Proraso Pre and Post Shave Cream
AÇIKLAMA
Cildi yakın bir tıraş için hazırlamanın mükemmel yolu, sakalı yumuşatır ve cildi korur. Konsantre, zengin ve yağsız ürünler için doğal hammaddelerle zenginleştirilmiştir.

ÖZELLİKLER
Formülü, bir temizlik ve tonlama etkisini ferahlatıcı ve canlandırıcı bir etkiyle birleştiren Okaliptüs Yağı ve Mentol içerir.

KULLANIM İÇİN TALİMATLAR
Yüzünüzü ıslatın ve Proraso Tıraş Öncesi Kremi uygulayın. Dairesel hareketlerle masaj yapın ve durulamayın. Normal olarak sabun veya tıraş kremi ile tıraş edin.

alıntı :
http://proraso.com/pro/prodotti/crema-pr...a/?lang=en

Tıraş esnasında ve sonrasında olumlu olarak fark hissettim. Kullanmaya devam etmeye karar verdim. Kişisel görüşümdür.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Yuze surup 3-5 dakika beklenirse, durulamadan ustune kopuk yapılırsa, sanki banyo sonrası tıras olunuyormus gibi sakalları yumusattıgını hissediyorum. Psikolojikmi gercektenmi yapıyor bilemiyorum ama arada kullanıyorum. Daha once genelde beyazını kullanıyordum, son aldıgım kırmızı sandallısını etki olarak daha cok begendim.
@dikdik_s komşum aynı yöntemi kullanıyorum.Hafif ıslak yüzüme masaj yaparak sakal çıkış yönü tersinede özellikle yapınca farkı bariz hissediyorum.Beyaz ve kırmızını kulanıyorum.
@Ibra35
Hayal degil gercek diyosunn Smile
Bana bu tür tıraş öncesi ürünler sanki yüzümüzü suyla veya sabunla masaj yaparak yaptığımız sakal yumuşatma ile aynı işleve sahip ama daha ötesi değilmiş hissi uyandırıyor. Bu sebeple şahsen gereksiz buluyorum.
Söz verdiğim üzere ürünü denedim ve acemi gözüyle inceledim. İlk ustura tıraşım için uzattığım bir haftalık sakalı ıslatıp bir miktar proraso beyaz tıraş öncesi kremi yüzümde uyguladım. Uyumlu olsun diye yine proraso beyaz tıraş sabunu ile yüzümde köpürtme yaptım. Bir adet persona jileti ikiye kırıp Zaza jiletli ustura ile tıraş oldum. Yüzümü ikiye bölüp diğer tarafta yine persona jilet ile qshave makine kullandım. İzlenimlerim:

1) kayganlastirma kremsiz durumla aynı idi. Hatta sık sık köpüğü sulandırmak zorunda kaldım.

2) Sakal yumuşatma etkisini hiç hissetmedim desem yeridir.

3) cildi esnetme ve tıraşa hazırlama konusunda memnun kaldım. Cildim tahriş ya da kesik gibi sorunlara karşı daha dayanıklı idi. Tıraşı tüm zorluklara rağmen ciziksiz atlattım.

Özetle kremi herşeye rağmen faydalı buldum ama belki de esans içermeyen bir yağ da aynı işi görecektir.
Komşular bir süredir merak ettiğim ve sizlere sormayı düşündüğüm bir uygulamayı bu sabah rutin günlük tıraş sonrası uyguladım. Kırmızı seri Sandalwood pre shave kremi tıraş sonrası olarak kullandım. Evden çıkmadan hala yüzümde beyaz tabaka olması nedeniyle üzerine çok hafif yine kırmızı seri after shave çok az uyguladım. Gün boyunca ve halen yüzümde hem kokusunu ve hem yumuşaklığını hissediyorum. Nerdeyse 12 saat geçmesine rağmen hala etkisini koruyor.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Proraso kırmızıyı ben de kullanıyorum. Ancak içlerindeki sanırım pudra diyorlar ama emin değilim. Tıram makinesinde de leke gibi tabakalar bırakıyor. Yabancı forumlarda da aynı şikayetler var

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Proraso kırmızı pre-post shave olanını aynı renk sabunla tıraş olduktan sonra balsam niyetine kullanıyorum. Harika, pamuk gibi bir cilt bırakıyor. Ben çok memnun kaldım.
Proraso pre-post shave ürünler normalde traş öncesi ürünler ama traş sonrasıda kullanılıyormuş komşular.
Birsen Değil Herkes Hasta Ustura

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Öncesi Yağ (Pre-Shave Oil) Kullanımının Fırçaya Zararı Sui Generis 7 7,525 22/09/2020, Saat: 18:39
Son Yorum: marv
  Ev Yapımı Tıraş Öncesi Yağı (Pre-shave Oil) eggman 32 50,693 20/02/2020, Saat: 12:08
Son Yorum: umok
  Ach brito glyce pre-shave sabun Saltuk 8 9,863 01/02/2020, Saat: 17:18
Son Yorum: salih kaya
  Flöid Pre-Shave Oil mrtkmsgl 15 10,561 19/05/2018, Saat: 00:25
Son Yorum: dikdik_s
  mentolü güçlü ama kokusu az pre-shave önerisi posicor 10 10,315 10/12/2016, Saat: 04:22
Son Yorum: harveyspecter
  watsons pre-shave cologne Erdem 11 20,415 01/11/2015, Saat: 12:49
Son Yorum: ynspektas
  TOBS Sandalwood Pre Shave Oil Bruce 0 4,148 06/04/2015, Saat: 08:41
Son Yorum: Bruce
  TOBS Aromatherapy Pre Shave Oil Bruce 0 3,672 06/04/2015, Saat: 08:30
Son Yorum: Bruce
  Body Shop Maca Root shave oil marley 4 8,145 16/03/2015, Saat: 14:00
Son Yorum: Aleksey
  Dermalogica pre shave guard sertaç 18 23,334 28/01/2014, Saat: 18:56
Son Yorum: sertaç

Hızlı Menü: