Raif Shaving, Youtube
Bu arada sapı daha önce hiç dikkatimi çekmemişti bu aletin ancak siz de görünce gerçekten güzelmiş onu anladım. Bu arada aldıklarınız da keyifli günlerde kullanın.
Merhabalar,

Razorock German 37 Slant ile Mühle R41 Twist tıraş aletlerini Gillette Nacet kullanarak karşılaştırdım. Keyifli seyirler.

https://youtu.be/LfH1dfqcrnU

6bb68f25b3fbdd3ab3ac8699f17c715d.jpg
(08/04/2020, Saat: 19:02)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar,

Razorock German 37 Slant ile Mühle R41 Twist tıraş aletlerini Gillette Nacet kullanarak karşılaştırdım. Keyifli seyirler.

Üstad keyifle izledim, güzel olmuş.
Sadece slant ile J-hook yeparken "aman hocam" dedim istemsizce Smile Bildiğim kadarı ile slant aletlerin genel kesim karakteri J-hook tekniğiyle benzer, kimi tıraşsever slant aletlerde j-hook hareketini tehlikeli buluyorlar daha çok düz açılı da öneriliyor.
Tabac'ın köpüğü gibi bol köpüklü tıraşlarınız olsun Smile
Sıhhatler olsun komşum.. yine Harika bir Video olmuş.
Sıhhatler olsun keyifli gülümsemeli bir video sizin heyecan hiç bitmesin hep böyle kalın .

@mustbe gel hele gel ilkini gelişine izle heyecanına ortak ol bak tebessüm eder durursun . Sonra ayrıntılarına bakarsın

Yüzde biraz daha vakit geçirin
24 loftu fırça sizin yüzünüze ideal

Yenisini de tez zamanda bekliyoruz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(08/04/2020, Saat: 19:56)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun keyifli gülümsemeli bir video sizin heyecan hiç bitmesin hep böyle kalın .

@mustbe gel hele gel ilkini gelişine izle heyecanına ortak ol bak tebessüm eder durursun . Sonra ayrıntılarına bakarsın

Teşekkürler maksat hep beraber keyif alalım

(08/04/2020, Saat: 19:28)Nazikas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad keyifle izledim, güzel olmuş.
Sadece slant ile J-hook yeparken "aman hocam" dedim istemsizce Smile Bildiğim kadarı ile slant aletlerin genel kesim karakteri J-hook tekniğiyle benzer, kimi tıraşsever slant aletlerde j-hook hareketini tehlikeli buluyorlar daha çok düz açılı da öneriliyor.
Tabac'ın köpüğü gibi bol köpüklü tıraşlarınız olsun Smile

Komşum ben çok rahat tıraş oldum slant ile. R41 daha korkunç

(08/04/2020, Saat: 19:32)KingNorth Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun komşum.. yine Harika bir Video olmuş.

Teşekkür ederim

(08/04/2020, Saat: 19:56)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun keyifli gülümsemeli bir video sizin heyecan hiç bitmesin hep böyle kalın .

? Smile

Üstadım ben konunun ve kanalın sıkı takipçisiyim komşumuzun da medeni cesaretini takdir ediyorum. Benim veya her hangi birinin daha önce üye olmuş olması ya da çok çok ekipmana sahip olması komşumuzun cesaretinin yanında boşa çıkıyor. Kanalı ve tıraş keyfi hep birlikte artarak katlansin inşallah henüz izleyemedim ancak ben bu gidişle tıraş videolarına mısır filan patlatacagim acılı hem de Big Grin Big Grin Big Grin

Az önce izledim keyifli güzel bir video olmuş komşum. Kamera acısı da yerli videolar içinde ilk Smile hoşuma gitti elinize sağlık sıhhatler olsun
(08/04/2020, Saat: 20:52)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım ben konunun ve kanalın sıkı takipçisiyim komşumuzun da medeni cesaretini takdir ediyorum. Benim veya her hangi birinin daha önce üye olmuş olması ya da çok çok ekipmana sahip olması komşumuzun cesaretinin yanında boşa çıkıyor. Kanalı ve tıraş keyfi hep birlikte artarak katlansin inşallah henüz izleyemedim ancak ben bu gidişle tıraş videolarına mısır filan patlatacagim acılı hem de Big Grin Big Grin Big Grin

Az önce izledim keyifli güzel bir video olmuş komşum. Kamera acısı da yerli videolar içinde ilk Smile hoşuma gitti elinize sağlık sıhhatler olsun

Beğenmenize çok sevindim. Kamera açısı için pek çok deneme yaptım. Sanırım bu en güzeli

Anlatım gayet akıcı ve keyifliydi ayrıca kamera açısının da daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bu kadar sık video görmek gerçekten çok ilaç gibi geliyor bu günlerde. Başarılarınızın ve çabanızın daimi olmasını dilerim. Sıhhatler olsun Raif Bey.
(08/04/2020, Saat: 19:02)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar,

https://youtu.be/LfH1dfqcrnU

6bb68f25b3fbdd3ab3ac8699f17c715d.jpg

Sıhhatler olsun komşum tıraş videolarının türkiyemizde içerik olarak çoğalması beni çok mutlu ediyor. Yolunuz açık olsun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Youtube Berberbey Berberbey 915 357,915 18/09/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: Ömer t. Katı
Thumbs Down Classical Wet Shaving - YouTube Kanalı & Instagram Sayfası classicalwetsh 28 9,859 26/04/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: Mecanica
  Youtube Tirasology Shavers Tıraşolog 39 12,175 01/02/2023, Saat: 21:30
Son Yorum: Tıraşolog
  Bonherre Youtube Kanalı DelikanliTiras 6 4,044 15/06/2021, Saat: 13:21
Son Yorum: Chavez
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 70,179 03/06/2020, Saat: 22:44
Son Yorum: DelikanliTiras
  DERBY YouTube reklamı Ayhandulgar 27 9,349 08/08/2019, Saat: 15:41
Son Yorum: edward
  Joy Shaving Berberbey 7 4,665 07/08/2019, Saat: 20:10
Son Yorum: Berberbey
  The Heart of Shaving - Big Shave West II onurcakmak 7 6,158 09/05/2018, Saat: 23:56
Son Yorum: dikdik_s
  Executive shaving "safety razor ile nasil tras olunur videosu" Aedan 40 38,029 21/11/2017, Saat: 23:52
Son Yorum: husmenusta
  Simpsons Shaving Brushes Video izbe 16 9,071 01/11/2016, Saat: 13:27
Son Yorum: btoprak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: