Goodfella shibumi (kamisori)
Bu ürünü kullananlar arasında normal usturaya göre kullanımının daha kolay ya da zor olduğunu düşünen var mı?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Kamisori ile çelik ustura kullanımı arasındaki fark mı yoksa direkt bu markayı mı soruyorsunuz Hocam? Ben feather kamisori ve çelik ustura kullanmış biri olarak çeliğin daha keyifli ve daha affedici olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim ama feather’ın da kendine has hoş bir kesim hissiyatı var. Eğer denemediyseniz ve aklınızda kamisori tip almak varsa feather alın derim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(19/01/2019, Saat: 13:39)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kamisori ile çelik ustura kullanımı arasındaki fark mı yoksa direkt bu markayı mı soruyorsunuz Hocam? Ben feather kamisori ve çelik ustura kullanmış biri olarak çeliğin daha keyifli ve daha affedici olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim ama feather’ın da kendine has hoş bir kesim hissiyatı var. Eğer denemediyseniz ve aklınızda kamisori tip almak varsa feather alın derim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Açıkçası denemediğim her tür de alet ve ustura grubunu merak ediyorum ama shavette grubunda kamisorigillere ilgim yapı itibari ile farklı. kendisine has görüntü kaynaklı daha fazla.
Birkaç gündür kullanıyorum. Sedef usturaya alışık biri olarak çok pratik olduğunu söyleyebilirim. Kullanmasını her iki elde de denedim çok güzel. Acemi işi değil çok yakın tıraş yapıyor. Kartuşunda jilet alanına yükleme yapmak basit yüklediğinizde kilitleniyor. Sonra alete taktığımızda kullanıma hazır. Persharp yarım ile denedim tavsiye ederim.

9753a762b3f26d5275fb557dd7f9cdf7.jpg99762c0baa7055afab59f3d91b5cc97c.jpg0a285dc0f8998423e29bd88c29f71dcc.jpg

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çakma Kamisori : Univinlions paspartu 2 2,657 07/02/2020, Saat: 16:17
Son Yorum: ArdıçKatranı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: