5-4-3-2-1
herkese selamlar saygılar hürmetler

şu sıralar youtube da popüler bir etkinlik olan; favoriniz olan ıslak tıraş ekipmalarından

5-sabun/krem
4-tıraş sonrası/tıraş öncesi
3-fırça
2-alet
1-jilet

belirtmenizi ve bir arkadaşınızı etiketleyerek paylaşmanızı bekliyorum. güzel bir etkinlik olur diye tahmin ediyorum. ilk ben etiketleyim @onurcakmak favorilerinizi belirtip bir komşumuzu etiketlermisiniz.

***kişisel olarak bu kadar malzeme kullanmadığım ben yazmadım.
İlk paylaşım gelmeden önce, paulhfilms'in geçen gün paylaştığı videoyu ekleyeyim. Ürünlerin arasında bir Türk Malı ürün de var..

https://youtu.be/6KiCurwEIVg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Duru limon kolonyası...adam 7-8 sene önce ilk başladığında liverpoolda bir supermarkete gidiyor, evin limon kolonyası arko çubuk ve arko after shave alıyor bir süre bunları kullanıyor WS classic ile...
3-5 video sonra yuma alıyor keza birkaç video sonra merkur future geçiyor
Dolabında hala 2 açılmamış evin limon kolonyası durur, sonralarında evin bulamayınca duruyu keşfediyor ve çok seviyor vs...

@Nani Kuş benim sabunumu sen çok seversin cildine süper gelir hiç kurutmaz çatlatmaz

1 Arko sabun, Arko bilimum tıraş kremi
2 Nivea Balsam, Tabac AS, Brut AS, Armani Code AS.
3 Simpsons best bager, Omega Migthy Midget, Semogue 1438
5 Gillette New LC, EJ De89
6 Permasharp
... Jilet
Arko kurutuyor cildimi zivandan çıkarıyor MdC den şaşmam abi
(03/03/2020, Saat: 16:51)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko kurutuyor cildimi zivandan çıkarıyor MdC den şaşmam abi

6, 7 damla gliserin yetmedi 10, 15 , 20, 30 Big Grin asla mdc olamaz ama kurutma olayı bitiyor.
(03/03/2020, Saat: 17:18)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 6, 7 damla gliserin yetmedi 10, 15 , 20, 30 Big Grin asla mdc olamaz ama kurutma olayı bitiyor.

Döke döke Arko kalmadı içinde
(03/03/2020, Saat: 17:20)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Döke döke Arko kalmadı içinde

sırrı orada üstad Big Grin
usturayı yeni öğreniyorum diye mdc yi yüzünde kurutan adamım, arkoyu düşünemiyorum. Smile
adminlerimizi etiketliyerek başlayalım
@dikdik_s serdar üstad sizin favorilerinizi öğrenebilirmiyiz. bir komşumuzu etiketleyip paylaşabilriseniz.

5-sabun/krem
3-fırça
2-alet
1-jilet
(04/03/2020, Saat: 11:56)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: adminlerimizi etiketliyerek başlayalım
@dikdik_s serdar üstad sizin favorilerinizi öğrenebilirmiyiz. bir komşumuzu etiketleyip paylaşabilriseniz.

5-sabun/krem
3-fırça
2-alet
1-jilet

Bu konu aslında forumda yer alan enlerin toplamı gibi. Çok güzel bir konu bence. Ama yeteri kadar ilgi görmedi. Biraz gaza ihtiyacı var galiba. Konu ruhuna uygun ikinci paylaşımı yapayım o zaman.

Sabun/Krem:Saponificio Varesino, Chiseled Face, Stirling, Barrister and Mann ve kullanmadım ama rüyalarıma girdiği için MdC diyorum. Kullandıktan sonra güncellerim.

AS/PS: Floid, Old Spice, Le Pere Lucien ve Efrasyab Bal Balsam

Fırça:Chubby 2 Manchurian, Oumo Manchurian Finest, Omega 40033

Alet: RR Gamechanger .84 PAA Open Comb Bakelite Slant

Jilet: Haso Sputnik

@Osaka23 Kardeşim top sende...

"Burası vatan toprağıdır, kaderine terk edemeyiz." Mustafa Kemal ATATÜRK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: