Proraso Pre and Post Shave Cream
10 gündür kırmızı kutu kullanıyorum, memnun kaldım. Jilet daha rahat akıyor.
(18/08/2016, Saat: 23:59)blueshadov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: her iki ürünü de impa ticaret ten aldım ve kullandım. kullanıyorum da. Küçük boy olan bitmeye yakın büyük olan dan sipariş ettim.içerik aynı.Bendeki ürün katı kıvamda seyrek falan değil.Mentol keskinliği de aynı. sizdeki ürün belki de bozulmuş olabilir. mesela bendeki proraso kase de saldal sabun un kapağını tam kapatmamış ım . yarım açık kalmış. kokusu büyük ölçü de gitti. bazen kullanım hataları yapabiliyoruz.

extrashaving den sipariş vereceğim ama bu ürün traş sonrası sanırım. traş öncesi olarak tavsiyeniz var mı ?

birde THE BLUEBEARDS REVENGE SHAVİNG CREAM var , traş kremi olarak geçiyor , aynı kutu benzerini youtube de izledim adam traş fırçasına sürüyordu. Kafa gitti bende.

* Hallettim açıklamayı buldum.

prorasoturkiye den özelliklerine bakıp buldum.
(18/04/2017, Saat: 01:43)Berber52 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeşil kırmızı be beyaz serilerin set fiyatları için bana mesaj atabilirsiniz
Saygılarımla

impaticaret ile görüşebilirsiniz veya extrashaving.com dan bakabilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Ben prorasonun preshave kreminden ne yaparsam yapayım verim alamıyorum. Yağlı bir cildim var.denemelerim
1- yüzümü sıcağa yakın suyla yıkayıp, preshave i uyguladım hüsran
2- duştan sonra uyguladım. Olmadı.
3-sicak havlu uyguladım preshave i sürdüm.olumsuz
4-preshave i sıcak havluyla uyguladım olmadı.
Her seferinde jilet sakalı kesmeden kayıp gidiyor yüzümden. Feather falan hakgetire.progres ayar 2 açısı en uygun olmasına rağmen netice alamadım.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Proraso preshave uygulamak için özel bir uygulamaya gerek yok aslında.
Sakallara yeteri kadar uygulayip birkaç dakika bekledikten sonra üstüne köpüğü uygulamak yeterli.
Beğenen olduğu kadar begenmeyenler de var. Ben şahsen hem yeşil yani okaliptüs &mentol hem de beyaz (yeşil çay &yulaf) beğenerek kullanıyorum.
İşe yaramadığını düşünenler olsa da ben de kesinlikle tıraş konforunu ,keyfini artırıyor.
Maalesef bende de çok etkili olamadı. Yarattığı ferahlık hissiyatı dışında tıraş konforuna ekstra bir etkisi olmadı. Efektif bi ürün olduğunu düşünmüyorum.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Saçı sıfıra vuruyorum haftada bir. Komşular sizce traş öncesi krem işe yarar mı saçta da?
@drhit1976
Komsular preshave e islemesi icin zaman veriyormusunuz. Preshave i bi parmak alip tum yuzunuze ince sekilde yedirdiniz. 5 dakika bekleyin. Cildiniz emsin. Preshave in benim tecrube ettigim en buyuk etkisi killari yumusatmak oluyor. 5 dakika bekleyip yuzunuz emdikten sonra, durulama yapmadan, kopugunuzu bol sekilde ustune uygulayip tirasiniza baslayin. Bu sekildemi yapiyorsunuz bilemedim, uyguladiginiz yontem farkli ise bu sekil uygulayip donus yaparmisiniz fark yaratirsa.
merhaba bende bu ürünün kırmızı olanı severek kullanıyorum bütün tıraş öncesi hazırlığımı yaptıktan sonra bu ürünü sürüp 3 dk bekliyorum ve muhteşem tıraş çıkarıyor yanlız tek şikayetim bu krem jilete yapışıyor tıraş olurken sıcak suyla bile çıkaramıyorum mecburen aleti açıp elimle silmem lazım buda tıraş olunca eziyet oluyor varmı bi yolu
not: makine EJ89
@Alp83
Hocam cok kullanıyor olma urunu. Islak yuzune az birsey surup dagıtırsan, ustunede cildinin emmesini beklerse 3-5 dakika, makinanı fırcanı batırmaz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Öncesi Yağ (Pre-Shave Oil) Kullanımının Fırçaya Zararı Sui Generis 7 7,494 22/09/2020, Saat: 18:39
Son Yorum: marv
  Ev Yapımı Tıraş Öncesi Yağı (Pre-shave Oil) eggman 32 50,628 20/02/2020, Saat: 12:08
Son Yorum: umok
  Ach brito glyce pre-shave sabun Saltuk 8 9,847 01/02/2020, Saat: 17:18
Son Yorum: salih kaya
  Flöid Pre-Shave Oil mrtkmsgl 15 10,537 19/05/2018, Saat: 00:25
Son Yorum: dikdik_s
  mentolü güçlü ama kokusu az pre-shave önerisi posicor 10 10,277 10/12/2016, Saat: 04:22
Son Yorum: harveyspecter
  watsons pre-shave cologne Erdem 11 20,395 01/11/2015, Saat: 12:49
Son Yorum: ynspektas
  TOBS Sandalwood Pre Shave Oil Bruce 0 4,139 06/04/2015, Saat: 08:41
Son Yorum: Bruce
  TOBS Aromatherapy Pre Shave Oil Bruce 0 3,665 06/04/2015, Saat: 08:30
Son Yorum: Bruce
  Body Shop Maca Root shave oil marley 4 8,114 16/03/2015, Saat: 14:00
Son Yorum: Aleksey
  Dermalogica pre shave guard sertaç 18 23,309 28/01/2014, Saat: 18:56
Son Yorum: sertaç

Hızlı Menü: