İstanbul'dan herkese merhaba
Hoş geldiniz, keyifli forumlar dilerim.
Foruma hoşgeldiniz komşum, keyifli tıraşlarınız olsun.
Güzel bir başlangıç oluşturmuşsunuz, tebrik ederim.
hoş geldiniz.
Gülmesini bilmeyen dükkan açmasın Tıraş aleti
Foruma hoş geldiniz, güzel zaman geçirmeniz dileğiyle. Ama o özenli ve düzenli dolap daha çok eşya alacak Smile
"A Samurai always wears two swords."
Hoşgeldiniz komşum, ister istemez en alt rafı 1. ile birleştirip burayı kase sabun/kremlerle doldurabilirsiniz diye düşündüm. Smile
Hoşgeldiniz. Bana öyle geliyor ki alt raflarda duran, içinde yapma çiçek bulunan objeler yakında oradan kalkacak ve yerlerine yeni tıraş malzemeleri koyulacak Smile Öte yandan tıraş aletlerini asmak için kullandığınız aparatı iyi düşünmüşsünüz. Sanırım, çocuklar dolapları çekmeceleri açmasın diye aldığınız bu ürün bu sefer sizin için işlevsel hale gelmiş Smile
So far so good..
(18/03/2020, Saat: 11:15)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz. Bana öyle geliyor ki alt raflarda duran, içinde yapma çiçek bulunan objeler yakında oradan kalkacak ve yerlerine yeni tıraş malzemeleri koyulacak Smile Öte yandan tıraş aletlerini asmak için kullandığınız aparatı iyi düşünmüşsünüz. Sanırım, çocuklar dolapları çekmeceleri açmasın diye aldığınız bu ürün bu sefer sizin için işlevsel hale gelmiş Smile
Ben de bir şeye benzetiyorum benzetiyorum çıkaramıyordum. Bebek dolap kilidi imiş. Aklınıza sağlık komşum. Emrah kardeşim, senden de bir şey kaçmıyor maşallah.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(18/03/2020, Saat: 11:22)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de bir şeye benzetiyorum benzetiyorum çıkaramıyordum. Bebek dolap kilidi imiş. Aklınıza sağlık komşum. Emrah kardeşim, senden de bir şey kaçmıyor maşallah.

Bizim oğlan da ufakken aynılarından kullanmıştık, o yüzden aklımda kalmış :-)
So far so good..
Keyifli forumlar tahrişsiz tıraşlar.. Tekrar Hoşgeldiniz...
Tıraş ol, huzur bul...
(18/03/2020, Saat: 05:51)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hoşgeldiniz keyifli tıraşlar

Hoşbuldum teşekkür ederim. Smile

(18/03/2020, Saat: 08:09)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz komşum, gerçekten çok düzenli bir dolabınız var. Tebrik ediyorum.

Hoşbuldum komşum. Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.

(18/03/2020, Saat: 08:21)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz, keyifli forumlar dilerim.

Hoş buldum. Teşekkür ederim.

(18/03/2020, Saat: 09:50)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Foruma hoşgeldiniz komşum, keyifli tıraşlarınız olsun.
Güzel bir başlangıç oluşturmuşsunuz, tebrik ederim.

Hoşbuldum komşum. Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için.

(18/03/2020, Saat: 10:27)Ferat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hoş geldiniz.

Hoş buldum teşekkürler.

(18/03/2020, Saat: 10:31)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Foruma hoş geldiniz, güzel zaman geçirmeniz dileğiyle. Ama o özenli ve düzenli dolap daha çok eşya alacak Smile

Hoş buldum. Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için. Dolabım ilk baştaki hali ile şimdi hali arasında baya fark var resimde de paylaştım. Bundan 1 ay sonrasını kestiremiyorum biri beni durdursun Smile

(18/03/2020, Saat: 10:52)tanios74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz komşum, ister istemez en alt rafı 1. ile birleştirip burayı kase sabun/kremlerle doldurabilirsiniz diye düşündüm. Smile

Hoşbuldum komşum. Eşimden korkmasam daha büyük dolap alacağım Smile en alt rafı prarosa sabun krem vs başka ürünlerle dolduracağım gibi kısa bir sürede. Güzel öneriniz için teşekkür ederim.

(18/03/2020, Saat: 11:15)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz. Bana öyle geliyor ki alt raflarda duran, içinde yapma çiçek bulunan objeler yakında oradan kalkacak ve yerlerine yeni tıraş malzemeleri koyulacak Smile Öte yandan tıraş aletlerini asmak için kullandığınız aparatı iyi düşünmüşsünüz. Sanırım, çocuklar dolapları çekmeceleri açmasın diye aldığınız bu ürün bu sefer sizin için işlevsel hale gelmiş Smile

Hoşbuldum komşum. Alt raf traş malzemesi ile dolacak orası kesin forum sayesinde, dolsun da gözüm gönlüm açılsın Smile traş aletini asma aparatı için çok fikir geldi aklıma en son bu üründe karar kıldım. Dediğin gibi çocuklarımın dolap kapaklarını açmamaları için kullandığım aparatı değerlendirdim Smile Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Keyifli tıraşlar...

(18/03/2020, Saat: 11:22)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de bir şeye benzetiyorum benzetiyorum çıkaramıyordum. Bebek dolap kilidi imiş. Aklınıza sağlık komşum. Emrah kardeşim, senden de bir şey kaçmıyor maşallah.

Teşekkür ederim komşum. Smile

(18/03/2020, Saat: 12:30)Shavette Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keyifli forumlar tahrişsiz tıraşlar.. Tekrar Hoşgeldiniz...

Hoşbuldum teşekkür ederim. Smile size de keyifli tahrişsiz tıraşlar dilerim..
Jilet

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 857 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Herkese selamlar alimarcaa 0 800 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,588 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 652 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 693 22/05/2023, Saat: 17:13