Tatara
Çok iyi bir inceleme yazısı olmuş; teşekkür ederim.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
Elinize sağlık komşum. Tatara radara girdi Smile
Çok güzel detaylı bir inceleme yazısı olmuş Mehmet. Eline emeğine sağlık.
Kalemine sağlık Mehmet. Zevkle, aynı bir hikaye okur gibi okudum sıkılmadan. Almayı düşünmeyenlerin bile aklına düşürmüş oldun bu inceleme yazınla.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Bir arkadasımız gecen gun yazmıstı bir konuya, tatara incelemesi yapabilecek yok mudur aramızda diye; anında ilac gibi sunum gelmis. Komsuma degerli katkısı icin cok tesekkur ederiz.
Tatara adı cok gecmeye basladı en iyi aletler arasında son donem. Denemesemde tırası konusunda yakın dostlardan veya yabancıların yorumlarından harika donusler duyduk. Tırasına soylenecek cok soz yok. Sitesine girip cok baktım ama bu şekli tipi benim zevkime hitap etmiyor niyeyse. Timeless a bakıyorum o parlaklıgına şıklıgına mucevher gibi durusuna, sonra buna donup fotolarına bakınca 3d printerda basılmıs gibi geliyor bana. Eminim çok begeneni vardır yanlış anlaşılmasın, sadece tipi bana hitap etmedi ama dedigim gibi tırası ustune soylenecek sey yok.

Birde size de oyle geliyormu, firma portekiz firması ama markasını bilmesem ilk atısım feather mı veya bir japon markası mı olurdu. Komsumun incelemesinde belirttigi gibi japon samuray kılıclarının fırınından vs. ismini almıs. Firma ortaklarının gecmis bir japonya veya kultur baglantısı var heralde, makinaya bakınca fazlaca hissediliyor.
Tişikkirlir Sipirmin.
@ahbap
@ahraz
@muntazaman
@aedan
@razorlazer
@dr_green
@erfa
@soner
@dikdik_s

Herkese ilgisinden ve begenisinden oturu tesekkur ederim.
Bir gece vakti bir şevkle ancak bu sekilde yazabildim.
Selametle
Neymis bu Tatara nasil bir aletmis derken tam zamaninda geldi bu inceleme pazar kahvemi yudumlarken keyifle okudum emeginize saglik. Game changer dusunurken hedef listemin ilk siralarina Tatara girdi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tatara çok övgü alıyor. İncelemede çok güzel olmuş. Satınalan veya almayı düşünenler iyi günlerde kullanılsın.
İnceleme için teşekkürler.Güzelmiş.
(16/02/2020, Saat: 16:09)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir arkadasımız gecen gun yazmıstı bir konuya, tatara incelemesi yapabilecek yok mudur aramızda diye; anında ilac gibi sunum gelmis. Komsuma degerli katkısı icin cok tesekkur ederiz.
Tatara adı cok gecmeye basladı en iyi aletler arasında son donem. Denemesemde tırası konusunda yakın dostlardan veya yabancıların yorumlarından harika donusler duyduk. Tırasına soylenecek cok soz yok.  Sitesine girip cok baktım ama bu şekli tipi benim zevkime hitap etmiyor niyeyse. Timeless a bakıyorum o parlaklıgına şıklıgına mucevher gibi durusuna, sonra buna donup fotolarına bakınca 3d printerda basılmıs gibi geliyor bana. Eminim çok begeneni vardır yanlış anlaşılmasın, sadece tipi bana hitap etmedi ama dedigim gibi tırası ustune soylenecek sey yok.

Birde size de oyle geliyormu, firma portekiz firması ama markasını bilmesem ilk atısım feather mı veya bir japon markası mı olurdu. Komsumun incelemesinde belirttigi gibi japon samuray kılıclarının fırınından vs. ismini almıs. Firma ortaklarının gecmis bir japonya veya kultur baglantısı var heralde, makinaya bakınca fazlaca hissediliyor.
Bir çok arkadaşa tasarımı konusunda nerdeyse aynı yorumu yaptım hele timeless ile karşılaştırma dahil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: