Arko Tıraş Sonrası Krem
bir kaç yıl önce kullandıgım,arko'nun sadece bim'de satılan bordo kapaklı tıraş kolonyası (action değil) vardı.kokusu fahrenheit'a oldukça bezniyordu.sanırım üretimi durmuş,adını da hatırlıyamıyorum Smile acaba aramızda ismini hatırlıyan varmıdır? tekrar nerede bulabiliriz?
(23/04/2013, Saat: 12:48)jazzmo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir kaç yıl önce kullandıgım,arko'nun sadece bim'de satılan bordo kapaklı tıraş kolonyası (action değil) vardı.kokusu fahrenheit'a oldukça bezniyordu.sanırım üretimi durmuş,adını da hatırlıyamıyorum Smile acaba aramızda ismini hatırlıyan varmıdır? tekrar nerede bulabiliriz?

Man's sport tiras kolonyasi olarak bimlerde mevcut.
Wink 
ismi değişmiş demek Smile lisede okurken,aynı kokunun deodorantını üretiyordu arko.oldukça da kalıcı sayılırdı ama nedensiz bir şekilde üretimi durdurdu o zamanlar.bu kokuyla alıp veremediği bir şeyler olmalı Smile
dostlar bu ürünü hangi markette bulabiliriz bana market söyleyin eminönüne gidemiyorum Big Grin bari yakından biryerden alayım
konuyu hortlatayım. bu kremlerin cool olanı geçenlerde elime geçti denedim kokusu ve emilimi hoşuma gitti. Birde arko olunca gönül borcu hissediyorum, sahip çıkma iç güdüsü ile bakıyorum. gratis, watsons, migros(3m ve 5m), carrefour, metro market hepsine baktım bir tane kozmetikçiye baktım. yok oğlu yok. 7-8 liralık ürüne o kadar kargo ücreti vermekte mantıklı gelmedi. bugün en azından serinin tüm ürünlerinden alayım kargo ücreti üç lira seviyelerine insin diye n11 de gezerken bir aydınlanma geldi. evyapın online mağazasına girdim. 20 tl üzeri kargoda ücretsiz. kremlerinden ve kolonyalarından sipariş ettim. traş kremleri her yerde bulması kolay olduğu için sipariş vermedim. sitede her şey piyasa fiyatıyla eş değer tek pahalı olan arko tıraş sabunu.
(01/11/2019, Saat: 21:13)mrden Adlı Kullanıcıdan Alıntı: konuyu hortlatayım. bu kremlerin cool olanı geçenlerde elime geçti denedim kokusu ve emilimi hoşuma gitti. Birde arko olunca gönül borcu hissediyorum, sahip çıkma iç güdüsü ile bakıyorum. gratis, watsons, migros(3m ve 5m), carrefour, metro market hepsine baktım bir tane kozmetikçiye baktım. yok oğlu yok. 7-8 liralık ürüne o kadar kargo ücreti vermekte mantıklı gelmedi. bugün en azından serinin tüm ürünlerinden alayım kargo ücreti üç lira seviyelerine insin diye n11 de gezerken bir aydınlanma geldi. evyapın online mağazasına girdim. 20 tl üzeri kargoda ücretsiz. kremlerinden ve kolonyalarından sipariş ettim. traş kremleri her yerde bulması kolay olduğu için sipariş vermedim. sitede her şey piyasa fiyatıyla eş değer tek pahalı olan arko tıraş sabunu.

Genelde gratis watsons migros gibi yerlerde görüyorum ben. Bence Arko’nun ürünleri işlerini yapıyorlar, gayet yeterliler. Ben onu yüzüme sürmem yazanı da okudum gerçi Smile
@johnlocke komşum edremitte yaşıyorum. üç tane avm de olsa, neredeyse her marka bulunsa da ürün gamını yüksek tutmuyor olabilirler. dün indirimler konusunda sebamed balsam 21 tl olduğunu söylemişti komşumuz migrosta. sabah gittiğimde ürün yok. fakat arkonun tıraş sonrası kremleri çoğu büyük firmanın internet sitesinde de bulunmuyor.
Emilimini pek beğenmediğim için sık kullanmıyorum ama mor olan kaşıntıya karşı birebir tıraş sonrası. O yüzden stokta tutmak faydalı benim için. Diğerlerini hiç denemedim ama mor olan gibi spesifik bir tek işlevi yerine getiriyorsa bile alınabilir bence.

Ben aylar önce kim marketlerin birinden almıştım.

ASUS_X00DD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(01/11/2019, Saat: 21:32)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Genelde gratis watsons migros gibi yerlerde görüyorum ben. Bence Arko’nun ürünleri işlerini yapıyorlar, gayet yeterliler. Ben onu yüzüme sürmem yazanı da okudum gerçi Smile
Ben onu yüzüme sürmem dememişimdir burada ama şu an diyorum. (Sadece sensitive olanı) kokusu bana pek hoş gelmiyor. Hatta hiç bana hitap eden kokusu yok. Onun dışındakileri seviyorum ama sensitive maalesef.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Yeni üretimlerinde de paraben var mı?
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Tahrişlerinin Tedavisi error... 84 124,949 17/01/2023, Saat: 12:24
Son Yorum: Shavettin
  traş sonrası BEPANTHOL hbbsabuncu 53 78,952 14/12/2022, Saat: 11:22
Son Yorum: Shavettin
  Eyüp Sabri Tuncer Tıraş Kolonyaları calexico 59 60,017 30/05/2021, Saat: 12:50
Son Yorum: Schumi
  Arko tiras kolonyalarinin kokulari nikitherat 15 13,186 29/05/2021, Saat: 14:45
Son Yorum: Laylaylom
  Tıraş sonrası kaşıntı Bruker 37 50,666 17/03/2021, Saat: 17:54
Son Yorum: Serjames
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 32,899 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  Marmara tıraş kolonyası Arko sabun kokulu mennan 15 6,363 25/01/2021, Saat: 19:26
Son Yorum: Ricochet
  Tıraş Harici Balsam Kullanmak aerials 7 5,142 07/10/2020, Saat: 00:36
Son Yorum: marv
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,202 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe
  Proraso tiras sonrasi balm - yulaf ve yesil cay Saltuk 26 20,712 10/09/2020, Saat: 23:22
Son Yorum: marv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: