Elden Ele Ustura
(06/03/2020, Saat: 12:46)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi hafiflemek istiyorsan delikanlılarla görüşeyim Big Grin
Eyvallah kardeşim. İnşallah senin gibi efendi, akıllı ve insan olurlar.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu etkinlige vesile olan basta @ardickatrani Nida komsum olmak uzere diger komsularima tesekkur ederim.
Acilisi yapacak oldugum icin ayrica mutluyum Nida hocam.
Benim elimde tibbi yüzey dezenfektani mevcut. Bana geldiginde ve benden baska komsuma gonderirken dezenfekte edip gonderecegim. Ayrica katkim olmasi amaciyla uygun bir sise ayarlayip dezenfektan koyup paketi o sekilde yollayacagim. Kimlere giderse oncesi ve sonrasinda dezenfekte edip kullanir.
@Berberbey üstadıma usturayı bugün göndermeye çalışacağım, diğer komşularıma bende ayrıca teşekkür ediyorum, sağolun.
Heyecanla sonuçları bekliyoruz.
Güzel bir etkinlik
Ama hijyene extra dikkat edilmeli , elden ele dolaşan sete bir temizlik için madde de eklenebilir .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(06/03/2020, Saat: 17:05)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir etkinlik
Ama hijyene extra dikkat edilmeli , elden ele dolaşan sete bir temizlik için madde de eklenebilir .

Onuda bana gelen sete ben ekleyecegim komsum.
@turkoglum13

Acaba, @rewolwer_ 'in ustalığıyla olağanüstü keskinleşmiş çelik ustura ile tıraş olduktan sonra artık jiletlilere yan bakmayabilir misin. :Smile))

E n v i r o n m e n t a l i s t

@manuple üstadım @Berberbey komşumuza gönderim yaptım, tıraş olup bizi bilgilendirecektir. Bakalım neler olacak Smile
üstadlar, bekleyenler için bekleme listesi oluşturacak mısınız ? Kaç kişi katılacak, sıra kimde karıştı gibi. Konunun ilk başlarında yazıp bekleyen komşularımız vardı.
@rewolwer_ komşum iyiki varsınız.
Sizin gibi üstadların bilgi ve birikimlerini bu ortamda paylaşmasıyla, bizlerde payımıza düşeni alıyoruz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geltir üyeleri için ustura projesi Kubilay 172 94,520 12/12/2019, Saat: 14:59
Son Yorum: mustbe
Lightbulb Elden-Ele halka sistemi. cbaytan 7 5,268 06/11/2016, Saat: 23:17
Son Yorum: umutatakul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: