Hello !
Forumumuza hoşgeldiniz. Umduğunuzdan fazlasını bulmanız dileğiyle. Gerçi siz bulacağınız kadarını bulmuşsunuz. Bu arada orası neresi? verdiğiniz parayı çok sanmayın, toplamda 1-2 pillipis - bıraun parası anca. Yakında 3T yi de sömürürsünüz tam olur. Ondan sonra bazılarımız gibi koyacak yer aramaya başlarsınız. Ha tıraş odası vardır evde ona bişey diyemem. Keyifli tıraşlar.
Big GrinBig GrinBig Grin
sabunun jiletin fazlası olmaz Big Grin

iyi alışveriş olmuş Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Haşin bir giriş olmuş Big Grin Hoşgeldiniz...
Hodgeldiniz.
Bol köpüklü tıraşlar.
Hosbulduk Smile

Bundan daha fazlasini almak istemiyorum. Sanirim bunlar bana en az iki yil yeter. Sadece belki degisik balsamalara biraz haracayabilirim ve teknigi tam kavrayabilirsem demir usturalara ama daha cok erken.
Ama sizlere ve Donanimhaber'deki konunun seyrine bakarsak hicte oyle olmayacak Big Grin Hepimiz kocaman cocuklariz, yeni oyuncaklar pesinden kosuyoruz.

Sanki tiras olmaya yeni baslamis bir ergen gibiyim Cool
Hoş geldiniz, Kanada'nın soğuğunda 1 kg'lık Cella uzun süre içinizi ısıtır Wink
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
kanada herşeyi gümrüge sokuyor galiba. ebay de özellikle kanada için gümrük size aittir sorun çıkarmayın diyorlar kısaca.[/u]
Hosbulduk Smile

Gumruk olayi olabilir, tam bilgim yok ama Ebay'den Dovo Shavette ve Merkur 34c HD aldim. 21-22 haziranda postaya verilmis ama daha gelmediler. Onlardan sonra Ingiltere'den siparis verdigim Gillette 7 o'clocklar bile gecen hafta geldi.

Yokmu Cella'yi paylasacak Tongue
(04/07/2012, Saat: 21:13)submoa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hosbulduk Smile

Gumruk olayi olabilir, tam bilgim yok ama Ebay'den Dovo Shavette ve Merkur 34c HD aldim. 21-22 haziranda postaya verilmis ama daha gelmediler. Onlardan sonra Ingiltere'den siparis verdigim Gillette 7 o'clocklar bile gecen hafta geldi.

Ben severek paylaşırım ama Kanada biraz uzak Big Grin
(04/07/2012, Saat: 21:15)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04/07/2012, Saat: 21:13)submoa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hosbulduk Smile

Ben severek paylaşırım ama Kanada biraz uzak Big Grin

Aynen Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: