Yeniyim öneri bekliyorum
(07/02/2020, Saat: 12:39)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac AS herkesin kolayca sevebileceği bir koku değil. Görünce yazmak istedim.

thumbsup.png
(07/02/2020, Saat: 12:39)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz

Tabac AS herkesin kolayca sevebileceği bir koku değil. Görünce yazmak istedim.

Eğer foruma girmeye devam ederseniz günün birinde çok büyük ihtimalle artizanlara merak saracağınız için ilk sabununuzu olabildiğince ufak almanızı öneririm. İlla tabac olacaksa refill alın, seramik kapa boşuna yatırım yapmayın derim çünkü bitmeyecek o sabun büyük ihtimalle.

Benim önerim ikinci el forumunda elindeki sabunlardan numune satan komşularımızdan biraz sabun tedarik etmeniz. Böylece nasıl bir dünyaya adım attığınızı (nasıl bir zehir aldığınızı) erkenden tespit edip ileride daha planlı programlı harcama yaparsınız.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teşekkür ederim önerin için abi değişiklik yapıyorum
İkinci el başlığında sample sabun ve jilet çeşitleri var bolca
Tabac tıraş sabunu kokusundan dolayı herkese hitap etmeyen bir sabun. Köpürtememe konusunda şikayetler vardır ama ben tam tersini düşünüyorum. Ne kadar az yüklesem de süzme yoğurt kıvamından aşağı olmuyor köpük. O yüzden croap tarzı başlangıç seviyesi sabunlara yönelmeniz daha iyi olur. Cella ya da Proraso gibi. Sonrasında üst seviye sabunları sırayla denersiniz. Sabun için sample ürün almanız da yerinde olur. Ayrıca jilet paketi çeşitlerini biraz daha arttırırsanız daha iyi olur.

"Burası vatan toprağıdır, kaderine terk edemeyiz." Mustafa Kemal ATATÜRK
Hoşgeldiniz. Sakallarınız suratınıza batıyor ise tıraş aralığını gereğinden fazla uzatıyorsunuz. Daha sık tıraş olmayı deneyin.

Tıraş aleti: https://muehle-shaving.com.tr/ ’da sevgililer günü dolayısıyla %15 indirim var. Ayrıca yeni üyelere veya bültene abone olanlara 350 TL ve üzeri alışverişlerde ek olarak %10 indirim daha yapılıyor. R89 alabilirsin.

Tıraş Fırçası: Aliexpress’ten Frank Shaving silvertip tıraş fırçalarından birini alabilirsin. Aynı şekilde Yaqi kullanmadım ancak forumda kullanıp çok memnun olan arkadaşlar var. Fiyatları daha makul. Ayrıca https://www.razorus.com/’da her iki marka da bulunmakta buradan da alabilirsin. https://www.extrashaving.com/’da da bir çok tıraş fırçası var.

Tıraş Sabunu: Arko stick.

https://www.razorus.com/ ’da 150 TL alışverişe kase Arko tıraş sabunu hediye olarak gönderiliyor.

Tıraş bıçakları ve tıraş sonrası losyonlara yukarıda yazdığım adreslerden bakabilirsin. Şimdilik 4-5 çeşit tıraş bıçağı alır, sırasıyla denersin.

Kan Taşı ve Şap: Farketmez

Son olarak forumdaki tıraş teknikleri ile ilgili bölümleri okumanı tavsiye ederim.
Hoş geldiniz, keyifli forumlar dilerim.
ryBJm1.png
Oany3P.png

bu şekilde satın almış bulunmaktayım önerileriniz için çok teşekkürler hayırlı forumlar.
Hoş geldiniz, keyifli tıraşlar ve forumda hoş sohbetler dilerim. Güzel ürünler almışsınız, şimdiden hayırlı olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
mesaj yazmıştım ama ürünleri almışsınız, yeni fark ettim. bizden de hayırlı olsun demek düşer.
Hoş geldiniz

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Wink Ben Böyleyim ve Fikirlerinizi Bekliyorum :) EtiCinGülsün 12 7,087 28/03/2017, Saat: 01:05
Son Yorum: korgunv
  Yardımlarınızı Bekliyorum... xcenior 21 12,007 28/03/2016, Saat: 01:42
Son Yorum: tipsol
Question Islak tıraşa geçiş-öneri?? Kalem3 3 3,480 23/03/2016, Saat: 11:42
Son Yorum: mancho
  yeni traş makinası için öneri verebilirmisiniz? fettah304 15 14,342 17/11/2015, Saat: 19:38
Son Yorum: fettah304
  Yeniyim bende. ehkaa 19 12,593 23/09/2015, Saat: 12:51
Son Yorum: Chinaski
Star Bu işte yeniyim yardım lütfen yigiturkey 12 12,184 31/08/2015, Saat: 03:47
Son Yorum: tipsol
  Yeniyim. Önerilerinizi bekliyorum. ckeskin 23 17,234 21/11/2014, Saat: 16:00
Son Yorum: ckeskin
  Tavsiyelerinizi bekliyorum Gueclue 12 9,604 07/01/2014, Saat: 04:47
Son Yorum: mckemal
  Sorunlu sakal ve cilt için öneri lütfen Delidumrul 14 24,751 24/08/2013, Saat: 20:02
Son Yorum: geldigitti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: