Çelik Ustura Nasıl Bilenir (Videolu Anlatım)
Komşularım çok teşekkür ederim, lord üstadım @muntazaman üstadın dediği gibi kapton bant, 13 mm genişliğinde, bence ideal bir genişlik, bu arada ismim Hakan değil Remzi, youtube kanalı eski olduğu için ismim öyle kaldıSmile Bu işe girmek isteyen komşularıma az da olsa faydam dokunduysa ne mutlu bana.
Eline Sağlık Remzi Komşum,

Sürekli bu tip videolar çeksen, hatta ASMR yapsan bile dinleriz.

Sevgiler..
En çok merak ettiğim ve bir türlü açıklayıcı Bilgi bulamadığım bir konuydu , teşekkürler elinize sağlık

Gerçekten devamını bekliyoruz saygılar .
The Riddle of Steel
Remzi hocam güzel ve faydalı bir  video daha olmuş ,teşekkür ederim.
Remzi komşum emeğinize sağlık devamları daimi olsun .
Remzi Bey, kendi adıma çok teşekkür ediyorum. Böyle kaynaklar kendi dilimizde yok gibi çok faydalı oldu. Benim gibi bu işe gönül verip, bir şeyler öğrenmeye çalışanlar için çok değerli. Devamının gelmesi dileğiyle ..
Remzi eline emeğine sağlık kardeşim, video çok güzel olmuş, ancak daha ayrıntılılarını da bekliyoruz. 1 yıl önce youtube de The Japan Stone da bu kapton tape i duymuştum. O zaman aradım epey pahalıydı. Şimdi fiyatları çok uygun. Elektrik bandına göre kullanımda üstünlükleri varmı ne söyleyebilirsin. Bir de tüm arkadaşlara bilgi ve öneri olarak şunu belirtmek isterim. Ustura bilemede Naniwa şirketinin süperstone ve Chosera modelleri tercih ediliyor genelde . Nanivanın süper stoneları daha yumuşak taşlar olduğu için ağız açmada Naniwa chosera 1000 griti kullanmanızı önemle öneririm. İnanılmaz farkediyor gerçekten, ancak iş parlatmaya geldimi choseranın son taşı olan 10.000 grit süperstone 8000 grit kadar iyi parlatma yapamıyor. chosera serisinin yeni adı Naniwa professionel stone olarak değiştiğinden bazı sitelerde farklı farklı kullanılabiliyor. Senin aldığın 2cm lik taşlar ile 1 cm lik taşların tek farkı kullanım ömürleri ve fiyatı. çok teşekkürler video için.
@kibağlacı @Jaguar Paw @KAYHAN @Nani Kuş @connect Üstadlarım çok teşekkür ediyorum, sağolun

@taskind Taşkın abi kapton bant elektrik bandına göre daha ince ve sert yapısından dolayı kolay aşınmıyor, dolayısıyla bu durum bileme yaparken avantaj sağlıyor, fiyat olarakta gayet uygun, naniwa chosera yanlış hatırlamıyorsam fiyat olarak yüksek geldiği için almamıştım, ilerleyen zamanlarda belki edinme şansım olur, bilgilendirme için teşekkürler abi.
@rewolwer_ önce ustura ile tıraş videosu şimdi de Usturanın ağzını açma, bileyleme ve taşlarla ilgili yeni videonuzu çekerek tecrübelerinizi paylaşmanız hem bizlere, hem de bu işe merak salan arkadaşlarımıza önemli katkılar sağlayacaktır.

Elinize ve emeğinize sağlık.

İnanın bana burada sesini duyduğunuz bizlerin dışında, video veya yazıyla paylaştığınız tecrübelerden faydalanan çok daha büyük çoğunluk var. Ben onlara sessiz çoğunluk diyorum.

ve yeni tecrübe paylaşımlarınızı bekliyoruz.

@taskind (Taşkın Bey) sizleri de hem katkılarınızla hem de varlığınızla aramızda görmekten çok memnunuz.
İnşallah geniş değerlendirme yazılarınızı da bizlerle paylaşırsınız.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Emeğine sağlık Remzi komşum yerli kaynak sıkıntısı olduğu için bu video tıklanma rekoru kırabilir. Ustura ile ilgilenenlerin kesin ilgisini çekecektir eminim. Daha çok videolar bekleriz, yolun açık olsun..
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ankara da çelik ustura biletme taka 0 719 14/06/2023, Saat: 00:14
Son Yorum: taka
  Eikaso Ustura yigit 6 3,141 13/03/2023, Saat: 16:53
Son Yorum: Don Quijote
  Jhon nowill ustura Eren43 1 1,190 25/01/2023, Saat: 22:41
Son Yorum: Eren43
  ÇELİK USTURA SETİ YARDIM Thunder 2 1,677 25/12/2022, Saat: 05:15
Son Yorum: Thunder
Thumbs Up Favori Ustura Sıralaması rewolwer_ 25 12,562 19/12/2022, Saat: 17:59
Son Yorum: habaz
  Çelik ustura tavsiyesi dnzahmetdnz 7 3,159 18/09/2022, Saat: 15:14
Son Yorum: Lord Sparhawk
  İlk Kez Ustura Seti Alacak Olanlara Tavsiyeler ohtararan 76 89,794 02/09/2022, Saat: 21:01
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Çelik Ustura Bükeyliği HK. trustalt 4 2,032 16/08/2022, Saat: 14:10
Son Yorum: trustalt
  Çelik Ustura Seti Tavsiyesi ArdaSeremet 5 2,280 10/08/2022, Saat: 21:24
Son Yorum: ArdaSeremet
  Ustura Kayışı Hk. yigit 14 4,469 07/11/2021, Saat: 19:42
Son Yorum: alikonyalioglu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: