5-4-3-2-1
(04/03/2020, Saat: 11:56)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: adminlerimizi etiketliyerek başlayalım
@dikdik_s serdar üstad sizin favorilerinizi öğrenebilirmiyiz. bir komşumuzu etiketleyip paylaşabilriseniz.

5-sabun/krem
4-tıraş sonrası/tıraş öncesi
3-fırça
2-alet
1-jilet

@dikdik_s üstad katılımınızı bekliyoruz.
@Creator Davetiniz için teşekkür ederim. Benim listem şu şekilde;

1-Speick Krem / Muhle yabani iğde özlü sabun
2-Arko Nostalji Serisi Tıraş Kolonyası / Tabac Losyon
3-Yaqi Tuxedo Kırmızı Mermer
4-Muhle R89
5-Gilette Silver Blue

@Mustbe dostum sıra sende Smile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
Ben bu konuyu veya numaralndırmayı cok anlayamadım. Aklıma gelen begendigim favorilerim olarak yazıp geceyim dostlar kusura bakmayın.

Sabun: Wholly Kaw, Stirling, SV,Pannacrema, Phoenix
Makina: Mergress, ikon Dlc slant, ATT R, Timeless Scalloped 0.95, Gem Streamline, Gillette Long Comb.
AS: Floid, Pinaud yeni seri. Balm: Myrosol,Ceradolin
Fırca: Saponificio, Thater, Paladin, Maseto veya Uomo loftlu artisian fırcalarım.
Jilet: Feather, Sarı 7clock, Gillette Silver (GSB)
Tişikkirlir Sipirmin.
(16/03/2020, Saat: 14:29)forevermore07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Mustbe dostum sıra sende Smile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Komşum davet için teşekkür ederim Smile

1. Sabun Proraso Sandal ile Yeşil Çay ve Yulaf Özlü
2. As kullanmıyorum
3. Yaqi Ferrari tuxedo sentetik
4. Fatboy, slim, fat handled tech, old type.
5. Gillette permasharp

şöyle bir göz attım Fatih abi yok gibi etiketlerde. @erfa sendeyiz abi
(16/03/2020, Saat: 18:27)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bu konuyu veya numaralndırmayı cok anlayamadım. Aklıma gelen begendigim favorilerim olarak yazıp geceyim dostlar kusura bakmayın.

Sabun: Wholly Kaw, Stirling, SV,Pannacrema, Phoenix
Makina: Mergress, ikon Dlc slant, ATT R, Timeless Scalloped 0.95, Gem Streamline, Gillette Long Comb.
AS: Floid, Pinaud yeni seri. Balm: Myrosol,Ceradolin
Fırca: Saponificio, Thater, Paladin, Maseto veya Uomo loftlu artisian fırcalarım.
Jilet: Feather, Sarı 7clock, Gillette Silver (GSB)

Etiketi de @AKadir ve @Neoromancer üstatlara basıyoruz dimi
@mustbe davet için teşekkür ederim Mustafa.

Fırça: Phoenix Green Ray ,Yaqi Brush Moka ,Jaguar, Başak
Jilet: Perma Sharp Stainles,Satürn
As: Genelde as kullanmıyorum.Arada Nivea Men Comford
Sabun : Arko çubuk, Simpsons, Proraso ,Maca Root
Makine : Darwin, Gillette Short Comb, Sonnal Slant, Gillette Aristocrat,  Fatboy vs

@Hasan beyi etiketleyim.
(16/03/2020, Saat: 23:27)erfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mustbe davet için teşekkür ederim Mustafa.

Fırça: Phoenix Green Ray ,Yaqi Brush Moka ,Jaguar, Başak
Jilet: Perma Sharp Stainles,Satürn
As: Genelde as kullanmıyorum.Arada Nivea Men Comford
Sabun : Arko çubuk, Simpsons, Proraso ,Maca Root
Makine : Darwin, Gillette Short Comb, Sonnal Slant, Gillette Aristocrat,  Fatboy vs

@Hasan beyi etiketleyim.

Çok teşekkürler. Forumda kendimi tanıtmadim, paylaşım da yapmıyorum. Daha çok okuyup farklı ürünler hakkinda bilgi edinmeye çalışıyorum. Madem etiketlediniz, kısıtlı bilgimle deneyip beğendiğim ürünleri yazmaya çalışayım.

5. Body shop maca root, speick krem, tobs sandalwood sabun, tabac sabun, mdc rose sabun.
4. Pitralon classic, muhle aloe Vera balsam, Paşabahçe süet kolonya, bir de her zaman her ürünle giden herhangi bir limon kolonyası.
3. Yaqi Moka 2 band porsuk, semogue soc domuz, yaqi sentetik fırça
2. Gillette British aristocrat, Gillette fatboy
1. Asco jilet
(11/03/2020, Saat: 14:57)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler komşum, bayrağı devraldım ve geleneksel tıraşta yeni yeni oturan ve hâlâ denemelerimin devam ettiği ekipman tercihlerimi yazıyorum Smile :

5- Sabun/Krem: MdC Rose sabun, ToBS Aloe Vera krem, Haslinger koyun sütlü sabun, Haslinger aynısafa sabun, VIP sandal sabun

4- PS/AS: Tıraş öncesi için pek bir şey kullanmıyorum, ılık su ve tıraş sabunu ile bir kez yıkamayı tercih ediyorum. Tıraş sonrası için de Hametol (2 farklı çeşidinin ikisi de),  Penaten krem. Sanırım kabaca 4 oldu Günlük kullanımda yer edecek boyutta daha fazla ürün deneyimim olmadı, ihtiyaç da olmayacak gibi. Birkaç denediğim ürün oldu ama rotasyona giremedi.

3- Fırça: Morris & Forndran Blonde Badger porsuk, Mühle 25 mm sentetik, Yaqi Sagrada sentetik. (Ama üçü arasında önü şu günlerde Mühle çekiyor, Morris Forndran da peşinden geliyor Yaqiyi bir süredir kullanmadım)

2- Alet: Start 1.18, Gamechanger 0.84 (onun dışında Gillette Fatboy da rotasyonumda ama başı Start çekiyor şu günlerde )

1- Jilet: Gillette Platinum
...

Şuraya bir güncelleme yapalım Smile :

5- Sabun/Krem: MdC sabun, Meissner krem, ToBS Aloe Vera krem, Haslinger koyun sütlü sabun, VIP sandal sabun

4- PS/AS: Tıraş öncesi için pek bir şey kullanmıyorum, ılık su ve tıraş sabunu ile bir kez yıkamayı tercih ediyorum. Tıraş sonrası için de yine tıraş köpüğünün kalanını sürüp sonra duruluyorum çoğunlukla. İhtiyaç olursa Hametol (2 farklı çeşidinin ikisi de),  Penaten krem veya losyon, ama artık eskisi kadar ihtiyaç duymuyorum  Big Grin . Sanırım kabaca 4 oldu Günlük kullanımda yer edecek boyutta daha fazla ürün deneyimim olmadı, ihtiyaç da olmayacak gibi. Birkaç denediğim ürün oldu ama rotasyona giremedi.

3- Fırça: THATER 4125/2 Silvertip Bulb porsuk, Mühle 25 mm sentetik, Morris & Forndran Blonde Badger porsuk

2- Alet: Start 1.18, Gamechanger 0.84. Alternatif yok Start BİR Gamechanger İKİ artık bu böyle biline, ikinci bir emre kadar Tongue

1- Jilet: Gillette Platinum (ikinci bir jilet söyleyecek olsam Gillette Silver Blue). Pek çok jilet denedim, şimdilik en rahat bu ikisi benim için Smile

Keyifli forumlar

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: