Fatboy, slim, popular vs.
Çukurcuma'ya ara ara bakmanı tavsiye ederim İstanbuldaysan.Çıkarsa ordan çıakr ki bende oradan buldum Big Grin Tabi sabah gidip tüm gün antikacıları dolaştıktan sonra.Hayır adjustableı geçtim baya baya usturalar vardı iyi durumda.İlgilenmediğim için bakmadım tabi.Hiç olmadı öyle birşey çıkabilir Wink
yok, istanbul'da değilim zaten de dediğim gibi 2. el kullanama zaten. takıntı biraz benimki. sıfır bulmam lazım. hiç olmadı merkur adjustable deneyeceğim.
Evet yeni adjustable makinalarada bakabilirsin.Sıfır bulmak zor ama belli olmaz Big Grin Bulan ebayde çok pahalı satar o ayrı.

Yada kaplanmış olanlara bakabilirsin , onlar sonuçta yeni bir kaplama o9lduğu için yeniden farksız olacaktır yüzüne değecek kısımlar Smile
Bu arada aklıam takılan bir soru var arkadaşlar.Gillette Slim in ayarını değiştirirken kafasını açıpmı yapmak lazım yoksa kapalıykende değiştirebilrmiyiz.Bir yerde okudum zorlar makinayı demişlerdi.Kapak açıkken değiştirmesi çok daha kolay o bir gerçek.Tıkır tıkır Smile Tıraş esnasında 3 ten 2 geçiyorum bazen dolayısıyla değişiklik yapıyorum.Varmı bir fikri olan yoksa şehir efsanesimi okuduklarım Big Grin
(13/01/2012, Saat: 00:22)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada aklıam takılan bir soru var arkadaşlar.Gillette Slim in ayarını değiştirirken kafasını açıpmı yapmak lazım yoksa kapalıykende değiştirebilrmiyiz.Bir yerde okudum zorlar makinayı demişlerdi.Kapak açıkken değiştirmesi çok daha kolay o bir gerçek.Tıkır tıkır Smile Tıraş esnasında 3 ten 2 geçiyorum bazen dolayısıyla değişiklik yapıyorum.Varmı bir fikri olan yoksa şehir efsanesimi okuduklarım Big Grin

Kapağı açımnca ayar sıfırlanıyormuş kapalıyken yapmak lazımmış diye okudum bb de
Ya banada kapalıyken yapmak daha mantıklı geliyor.Hatta bir reklamında kapalıyken değiştiriyordu.Açmak işi uzatıyor zaten bugün denedimde Big Grin
herkese merhaba. gillette adjustable makinalardan birini almak istiyorum. öncelikle forumdan satmak isteyen varmı. ikinci olarak ebay den artırma usulü bi makina alabilirmiyim. ingilizcem pek yok hangi ürüne kargo dahil kaça kadar artırmalıyım yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. teşekkürler.
hocam takip edeceksin. makinenin temizliğine ve bidder ların azmine göre kapanış fiyatları çok değişiyor. kargo fiyatlarına dikkat edin. TRye 4 dolara gönderen de var, 20 dolar civarı isteyen de. teklif verirken kargo fiyatını gözden kaçırmayın...
eğer temiz bir makineyi 25-30 arasına kapatırsanız süperdir.
Saygılarımla
(23/01/2012, Saat: 20:15)esevetnov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: herkese merhaba. gillette adjustable makinalardan birini almak istiyorum. öncelikle forumdan satmak isteyen varmı. ikinci olarak ebay den artırma usulü bi makina alabilirmiyim. ingilizcem pek yok hangi ürüne kargo dahil kaça kadar artırmalıyım yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. teşekkürler.
bugun bir dukkana girip slimin fotografini gosterdim nerden bulurum dedim. adam bunlar elli yillik bulamazsin biz kucukken icine catapat sikistirip duvara atardik cok guzel patlardi dedi. guler misin aglar misin?
tam beş yerden slim bekiliyordum. biri babamındı 3 aydır bulamadı. diğeri memleketteki evindeymiş yollar kötü diye gitmedi. diğeri arkadaşımın duvarında asılı duruyor istersem verir dedi bir aydır ortalarda yok. öbürü antikacıydı dükkanda olması lazım dedi bulamadı. saatçide tanıştığım bir adam vardı evde duruyor kullanmıyorum dedi o da bulamadı ben de çaresiz ebayden aldım o da henüz gelmedi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star Gilette Slim Adjustable eggman 395 391,117 24/09/2023, Saat: 20:37
Son Yorum: layken
  Gillette Vintage Slim Twist (İngiliz yapımı, 1977) SumNauta 36 26,582 12/12/2020, Saat: 18:34
Son Yorum: furina
  GSC FATGUY-FATBOY KLONU yeniden11 6 3,506 19/10/2020, Saat: 12:36
Son Yorum: mustbe
  Yerli eski slim twist replikaları ondüla klas ve jön BigHillMe 31 39,133 28/04/2020, Saat: 12:46
Son Yorum: Jonas
  Gilette Slim Adjustable Mekanizması gr00v3r 6 3,961 06/12/2019, Saat: 14:00
Son Yorum: Serjames
  Gillette Fatboy Adjustable BigHillMe 267 287,356 09/08/2019, Saat: 23:34
Son Yorum: burakergun
  Gillette Slim'im geldi endlessrebel 10 12,156 13/06/2019, Saat: 15:24
Son Yorum: mustbe
  Gillette Vintage Fatboy (1960 tarihli) SumNauta 20 16,007 07/12/2017, Saat: 15:09
Son Yorum: dikdik_s
  gilette slim twist temizleme fettah304 14 13,779 29/11/2015, Saat: 00:08
Son Yorum: fettah304
Question Bu Fatboy'u aldım, iyi mi yaptım bilmiyorum? calexico 19 21,973 22/11/2014, Saat: 03:22
Son Yorum: calexico

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: