ToptanTr.com
(25/03/2020, Saat: 17:09)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gilette premium mu yoksa silver blue mu keskin?

Premium dan kastınız platinum ise silver blue daha keskin.
(25/03/2020, Saat: 16:24)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar önce satıcı firma ve ürün ayırımını doğru yapmalıyız. Enkay(toptantr) sorunlu bir firma değildir. Sattığı ürünün tamamen orijinal olup olmadığını onlarda bilemez , çünkü kıyas yapılacak muadili yok. Gillette ile anlaşmaları olduğunu sanmıyorum,P&G ye sordum, ithal etmemişler.

Sadece silver blue yi inceleme fırsatım oldu ,bizdeki ile yan yana koydum, jilet üzerindeki mürekkep dağılmıştı , içime sinmedi , almadım.

İnşallah paralel ithalat ile bir şekilde elde edilmiştir ve orijinaldir de jilete servet ödemeyiz Smile

Bence bu soze kulak verin, şansınızı diğerlerin de deneyin derim ben.
(25/03/2020, Saat: 17:33)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım forumdaki konuşmalardan sonra sitenin hit sayısı arttı. Onlarda klasik tıraş ürünlerini ana sayfaya koymuşlar.

Bana en çok uyan jilet mavi astra. Ben riske girip sipariş veririm. Ancak daha önce gillette‘ in ürünlerini kullanmadım. Sizce aşağıdakilerden hangisini veya hangilerini almalıyım?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Komşum 1- platinum ve silver blue, alete göre değişiyor 2- nacet derim ben
(25/03/2020, Saat: 17:48)seydibaba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Premium dan kastınız platinum ise silver blue daha keskin.

Aynen komşum platinum demek istemiştim.
Bura baya haraketlenecek anlaşılan
Alım yapanların teslimatları gelsin.Bizde alacağımız ürünlerin siparişini geçelim.Sabırsızlıkla bekliyoruz.
Son durum:

SFfZVn.jpg
(25/03/2020, Saat: 14:27)byalın Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz önce müşteri hizmetlerinden vermiş olduğum sipariş için aradılar ve bugün kargoya verileceğini söylediler. Aradıkları telefon numarasından her zaman arayabileceğimi ilettiler.
Acaba kargoları çıkarttılar mı komşum?
(25/03/2020, Saat: 20:46)Dr.TomFord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Acaba kargoları çıkarttılar mı komşum?

Henüz çıkarmadılar komşum. Bugün konuştum. 3 iş günü dediler. Muhtemel yarın çıkar. Kargo çıkınca mail ve SMS geleceğini ilettiler.
Bana da 3 iş günü dediler. Bekleyelim bakalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: