Corona Virüsü
Selman hocam, ağzınıza, klavyenize sağlık.
Emeklerinizde, çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dilerim. Ve bir de sabır tabiki. Çünkü şu an savunmanın en önünde sağlık çalışanları bulunmaktalar. Doktorundan hemşiresine, hasta bakıcısından ambulans şoförüne, sağlık sektöründe tüm çalışanların, hepsinin emeği çok büyük. Var olsunlar.
"A Samurai always wears two swords."
Son dakika haberi geldi bu gün saat 18.00 itibariyle berberler ve kuaförlerde kapanıyormuş. Sanırım 1 haftaya kalmaz açık yer kalmayacak. Fayda olsun da biz jilet stoklarımızı eritmeye razıyız. Acaba güzel bir makas alsaydık da saç tıraşınıda bu arada öğrensemiydik ne Smile

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şu corona belasının başta güzel ülkemiz Türkiye Cumhuriyeti olmak üzere tüm dünyadan bir an önce temizlenmesi dileğimle. Gerekirse her yer kapansın. Bizde tüm jiletleri bitirip, Survivor moduna gireriz gerekirse. Big Grin
Tıraş oluyorum, o halde varım.
65 yaş üstüne ve kronik hastalığı olanlara dışarı çıkma kısıtlaması getirildi. Sanırım şu an planlanan, risk grubunu izole edip diğer toplumda İngiltere benzeri bir politika ile toplumsal bağışıklık sağlamak

https://youtu.be/KZas4cQE6N4

Böylece hastalığın bulaş hızını sınırlamış olup yukarıdaki videoda olduğu gibi daha geniş bir zamana yaymak ve böylece daha kolay başa çıkmak planlanıyor gibi düşünüyorum.

Tabi burada kilit nokta dışarı çıkmalarına kısıtlama getirilen grup. Eğer bu kişiler yasak delmecilik yapmazlarsa başarılı olabilir

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu videoyu izledim komşum. Çok önemli bir hususu detaylıca anlatmış. Anlayana tabi.

(21/03/2020, Saat: 21:05)Dr.TomFord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu videoyu izledim komşum. Çok önemli bir hususu detaylıca anlatmış. Anlayana tabi.

Anlamayanlar için kısıtlama getirildi işte Smile umarım işe yarar

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bastonla kovalarlar

Çözüm yolu da üretilmedi mi olmuyor

Ekmeğe suya sabuna ihtiyarçı var
Bunları almaya çıkarken de en ucuz nerede satılıyorsa otobüse atlatıp o markete gidiyor ülkmenizde emeklilerin aldıkları ücretlerde belli .

Hiç bir şey sağlıkdan daha önemli değil dostlar fakat ülkemizdeki bu gerçeği görmezden gelindiği sürece daha çok yanar .
Yarından sonra 65 yaş üstü dışarıda gezen amcalara napacaklar acaba Smile

(21/03/2020, Saat: 21:43)Dr.TomFord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yarından sonra 65 yaş üstü dışarıda gezen amcalara napacaklar acaba Smile

Big Grin
65 yaş üstü yasak olayını dogru buldum. Zira bugun bisikletle sahil yolunda biraz gittim. Bende agzımda maske cebimde kolonya var, amca ve teyzeler korumasız maskesiz şen şakrak takılıyorlardı.
Tişikkirlir Sipirmin.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: