OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP
Bu sabunla bugün dördüncü tıraşımı oldum. Üçü ustura biri de DE makina ile idi. Gözlemlerim kısaca şöyle :
- Çok hızlı ve zahmetsizce kıvamlı bir köpük oluşuyor.
- Köpük tıraş boyunca kurumuyor ve sönmüyor
- Kayganlık ve koruyuculuk oldukça iyi
- Tıraş sonrası cildi germiyor, tatlı bir yumuşaklık bırakıyor
- Kutuyu açınca oldukça hoş bir koku geliyor burnunuza, tıraş sırasında koku hafiflese de algılanabiliyor.

Özetle bu sabundan çok memnun kaldım. Kullandığım bir çok Amerikan artisan sabundan fazlası var eksiği yok. Bu sabun öncesi bir hafta kadar Tallow+Steel Boreal kullanmıştım, inanın ondan çok daha iyi geldi bana.
Peki daha da etkileyici olması için neyi değiştirmek iyi olur derseniz cevabım kokuyu bir basamak daha arttırmak olur derdim. Ama bu sadece benim kişisel görüşüm. Çünkü bana artizanların en çekici gelen yönü fabrikasyon ürünlerde bulunmayan koku çeşitliliği. Gerçi herkesin buna katılmadığını da biliyorum.
Ellerine sağlık @Creator komşum, bu sabunla yolunun açık olduğuna inanıyorum. Ödediğim ücreti son kuruşuna kadar hak eden bir ürün. Teşekkürler.
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
(10/03/2020, Saat: 16:51)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sabunla bugün dördüncü tıraşımı oldum. Üçü ustura biri de DE makina ile idi. Gözlemlerim kısaca şöyle :
- Çok hızlı ve zahmetsizce kıvamlı bir köpük oluşuyor.
- Köpük tıraş boyunca kurumuyor ve sönmüyor
- Kayganlık ve koruyuculuk oldukça iyi
- Tıraş sonrası cildi germiyor, tatlı bir yumuşaklık bırakıyor
- Kutuyu açınca oldukça hoş bir koku geliyor burnunuza, tıraş sırasında koku hafiflese de algılanabiliyor.

Özetle bu sabundan çok memnun kaldım. Kullandığım bir çok Amerikan artisan sabundan fazlası var eksiği yok. Bu sabun öncesi bir hafta kadar Tallow+Steel Boreal kullanmıştım, inanın ondan çok daha iyi geldi bana.
Peki daha da etkileyici olması için neyi değiştirmek iyi olur derseniz cevabım kokuyu bir basamak daha arttırmak olur derdim. Ama bu sadece benim kişisel görüşüm. Çünkü bana artizanların en çekici gelen yönü fabrikasyon ürünlerde bulunmayan koku çeşitliliği. Gerçi herkesin buna katılmadığını da biliyorum.
Ellerine sağlık @Creator komşum, bu sabunla yolunun açık olduğuna inanıyorum. Ödediğim ücreti son kuruşuna kadar hak eden bir ürün. Teşekkürler.
Keyifle okuduğum bir güzel yorumda sizden geldi. Aldığınız sabunun sizleri memnun etmesi benim için çok keyifli diğer komşular içinde güzel bir bilgilendirme olmuş. Yorumlarınız için teşekkür ederim. Keyifli tıraşlar dilerim dostum.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Osman bey dün sabunu teslim aldım ve akşam tıraşımda kullandım.kokusu gayet güzel geldi.fırçayı 5-6 tur çevirdim 3 tıraşlık köpük elde ettim ve hissiyatıda gerçekten memnun edici ellerinize sağlık
Sabunla üç tıraş geçirdim. En net elma kokusunu alıyorum sabundan Smile

Umarım sabun kısa zamanda daha çok kişiye ulaşır da farklı koku profilleri de çıkar ortaya. .

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(10/03/2020, Saat: 23:59)ibrahim85 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osman bey dün sabunu teslim aldım ve akşam tıraşımda kullandım.kokusu gayet güzel geldi.fırçayı 5-6 tur çevirdim 3 tıraşlık köpük elde ettim ve hissiyatıda gerçekten memnun edici ellerinize sağlık
Beğenmenize sevindim dostum keyifli tıraşlar dilerim.

Bugün deneme fırsatı buldum.

Genelde yüzde köpürtme yaparım burada komşuların yaklaşık 10sn yükleme ile 3 perde çıkardıklarını söylemeleri beni de tasta köpürtmeye yöneltti.

Gelelim starta

Fırçam Yaqi Sentetik yaklaşık 10-15sn bir yükleme yaptım, yüklemeye başlar başlamaz köpürmesi etkileyiciydi.Kopürtmeye uygun tasım yok, büyük boy bir kupam var (zemini tırtıklı değil) ve başladım çevirmeye ara ara su verdikçe iyiden iyiye coştu sabun, sabun coştukça banyoyu parfüm kokusu kapladı, 7dk yüklemenin ardından tıraşa geçtim.

Tıraş öncesi yüz hazırlığı yapmadım sadece 3sn bir ılık su ile ıslattım yüzümü. Fırçayı çevirdikçe yüzde kayan bir firça hissediyorsunuz sabun her çevirmenizde daha da köpürmeye devam ediyor ve 4 dk süren yüzde çalışmanın ardından sıra De89bl ve Mavi Astraya geldi.

Jilet adeta kayıyo sabunsuz kalan yerden defalarca geçmeme ragmen sanki sabun varmışçasına akıyordu jilet, düz, çapraz , ters ne varsa hepsini yaptım.
Sonuç ; Pamuk gibi bir surat.

Sabun cidden bittiğinde alinacak bir sabun parasını sonuna kadar hak eden harika bir ürün.

Osman bey komşumun eline sağlık.

5eff4130a7b41e290890631e9b9fb57c.jpg

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(11/03/2020, Saat: 21:30)ErkanY. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün deneme fırsatı buldum.

Genelde yüzde köpürtme yaparım burada komşuların yaklaşık 10sn yükleme ile 3 perde çıkardıklarını söylemeleri beni de tasta köpürtmeye yöneltti.

Gelelim starta

Fırçam Yaqi Sentetik yaklaşık 10-15sn bir yükleme yaptım, yüklemeye başlar başlamaz köpürmesi etkileyiciydi.Kopürtmeye uygun tasım yok, büyük boy bir kupam var (zemini tırtıklı değil) ve başladım çevirmeye ara ara su verdikçe iyiden iyiye coştu sabun, sabun coştukça banyoyu parfüm kokusu kapladı, 7dk yüklemenin ardından tıraşa geçtim.

Tıraş öncesi yüz hazırlığı yapmadım sadece 3sn bir ılık su ile ıslattım yüzümü. Fırçayı çevirdikçe yüzde kayan bir firça hissediyorsunuz sabun her çevirmenizde daha da köpürmeye devam ediyor ve 4 dk süren yüzde çalışmanın ardından sıra De89bl ve Mavi Astraya geldi.

Jilet adeta kayıyo sabunsuz kalan yerden defalarca geçmeme ragmen sanki sabun varmışçasına akıyordu jilet, düz, çapraz , ters ne varsa hepsini yaptım.
Sonuç ; Pamuk gibi bir surat.

Sabun cidden bittiğinde alinacak bir sabun parasını sonuna kadar hak eden harika bir ürün.

Osman bey komşumun eline sağlık.

5eff4130a7b41e290890631e9b9fb57c.jpg

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dostum yorumlarınızı keyifle okudum. Sabunu beğenmenize çok sevindim. Keyifli tıraşlar dilerim.

Osman bey merhaba, link açılmıyor

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(12/03/2020, Saat: 15:14)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osman bey merhaba, link açılmıyor

Dostum linkler bazen bozulabiliyor. En iyisi zebramo içinden arama yaparsan kolayca bulabilirsiniz. Teşekkürler

(12/03/2020, Saat: 15:14)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osman bey merhaba, link açılmıyor

Linki yeniden düzenledim şuan çalışıyor.

https://zbm.co/p/A2D08R?r=333134866

(12/03/2020, Saat: 15:16)Creator Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum linkler bazen bozulabiliyor. En iyisi zebramo içinden arama yaparsan kolayca bulabilirsiniz. Teşekkürler

Linki yeniden düzenledim şuan çalışıyor.

https://zbm.co/p/A2D08R?r=333134866

Tamamdır komşum. Verdim siparişi Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 32,245 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 35,015 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 18,531 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 29,200 22/04/2021, Saat: 22:20
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 16,239 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
Wink Wholly Kaw - Post Shave Kralı dikdik_s 58 27,950 23/10/2020, Saat: 01:10
Son Yorum: gidakontrol
  Derby Premium Sabun V4Vamık 8 3,322 13/10/2020, Saat: 20:57
Son Yorum: marv
  Osma Shaving Soap bossyje 20 24,749 18/06/2020, Saat: 23:52
Son Yorum: dikdik_s
  OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 59 23,721 28/05/2020, Saat: 19:26
Son Yorum: İsmetaltan
  OSS-MAN EMERAUDE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 14 8,082 28/05/2020, Saat: 09:32

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: