intihar.
Selam arkadaslar, elime kullanilmis firca gecti, cok fena køpurtuyor, ama okadarda kil døkuyor, resmen intihar ediyor. fircayi sapindan nasil cikarabilirim.? sapini bozmak istemem cok agir bir sapi var.
O nasıl konu başlığı öyle?

Anladığım kadarıyla fırçanın sapı lazım size, asılın intihara meyilli fırça kıllarına sökün gitsin.
www.tekyumruk.com
baslik iyidir Big Grin bana ikiside lazim, yani fircaya ve sapa zarar vermeden fircayi nasil cikarabilirim. fircayi iyice temizledikten sonra yapistiracagim. olmadi artik fircayi sapindan asilir koparirim Big Grin sapina iyi bir fircayi nerden bulabilirim peki, baktimlarim nerdeyse normal fircadan daha pahali.
güçlüce çektiğimde
knotu sapından ayrılmayan fırça henüz görmedim Blush
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
cici sap kaka not
fırçaların saplarını

kaka sap çici knot fırçalarında
kontlarını kullanarak

cipcici fırçalar yapmak için
yapıyorum Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
tsk ederim arkadaslar, linke bakiyorum guzel anlatilmis, tekrardan tesekkur ederim, sevindim gercekten, fircanin simdki hali ile yenilenmis hallerinin fotolarini enkisa surede ekliyecegim.
(03/07/2012, Saat: 15:20)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güçlüce çektiğimde
knotu sapından ayrılmayan fırça henüz görmedim Blush

benim kelaynak fircayi hatirlamissinizdir. ortasindan biraz dokulunce asildim orta toptan koptu keneri tam daire kil kaldi. knot sac ekme islemi gibi mantarimsi bir seye ekilmisti. knotu cikarip sapini kullanacaktim ama olmayinca attim cope.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: