Günün Tespihi
Güzel tesbihmiş Ümit bey sıklık ayarlı olması da ayrı güzel keyifle huzurla çekin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@tarkaner yahu ne bu materyalistlik, az mânâya in abi(tamda adamına söyledim) Big Grin
@Samet komşum tesbihlerinizi keyifle kullanın ikisi de birbirinden güzel. Kukanın gam yaptığını konusunu doğrusu duymamıştım bende siz yazınca duydum, fırsatınız olursa bahseden tesbihçi ile konuşursanız cevabı bende merak ettim gerçekten.

@GecayS komşum mekanı cennet olsun babanızın tesbihini ben andız'a benzettim. Ancak manevi değerinden ötürü malzemenin ne olduğu mühim değil. Daha sık çekerseniz eski parlaklığını yeniden kazanacaktır.

@PisPorsuk Ümit Abi keyifle kullanmanı dilerim işçiliğini çok beğendim hediye eden kardeşiniz güzel bir seçim yapmış.
@Samet tombiş amca @tarkaner ile geçen sohbet ettik mühendisim diyor inanma kekliyor bizi bence felyezof
@kalantorxl
Teşekkür ederim.
İlk buluşmalarda kısmet olursa getireyim.
Analiziniz nedir öğrenmiş olayım bende

@GecayS
Corona belası bir süre daha buluşmayı geciktirecek gibi görünüyor ama gönüller bir. Çektiğiniz resmi büyütemediğim için yanılıyor olabilirim. Elimdeki kuka ve andız tesbihlerin fotoğrafını size yardımcı olabilir diye çektim. Sağdaki kuka soldaki andız tesbihim.

QnRZPk.jpg
@kalantorxl

Evet komşum damarlar ve Budak tarzi oyuklar andız gibi duruyor
tezinizi destekliyor

Sinan 2 tesbih de güzel meşkle çekesin .
Smile 
Sağımı solumu karıştırdım  Big Grin  mesajı düzenleyemediğim için sağdaki tesbih andız soldaki kuka.

Devrim Abi teşekkür ederim. İkiside eskidi kukanın imamesi ve halkaları kırıldı. Kısmetse hayat normale dönünce yeni bir tesbih almaya niyetliyim.

@GecayS kusura bakmayın dalgınlıkla yanlış yazmışım yeniden mesaj attım.
(23/05/2020, Saat: 21:06)kalantorxl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağımı solumu karıştırdım  Big Grin  mesajı düzenleyemediğim için sağdaki tesbih andız soldaki kuka.

Ben de yazım sırasına göre dalmışım
Andız

@kalantorxl

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Günün Şiiri yamtar 8 8,057 18/05/2015, Saat: 04:05
Son Yorum: ozgun41
  GÜNÜN FIKRASI martin 3 4,457 07/04/2015, Saat: 20:35
Son Yorum: Bruce
  Günün kaç saatini internet/bilgisayar karşısında geçiriyorsunuz? Lord Sparhawk 15 18,881 14/08/2012, Saat: 19:20
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: