OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP
(07/05/2020, Saat: 01:21)FurkanB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yalnız deneyimli arkadaşlar şu köpük olayında yardımcı olursa sevinirim, çay kaşığıyla fındık tanesi kadar alıp kaba bastım, fakat epey su istediğini fark ettim, nihayetinde biraz kremimsi kalın bi köpük oldu,2. perdede biraz su daha eklim dedikçe de haliyle köpük sönmeye yaklaştı ben de bozmak istemedim, genelde daha yumuşak dolgun köpük tercih ediyorum, daha 1 defa köpürttüm elbette rayına oturacaktır ama taktiklere açığım, acaba direkt kendi kutusunda yükleme yapıp öyle kullanmak daha mı iyi olur? Ya da en başta biraz daha sulu başlamak? çünkü fındık tanesi hesabını diğer sabunlarda da kullanıyorum epey köpük oluyordu. Yalnız düşündüm de, o köpüğe rağmen efsane tıraş çıkarıyorsa köpük tam olunca nasıl olur allah bilir, tekrardan tebrikler.

Sizi şu başlığa alalım, böylesini başka yerde bulamazsınız; http://geltir.com/showthread.php?tid=508
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(07/05/2020, Saat: 01:37)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizi şu başlığa alalım, böylesini başka yerde bulamazsınız; http://geltir.com/showthread.php?tid=508

Komşular sağolun varolun fakat örneğin mwf ile ilgili soru soranı en baştan sabun nasıl köpürtülür konusuna mı yönlendiriyorsunuz yoksa mwf su sever mi diyorsunuz? Söz konusu sabunun farklıkları olabilir, tüyoları olabilir onu sordum. Deneyimli derken yanlış anlaşılmış olabilirim osman beyin yaptığı sabunu kastetmiştim.
(07/05/2020, Saat: 02:35)FurkanB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular sağolun varolun fakat örneğin mwf ile ilgili soru soranı en baştan sabun nasıl köpürtülür konusuna mı yönlendiriyorsunuz yoksa mwf su sever mi diyorsunuz? Söz konusu sabunun farklıkları olabilir, tüyoları olabilir onu sordum. Deneyimli derken yanlış anlaşılmış olabilirim osman beyin yaptığı sabunu kastetmiştim.
Komşum ben size kurudan suluya gitmenizi tavsiye edebilirim. Şahsen ben ilk yüklemeden sonra azar azar fırçanın ucunu ıslatarak istediğim kıvamı ayarlıyorum. Birde öyle denemenizi tavsiye ederim. Keyifli tıraşlar dilerim.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@FurkanB ben de şöyle bir tavsiye vereyim, bu tüm sabunlar için geçerli. köpürtme kabındaki köpüğü çok sulandırmayın, geri dönüş için tekrar sabun yüklemeniz ve takviye yapmanız gerekir ki bu çok uğraştırıyor.fırçayla yüzünüze köpüğü sürün sonra yüzünüzdeki köpüğün su istediğini düşünürseniz fırçanın ucuna birkaç damla su bırakın ve fırçanın ucunu yüzünüzde gezdirin. diyelim ki fırçayı çok ıslattınız ve yüzünüzdeki köpük sönmeye başladı bu kez fırçayı köpürtme kabında 1 tur çevirip tekrar yüzde çalışarak kıvamı tutturma imkanınız olur. osman beyin vip 2.1 ve artistry sabununu kullanıyorum.bu sabunların köpüğünün özelliği dolgun olması, suyu seviyor ama belli bir sulandırmadan sonra performans kaybı oluyor, yani köpüğün karakteri böyle inceltmek için çok fazla su vermeyin komşum
Zebramodan sipariş geçemiyorum tüm bilgileri girmeme rağmen,ödemeyi tamamla butonuna tıklayamiyorum bilgisi olan var mı ?

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(07/05/2020, Saat: 11:57)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zebramodan sipariş geçemiyorum tüm bilgileri girmeme rağmen,ödemeyi tamamla butonuna tıklayamiyorum bilgisi olan var mı ?

Mobilde sıkıntı çıkıyor sanırım, bilgisayardan denediniz mi?

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(07/05/2020, Saat: 12:01)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mobilde sıkıntı çıkıyor sanırım, bilgisayardan denediniz mi?

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet komşum gece bilgisayardan da denedim aynısıydı şimdi bir yine deneyeceğim,sistemlerinde mi sorun var acaba

(07/05/2020, Saat: 12:36)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet komşum gece bilgisayardan da denedim aynısıydı şimdi bir yine deneyeceğim,sistemlerinde mi sorun var acaba

Sorunu Zebramo destek bölümüne ilettim. Çözüm olarak uygulamayı sildikten sonra yeniden yüklemenizi öneriyorlar.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(07/05/2020, Saat: 02:35)FurkanB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular sağolun varolun fakat örneğin mwf ile ilgili soru soranı en baştan sabun nasıl köpürtülür konusuna mı yönlendiriyorsunuz yoksa mwf su sever mi diyorsunuz? Söz konusu sabunun farklıkları olabilir, tüyoları olabilir onu sordum. Deneyimli derken yanlış anlaşılmış olabilirim osman beyin yaptığı sabunu kastetmiştim.

Komşum anlatımınızdan yola çıkarak biraz daha teknik/pratik bilginin sizin için faydalı olacağını düşündüm. Sabun özelinde de elbette her zaman konuşuruz ki bu sabun özelinde de Osman bey bilgi vermiş. Yavaş yavaş sulandırın, suyunu dikkatli verin zira suyu alıyor ancak fazla aldığını görsel olarak farkettirmeden zayıf köpük oluşturuyor.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Don yağlı olanı çok sevdiğim. Ayrıca bitkisel olan nasıl diye merak ediyordum, bugün traş olma fırsatım oldu.gayet başarılı,tahrişsiz traş deneyimi yaşadım.kullandığım jilet ve makine kombinasyonuda buna etkisi olduğu yadsınamaz.elinize sağlık bu sabunlaqr dışında diğer sabunlara elim gitmez oldu Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP Creator 232 101,043 22/08/2023, Saat: 22:36
Son Yorum: Men-Sup
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 34,160 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 17,943 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 28,888 22/04/2021, Saat: 22:20
Son Yorum: Creator
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 16,066 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
Wink Wholly Kaw - Post Shave Kralı dikdik_s 58 27,566 23/10/2020, Saat: 01:10
Son Yorum: gidakontrol
  Derby Premium Sabun V4Vamık 8 3,273 13/10/2020, Saat: 20:57
Son Yorum: marv
  Osma Shaving Soap bossyje 20 24,623 18/06/2020, Saat: 23:52
Son Yorum: dikdik_s
  OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 59 23,417 28/05/2020, Saat: 19:26
Son Yorum: İsmetaltan
  OSS-MAN EMERAUDE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 14 7,941 28/05/2020, Saat: 09:32
Son Yorum: Creator

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: