesi kremi sürdüğümde jilet cildin üzerinde daha rahat kayıyor. Her sabah düzenli tıraş olanlara ayrıca tavsiye ederim. Mentolün cildinizde bıraktığı ferahlık uzunca bir süre devam ediyor ve sizi uyandırıyor.

Ben hem tıraş öncesi hem tıraş sonrası olarak kullanıyorum. Tıraş sonrasında şakaklara kadar masaj yaparak sürüyorum. Daha sonra aftershave sürerek tıraşı noktalıyorum.

Şu an elimde yeşil var ama cildim çok hassas olduğu için beyaza geçiş yapmayı düşünüyorum.
Yazın Okaliptüs Yağı ve Mentollü olan diğer zamanlar Yeşil Çay ve Yulaf Özlü olan versiyonlarını kullanıyorum çok memnunum. Tavsiye ederim
Sadece tıraştan önce sürüyorum, tıraş sonrası için çok malzeme var...
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(04/12/2016, Saat: 00:21)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazın Okaliptüs Yağı ve Mentollü olan diğer zamanlar Yeşil Çay ve Yulaf Özlü olan versiyonlarını kullanıyorum çok memnunum. Tavsiye ederim
Sadece tıraştan önce sürüyorum, tıraş sonrası için çok malzeme var...

Sandal ağacı ve shea yağı ilgimi çekti doğrusu ama cildim hassas olduğu için yeşil çay ve yulaf özlü versiyondan edinmeyi düşünüyorum.

Mentollü ile yeşil çaylı arasında tahriş önleme bakımından bariz fark var mı?
(05/12/2016, Saat: 00:22)harveyspecter Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sandal ağacı ve shea yağı ilgimi çekti doğrusu ama cildim hassas olduğu için yeşil çay ve yulaf özlü versiyondan edinmeyi düşünüyorum.

Mentollü ile yeşil çaylı arasında tahriş önleme bakımından bariz fark var mı?

Herhangi bir fark hissetmedim açıkcası. Yeşil çay ve yulaf özlü olanın kokusunu çok beğendiğim için aldım, vazgeçilmezim oldu. Big Grin
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(05/12/2016, Saat: 01:14)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herhangi bir fark hissetmedim açıkcası. Yeşil çay ve yulaf özlü olanın kokusunu çok beğendiğim için aldım, vazgeçilmezim oldu. Big Grin

Yeşil çay ve yulaf özlüyü kullandım sadece ben de ve dediğiniz gibi kokusu çok hoş, mentol kadar olmasa da serinlik hissi de veriyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Öncesi Yağ (Pre-Shave Oil) Kullanımının Fırçaya Zararı Sui Generis 7 7,497 22/09/2020, Saat: 18:39
Son Yorum: marv
  Ev Yapımı Tıraş Öncesi Yağı (Pre-shave Oil) eggman 32 50,635 20/02/2020, Saat: 12:08
Son Yorum: umok
  Ach brito glyce pre-shave sabun Saltuk 8 9,849 01/02/2020, Saat: 17:18
Son Yorum: salih kaya
  Flöid Pre-Shave Oil mrtkmsgl 15 10,541 19/05/2018, Saat: 00:25
Son Yorum: dikdik_s
  mentolü güçlü ama kokusu az pre-shave önerisi posicor 10 10,288 10/12/2016, Saat: 04:22
Son Yorum: harveyspecter
  watsons pre-shave cologne Erdem 11 20,396 01/11/2015, Saat: 12:49
Son Yorum: ynspektas
  TOBS Sandalwood Pre Shave Oil Bruce 0 4,139 06/04/2015, Saat: 08:41
Son Yorum: Bruce
  TOBS Aromatherapy Pre Shave Oil Bruce 0 3,666 06/04/2015, Saat: 08:30
Son Yorum: Bruce
  Body Shop Maca Root shave oil marley 4 8,117 16/03/2015, Saat: 14:00
Son Yorum: Aleksey
  Dermalogica pre shave guard sertaç 18 23,310 28/01/2014, Saat: 18:56
Son Yorum: sertaç

Hızlı Menü: