Proraso Pre and Post Shave Cream
(08/01/2018, Saat: 15:51)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok yok bunlar boyle komsu sıkıntı yok. Tasınırken de ters falan konuyor, icinde boyle bosluklu bulamac kıvamı oluyor. Sıkıntı yok taze urun gibi dusun. Kırmızısı guzeldir.
Islak cildine az miktar guzel sur. 3-4 dakka bekle cildin emsin sakalların yumusasın. Kuruduktan sonra yıkamadan direk yuzunde kopugunu kopurtmeye baslayabilirsin. Kopugu guzel yap onceden ama elde veya tasda.
Hayırlı olsun.

bu pre shave ıslak cilde sürüyorum 3-5 dk bekliyorum kuruyor ama bu seferde cilt cok kuru gibi oluyor ve kuru tıraş hizlenmi veriyor ve hatta bi parça tahrişe sebep oluyor ben genelde 2 dk bekletip hemen fırçayı sürüyorum ama bu seferde yüzde köpüğün etkisi azalıyor bilemedim bende tam nasıl kullanmam gerektiğini
1-
3-5 dakika beklettiniz yuzunuzde kurudu tamamdır.
2-
Artık o kurudugu icin artık yok hukmunde, normal yuzunuze kopugunuzu suruyorsunuz. Kuru olursa sabun kopugunuz kurumustur, fırcanızın ucunu 1 parca suya degdirin ustunden gecerek kopugunuzu nemlendirin.

Baska ozel birseye gerek yok, sizin akıl preshave de, onu unutun siz kopugunuze ve tırasınıza odaklanın.
Saygılar.
Ben yüzümü hafif nemlendirip bu kremi sürüyorum,8-10 dk bekliyorum. Daha sonra yüzümü ıslatmadan direkt olarak fırçayla sabunumu yüzde köpürtüyorum. Şimdiye kadar kullandığım sabunlarla veya fırçalarla herhangi bir problem yaşamadım. Tıraşa da olumlu etkisini gördüm.
Cogito, ergo sum Dodgy
Komşular ben geçenlerde bu tıraş öncesi kremin beyaz renk olanından aldım. Razorus'taki ürün bilgilerinde hassas ciltler için olduğu yazıyordu.
Gelgelelim, tıraş öncesinde ıslak yüzüme bir parça bile sürdüğümde cildim alev alev yanmaya başlıyor Smile Tabii ferahlık da hissettiriyor ama hissiyatım daha çok cildimin yanması yönünde oldu.

Acaba bu cildim bana "bu kremi bana sürme" mi demek istiyor?
So far so good..
@ahbap, bence sürmeseniz iyi edersiniz. Size pek uymamış gibi.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@ckeskin galiba haklısınız Sad
So far so good..
(18/02/2019, Saat: 11:02)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular ben geçenlerde bu tıraş öncesi kremin beyaz renk olanından aldım. Razorus'taki ürün bilgilerinde hassas ciltler için olduğu yazıyordu.
Gelgelelim, tıraş öncesinde ıslak yüzüme bir parça bile sürdüğümde cildim alev alev yanmaya başlıyor Smile Tabii ferahlık da hissettiriyor ama hissiyatım daha çok cildimin yanması yönünde oldu.

Acaba bu cildim bana "bu kremi bana sürme" mi demek istiyor?
Peki tıraş performansı ve tıraş sonrası tahriş durumunda değişiklik oldu mu?
Hem eski formulu hem de yeni formulu denemis biri olarak, mentol etkileri disinda hicbir fonksiyonlari olmadigi konusunda israrciyim. Hicbir sekilde sakali yumusatmiyorlar, hicbir sekilde sozu edildigi uzere yuzu tirasa hazirlamiyorlar.

Bunu yuzunuze surerken elinizle yaptiginiz dairesel hareketler ile elde edilen yumusama ne kadarsa o kadar.
@donniebrasco komşum cildimin kremden ötürü yanmasından çok da o tarafa kanalize olamadım Smile aslında gayet iyi bir tıraş oldu ama aynı şekilde yeni kullanmaya başladığım EJ89 sayesinde mi yoksa bu krem sayesinde miydi, ondan pek emin değilim..
So far so good..
(20/02/2019, Saat: 18:18)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @donniebrasco komşum cildimin kremden ötürü yanmasından çok da o tarafa kanalize olamadım Smile aslında gayet iyi bir tıraş oldu ama aynı şekilde yeni kullanmaya başladığım EJ89 sayesinde mi yoksa bu krem sayesinde miydi, ondan pek emin değilim..
Anladım. Ben de aldım deneyip acemi görüşü olarak paylaşırım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Öncesi Yağ (Pre-Shave Oil) Kullanımının Fırçaya Zararı Sui Generis 7 7,525 22/09/2020, Saat: 18:39
Son Yorum: marv
  Ev Yapımı Tıraş Öncesi Yağı (Pre-shave Oil) eggman 32 50,693 20/02/2020, Saat: 12:08
Son Yorum: umok
  Ach brito glyce pre-shave sabun Saltuk 8 9,864 01/02/2020, Saat: 17:18
Son Yorum: salih kaya
  Flöid Pre-Shave Oil mrtkmsgl 15 10,561 19/05/2018, Saat: 00:25
Son Yorum: dikdik_s
  mentolü güçlü ama kokusu az pre-shave önerisi posicor 10 10,315 10/12/2016, Saat: 04:22
Son Yorum: harveyspecter
  watsons pre-shave cologne Erdem 11 20,415 01/11/2015, Saat: 12:49
Son Yorum: ynspektas
  TOBS Sandalwood Pre Shave Oil Bruce 0 4,148 06/04/2015, Saat: 08:41
Son Yorum: Bruce
  TOBS Aromatherapy Pre Shave Oil Bruce 0 3,672 06/04/2015, Saat: 08:30
Son Yorum: Bruce
  Body Shop Maca Root shave oil marley 4 8,145 16/03/2015, Saat: 14:00
Son Yorum: Aleksey
  Dermalogica pre shave guard sertaç 18 23,334 28/01/2014, Saat: 18:56
Son Yorum: sertaç

Hızlı Menü: