Noble Otter Shaving Soap (Türk Hamamı)
Amerika menşeeli Noble Otter Shaving Soap artisan sabun üreticisi Hamami adında bir tıraş sabunu çıkarmış. Açıklamasında Türk Hamamı Kokusu olarak tanımlamışlar. Ayrıca tellaktan ve çaydan dem vurmuşlar.  Big Grin

Açıklama
Bir sonraki sürümümüzde bir Türk Hamamının nasıl koklayacağına dair vizyonumuzu oluşturmak istedik. Bir Hamamın işlemi normalde soğuk bir odayı, daha sonra yüksek nemli sıcak bir odayı içerir. Burada müşteri bir tellak (Personel Üyesi) tarafından özel bir sabun kullanılarak baştan aşağıya temizlenir. Daha sonra birkaç kez soğuk suyla durulanır. Sonunda rahatlamak için tekrar soğuk bir odaya geçersiniz. Daha sonra yola çıkmadan önce size bir çay ikram edilir.
Hamami temiz, sabunlu bir koku. Üst notalar Safran ve Bergamot'a hafif bir dokunuşla başlar. Petitgrain'in yeşil kokusuna ve Yasemin Mutlak ve Sardunya'nın çiçek notalarına taşınır. Bazenotlar için Sandalwood ve Tonka Bean'in temiz kokusunu içerir. Tüm bunlar ıslak taştan hafif notalar yaşarken.

İçerik:
Stearik Asit, Sığır Yağı, Hindistan Cevizi Sütü, Aloe Vera, Gliserin, Potasyum Hidroksit, Hint Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Avokado Yağı, Lanolin, Tucuma Tohumu Yağı, Kokum Yağı, Sodyum Hidroksit, Koku, Bentonit Kil, Tokoferal Asetat, Sitrik Asit, Karpuz Özü, Whitewillow Kabuğu Ekstresi, Tussah İpek.

(  Google Translate ile çeviri yaptım, affınıza sığınıyorum.  Smile   )

https://www.westcoastshaving.com/product...oap-hamami

ng3YtQ.jpg

nglnK1.jpg
Acaba bu noble otter markasını denemiş komşumuz var mıdır ?
Pala bıyıklı sıçan dışında fikir güzel duruyor
Porsuktur diye düşünmüştüm ama bu sıçan ihtimali benimde hoşuma gitmedi.
Otter = su samuru demek komşular.
(19/02/2020, Saat: 00:04)dbkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Otter = su samuru demek komşular.

Hay sen çok yaşa komşum. Wink
Bir süredir öyle uzaktan dikkatimi çekiyor, small batch dedikleri tarzda ( küçük seriler halinde ) üretim yapıyorlar. o seri bittikten sonra da yeni seride ,  yeni koku ve formül üretim yapıyorlar.
Son serilerinde de tema "hamami" olmuş.
Denemiş komşularımız varsa yorum veya inceleme çok güzel olur.
(19/02/2020, Saat: 00:04)dbkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Otter = su samuru demek komşular.

Teşekkür ederim komşum Big Grin
Cahilliğime verin
Bu hayvancağız markanın neredeyse tüm ürünlerinde var. Ben özellikle Orbit subununda kullandıkları görseli çok beğeniyorum, belkide şimdiye kadar gördüğüm en başarılı etiket bir sabunda.

Notalar az buçuk tanıdık da arada wet stone diye bir nota var. Islak taş nasıl kokar ki?

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(19/02/2020, Saat: 00:20)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim komşum Big Grin
Cahilliğime verin

Yok komşum ne demek...
Zaten sıçana da benziyor , uzaktan akrabalıkları vardır kesin Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP Creator 232 101,036 22/08/2023, Saat: 22:36
Son Yorum: Men-Sup
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 31,890 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 34,154 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 17,939 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 28,887 22/04/2021, Saat: 22:20
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 16,063 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
  Godrej Shaving Round Soner 6 3,121 02/11/2020, Saat: 17:35
Son Yorum: Soner
  Osma Shaving Soap bossyje 20 24,622 18/06/2020, Saat: 23:52
Son Yorum: dikdik_s
  OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 59 23,415 28/05/2020, Saat: 19:26
Son Yorum: İsmetaltan
  OSS-MAN EMERAUDE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 14 7,939 28/05/2020, Saat: 09:32

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: