OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP
Osman Bey, sabununuzu kendi kabından köpürtür isek kokuda azalma olacak mıdır? Ben tercihen kaptan bir miktar kaşıkla alıp başka bir tasta köpürtme yapıyorum kokunun zamanla kaybolması korkusundan.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(23/03/2020, Saat: 11:53)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osman Bey, sabununuzu kendi kabından köpürtür isek kokuda azalma olacak mıdır? Ben tercihen kaptan bir miktar kaşıkla alıp başka bir tasta köpürtme yapıyorum kokunun zamanla kaybolması korkusundan.

Sizin uygulamanız daha sağlıklı olacaktır.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(23/03/2020, Saat: 11:53)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osman Bey, sabununuzu kendi kabından köpürtür isek kokuda azalma olacak mıdır? Ben tercihen kaptan bir miktar kaşıkla alıp başka bir tasta köpürtme yapıyorum kokunun zamanla kaybolması korkusundan.

Ben tüm sabunlara-kremlere (triple milled katı tıraş sabunları hariç) bu tekniği uygularım. Çay kaşığı ucuyla bir miktar alıp başka bir kapta köpürtürüm.
"A Samurai always wears two swords."
(23/03/2020, Saat: 13:10)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben tüm sabunlara-kremlere (triple milled katı tıraş sabunları hariç) bu tekniği uygularım. Çay kaşığı ucuyla bir miktar alıp başka bir kapta köpürtürüm.
Aslında SV'den bile parça parça alıp ayrı bir kapta kullanmadığım için pişmanım da gene de doğrusunu öğrenmek istedim tekrar tekrar.

(23/03/2020, Saat: 13:36)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında SV'den bile parça parça alıp ayrı bir kapta kullanmadığım için pişmanım da gene de doğrusunu öğrenmek istedim tekrar tekrar.

Ne kadar almanız gerektiğini nasıl kestiriyorsunuz kaptan?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben (marka fark etmeksizin) oldukça iri bir fındık kadar alıp basıyorum.
1 tıraşta bitiyor mu aldığınız parcanın tamamı? Bir de yüklerken performans kaybı yaşanmıyor mu komşum? Netice de bir çeviriste fırçanın temas ettiği sabun miktarı çok azalıyor ayrı kaba alınca.

(23/03/2020, Saat: 14:00)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1 tıraşta bitiyor mu aldığınız parcanın tamamı? Bir de yüklerken performans kaybı yaşanmıyor mu komşum? Netice de bir çeviriste fırçanın temas ettiği sabun miktarı çok azalıyor ayrı kaba alınca.

Aldığım parçayı kabın dibine iyice yayarak bastığım için yüklemede sıkıntı olmuyor ama işimi bitirip kabı yıkamaya geçince sabunun cinsine ve markasına göre %10-20 kalıyor, onu da kaynar derecede sıcak suyla yıkayıp atıyorum zaten.
Çok teşekkür ederim.

(23/03/2020, Saat: 13:48)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne kadar almanız gerektiğini nasıl kestiriyorsunuz kaptan?

Alışkanlık ve göz aşinalığı oldu sanırım artık hocam. Aslında alt tabanı kabartmalı taslar bu iş için biçilmiş kaftan her ne kadar kullanmamış olsam da diye düşünüyorum. Kabartmalar arasına sabun iyice yayılırsa performans düşüklüğü de olmaz.

Sabunun fazla geldiği çok nadir oluyor ama ben biraz yavaş ve 3 perde tıraş oluyorum. O nedenle şimdiye kadar bir kaç kez, o da ilk başladığım dönemlerde sabunun tabanda kaldığı oldu.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 32,246 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 35,018 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 18,533 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 29,202 22/04/2021, Saat: 22:20
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 16,242 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
Wink Wholly Kaw - Post Shave Kralı dikdik_s 58 27,953 23/10/2020, Saat: 01:10
Son Yorum: gidakontrol
  Derby Premium Sabun V4Vamık 8 3,323 13/10/2020, Saat: 20:57
Son Yorum: marv
  Osma Shaving Soap bossyje 20 24,750 18/06/2020, Saat: 23:52
Son Yorum: dikdik_s
  OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 59 23,722 28/05/2020, Saat: 19:26
Son Yorum: İsmetaltan
  OSS-MAN EMERAUDE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 14 8,083 28/05/2020, Saat: 09:32

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: