OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP
Berberbey kargosunu teslim almış. Paketini videoda açmış.

https://youtu.be/b6oO53th92c

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Artistry sabunu sabahın erken saatlerinde teslim aldım. Gün boyu büyük bir merak içerisinde olduğum için eve gelir gelmez hemen test etmek istedim. Öncelikle sabunun kutusunu çok beğendim. Elde tutuşu ve boyutları sabunu yüklemek için çok ideal. Mühle Silvertip Fibre 25mm fırçamla 30 saniye boyunca baskı uygulamadan sabunumu yükledim. Sabunun kıvamını ve yapısını daha iyi hissedebilmek için köpüğü elimde hazırladım. Hızlı yüklendi ve istenilen kıvama da çabuk ulaştı. Henüz tıraş olmadım ama bu haliyle bile benim beğenimi kazandı. Ellerinize sağlık Osman bey Smile

47-DF749-B-F6-E4-45-C7-84-E1-B3-D9-B5624966.jpg

Oluşan köpük boşa gitmesin diye kardan adam yaptım Smile

CD52-CB57-E1-F3-41-ED-9457-602-E7-C175413.jpg
(03/03/2020, Saat: 00:09)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Artistry sabunu sabahın erken saatlerinde teslim aldım. Gün boyu büyük bir merak içerisinde olduğum için eve gelir gelmez hemen test etmek istedim. Öncelikle sabunun kutusunu çok beğendim. Elde tutuşu ve boyutları sabunu yüklemek için çok ideal. Mühle Silvertip Fibre 25mm fırçamla 30 saniye boyunca baskı uygulamadan sabunumu yükledim. Sabunun kıvamını ve yapısını daha iyi hissedebilmek için köpüğü elimde hazırladım. Hızlı yüklendi ve istenilen kıvama da çabuk ulaştı. Henüz tıraş olmadım ama bu haliyle bile benim beğenimi kazandı. Ellerinize sağlık Osman bey Smile

Harika görüntüler gelmiş yine @batmanforever Volkan abi kardan adama çevirmişsin buraları, şimdiden sıhhatler olsun Smile
(03/03/2020, Saat: 00:09)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Artistry sabunu sabahın erken saatlerinde teslim aldım. Gün boyu büyük bir merak içerisinde olduğum için eve gelir gelmez hemen test etmek istedim. Öncelikle sabunun kutusunu çok beğendim. Elde tutuşu ve boyutları sabunu yüklemek için çok ideal. Mühle Silvertip Fibre 25mm fırçamla 30 saniye boyunca baskı uygulamadan sabunumu yükledim. Sabunun kıvamını ve yapısını daha iyi hissedebilmek için köpüğü elimde hazırladım. Hızlı yüklendi ve istenilen kıvama da çabuk ulaştı. Henüz tıraş olmadım ama bu haliyle bile benim beğenimi kazandı. Ellerinize sağlık Osman bey Smile

CD52-CB57-E1-F3-41-ED-9457-602-E7-C175413.jpg

Eline sağlık abi.  Ayrı bir duruşu var gibi geldi bana Big Grin
4548d9b57f478b6f5d1f87d6f66f6cbb.jpg

Harika bir köpük olmuş. Resimler çok güzel

Çok teşekkür ederim @Sh@dow Doğan Smile
Kardan adamı daha da sevimli hale getirmişsin @mustbe Mustafa Smile

Dün akşam geç bir saatte Artistry sabunu deneme fırsatım oldu. Mutlaka alınması ve denenmesi gereken bir sabun olduğunu düşünüyorum.
Her zaman yaptığım gibi fırçaya 30 saniyelik bir sabun yüklemesi yaptım. Yükleme esnasında sabun fırçaya çok rahat yüklendi ve hızlıca kıvamına ulaştı. Yüzde uygulaması da gayet rahattı. Tıraş performansına gelecek olursam gayet başarılı buldum. Koruyuculuğu ve kayganlığı birçok sabundan daha başarılı. Bazı noktalarda aleti zorlamama rağmen tıraş sonrasında herhangi bir tahriş durumu yaşamadım. Tıraş dünyasına böylesi güzel bir ürün kazandırdığı için Osman bey'e çok teşekkür ediyorum. Başarının devamını diliyorum.
~

~

Volkan bey adeta yıllardır susuz kalan toprağın suyu görünce şahlanması gibi olmuş.
Sanırım Geltir ahalisi geçmişten bugüne böyle bir köpük görmemiştir. Smile)

E n v i r o n m e n t a l i s t

(03/03/2020, Saat: 10:18)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkür ederim @Sh@dow Doğan Smile

Dün akşam geç bir saatte Artistry sabunu deneme fırsatım oldu. Mutlaka alınması ve denenmesi gereken bir sabun olduğunu düşünüyorum.
Her zaman yaptığım gibi fırçaya 30 saniyelik bir sabun yüklemesi yaptım. Yükleme esnasında sabun fırçaya çok rahat yüklendi ve hızlıca  kıvamına ulaştı. Yüzde uygulaması da gayet rahattı. Tıraş performansına gelecek olursam gayet başarılı buldum. Koruyuculuğu ve kayganlığı birçok sabundan daha başarılı. Bazı noktalarda aleti zorlamama rağmen tıraş sonrasında herhangi bir tahriş durumu yaşamadım. Tıraş dünyasına böylesi güzel bir ürün kazandırdığı için Osman bey'e çok teşekkür ediyorum. Başarının devamını diliyorum.

sıhhatler olsun @batmanforever volkan abi. tıraşının güzel geçeceği kardan adamın asaletinden belli imiş zatenSmileosman beyi de tekrardan tebrik ederim
(03/03/2020, Saat: 10:18)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkür ederim @Sh@dow Doğan Smile

Her zaman yaptığım gibi fırçaya 30 saniyelik bir sabun yüklemesi yaptım. Yükleme esnasında sabun fırçaya çok rahat yüklendi ve hızlıca kıvamına ulaştı. Yüzde uygulaması da gayet rahattı. Tıraş performansına gelecek olursam gayet başarılı buldum. Koruyuculuğu ve kayganlığı birçok sabundan daha başarılı. Bazı noktalarda aleti zorlamama rağmen tıraş sonrasında herhangi bir tahriş durumu yaşamadım. Tıraş dünyasına böylesi güzel bir ürün kazandırdığı için Osman bey'e çok teşekkür ediyorum. Başarının devamını diliyorum.
Teşekkürler dostum yorumlarınız beni mutlu etti. Keyifli tıraşlar dilerim

Teşekkür ederim @manuple İbrahim abi. O cevher sabunun içinde saklıydı ben sadece ortaya çıkması için vesile oldum Smile

Teşekkür ederim @00serkan4300 Serkan. Dediğin gibi tıraşım çok güzel ve konforlu geçti Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 32,201 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 34,959 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 18,473 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 29,144 22/04/2021, Saat: 22:20
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 16,226 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
Wink Wholly Kaw - Post Shave Kralı dikdik_s 58 27,905 23/10/2020, Saat: 01:10
Son Yorum: gidakontrol
  Derby Premium Sabun V4Vamık 8 3,308 13/10/2020, Saat: 20:57
Son Yorum: marv
  Osma Shaving Soap bossyje 20 24,732 18/06/2020, Saat: 23:52
Son Yorum: dikdik_s
  OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 59 23,669 28/05/2020, Saat: 19:26
Son Yorum: İsmetaltan
  OSS-MAN EMERAUDE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 14 8,047 28/05/2020, Saat: 09:32

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: