Merhabalar
Komşum hoşgeldiniz
(02/02/2020, Saat: 22:39)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sabun ve jilet begenilerimiz benziyor. Hoşgeldiniz Smile
Makine seçiminizi slim twist ten yana yapınca slim adjustable veya Black beauty onereyim demiştim ki son cümleniz o yönde olmuş. Eğer satilmadiysa cerdinc üstad da kutulu temiz bir Black beauty vardı. İkinci eli takip edin ayarlı makine alın derim ben. Benim cildim ve tıraş şeklim de size benziyor. 2 perdeye düşünürseniz de iyi olur. Bir gün erken tıraş olabilirsiniz hem Smile

Makina icin oneriye +1 diyorum.

Aramıza hosgeldiniz, forumumuzda hos sohbetleriniz zevkli tıraslarınız olsun.
Saygılar
Tişikkirlir Sipirmin.
Hoş geldiniz komşum , slim twisti beğeneceğinizi düşünüyorum, ekonomik ve kullanışlı bir vintage alet özellikle mavi /yeşil astra bıçaklarla günlük traş olsanız dahi memnun kalırısnız. Yumuşak ve etkili bir traşı var.
The Riddle of Steel
(05/02/2020, Saat: 10:56)Jaguar Paw Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz komşum , slim twisti beğeneceğinizi düşünüyorum, ekonomik ve kullanışlı bir vintage alet özellikle mavi /yeşil astra bıçaklarla  günlük traş olsanız dahi memnun kalırısnız. Yumuşak ve etkili bir traşı var.

Cümleten hoşbulduk komşum.
Yıllaardır slim twistin yorumu bu şekilde olduğu için gönlümü kaptırdım zaten slim twiste ? @erfa üstad slim twist hususunda epey yardımcı oldu sağolsun. kullanılmamış bir tanesi 1-2 güne elime geçer. Bundan sonra Black Beuty - Slim Adjustable için kaynak oluşturup takipte olacağım. Önerinize teşekkür ederim deneyeceğim mutlaka.
Herkese saygılar.
(05/02/2020, Saat: 14:02)Nazikas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cümleten hoşbulduk komşum.
Yıllaardır slim twistin yorumu bu şekilde olduğu için gönlümü kaptırdım zaten slim twiste ? @erfa üstad slim twist hususunda epey yardımcı oldu sağolsun. kullanılmamış bir tanesi 1-2 güne elime geçer. Bundan sonra Black Beuty - Slim Adjustable için kaynak oluşturup takipte olacağım. Önerinize teşekkür ederim deneyeceğim mutlaka.
Herkese saygılar.

Benim görüşüm slim twist çok mild ve etkisiz bir alet. Günlük tıraşta gideri var ama sakal yapınız yatık ise iyi sonuçlar vermeyecektir.
(05/02/2020, Saat: 14:06)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim görüşüm slim twist çok mild ve etkisiz bir alet. Günlük tıraşta gideri var ama sakal yapınız yatık ise iyi sonuçlar vermeyecektir.

Yorumunuz için teşekkür ederim komşum. Gün aşırı tıraş oluyorum, sakallarım yatık değil. Belki cilt tipimden kaynaklı sorun yaşarım, denemeden bilemiyorum Smile Olmazsa da canımız sağ olsun, faydalanacak arkadaşlara teminini sağlamaya gayret ederim süreç içerisinde.
(05/02/2020, Saat: 17:10)Nazikas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yorumunuz için teşekkür ederim komşum. Gün aşırı tıraş oluyorum, sakallarım yatık değil. Belki cilt tipimden kaynaklı sorun yaşarım, denemeden bilemiyorum Smile  Olmazsa da canımız sağ olsun, faydalanacak arkadaşlara teminini sağlamaya gayret ederim süreç içerisinde.

Sanki alete çok sövmüş gibi oldum ama aslında çok konforlu ve rahat bir tıraşı var ama biraz mild. Hayırlı olsun tıraş kişisel bir deneyim Smile
(05/02/2020, Saat: 17:13)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanki alete çok sövmüş gibi oldum ama aslında çok konforlu ve rahat bir tıraşı var ama biraz mild. Hayırlı olsun tıraş kişisel bir deneyim Smile

Dikkate alıyorum her yorumu çünkü ben de bir olumlu/olumsuz bir durumla karşılaşırsam bu yorumlardan biriyle eşleştirme imkanım oluyor komşum Smile Hem de çok kişisel bir deneyim. Ben tıraşta konfor arıyorum cilt yapım gereği. Sağ olun katkınız için, teşekkür ederim.
Hoş geldiniz
Hoşgeldiniz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 586 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhabalar! Cascada 5 1,601 27/06/2023, Saat: 05:44
Son Yorum: Cascada
  Merhabalar EnverCan Enver Can 3 630 07/05/2023, Saat: 15:11
Son Yorum: sfenks
  Merhabalar goshawk 14 2,068 26/04/2023, Saat: 00:14
Son Yorum: goshawk