eksisozluk-westcoastshaving
az önce eksi sozlukte west coast shaving reklamı mı gördüm ???
ne oluyo yaw !!
serap görmüşşün. artık baktığın her yerde tıraş malzemesi görüyorsun. tıraş ol geçer:d
google adsense kullanıyorlar ise
ilgi alanınıza en yakın reklamlar çıkmalı
e ilgi alanınızda ortada Smile

şaşırmamak gerek Big Grin
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Bunun nedeni şu olabilir, geleneksel tıraş sitelerinde gezerken (west coast olsun traditional shaving olsun) bilgisayara çerezler bırakır ki siz bir daha bu sitelere girdiğinizde sizin bilgileriniz burada görünsün. Belki karşılaşmışınızdır eğer sepete bir ürün ekledikten sonra tarayıcıyı kapatıp açtığınızda dahi sepetinizde ürünleri kalmış olarak görürsünüz bunun sebebi çerezlerdir. İşte ekşi sözlükteki gibi reklam göstericiler sizin çerezlerinizi kontrol eder ve size göstereceği reklamlar da çerezlerinizde yer alan sitelerin ürünlerine benzerlik gösterir. Çerezlerinizi silin ve tekrar girin çok daha absürd bir reklamla karşılaşabilirsiniz Smile
(05/07/2012, Saat: 15:26)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: google adsense kullanıyorlar ise
ilgi alanınıza en yakın reklamlar çıkmalı
e ilgi alanınızda ortada Smile

şaşırmamak gerek Big Grin

birkaç ay önce dikkatimi çekti ilk düşündüğüm şey "ne büyük firmaymıs bu siteye bile ilan vermis" di Angel
Ben de uzun süredir goruyorum bu reklamı. EJ DE 87 SET resmi ve westcoastshaving reklamı.
zannedersem hardwire diye bir film vardı.insanların beynine direkt reklam sokan bir sistem vardı
Valla facebooktaki "beyaz zenciler geliyor" ibareli cinsel hap reklamının yanında solda sıfır kalır. Big GrinBig Grin

not:çerezlerimle alakası yoktur. Big Grin
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(05/07/2012, Saat: 15:25)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: serap görmüşşün. artık baktığın her yerde tıraş malzemesi görüyorsun. tıraş ol geçer:d
çook güzell Big GrinBig Grin
sessizliğin içinde sessizce oturan adam.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: