ToptanTr.com
Bugün aradılar beni. Siteden nasıl haberdar olduğumu sordular. Geltir üzerinden öğrendiğimi söyledim. Arayan kişi de forumdan haberdardı. Kendisine Gillette fiyatların uygun olduğunu, orjinalliği konusunda şüpheli olduğumu hatta çoğu arkadaşın bundan dolayı sipariş vermediğini söyledim. Karşıdaki, ürünlerin orijinal olduğunu herhangi bir sorun yaşanmayacağını söyledi ben de inşallah dedim Smile Salgın nedeniyle kargo süresinin uzayacağını da iletti. Benimle iletişime geçmeleri şüphelerimi az da olsa azalttı ama kargo gelmeden de emin olamam.
yaşam bir zevktir
Son durum:

Az önce gelen mail:

jxNFXY.jpg
Az önce dünkü siparişim üzerine toptantr aradı. Adımızı geltir’den mi duydunuz diye sordular

Sattıkları diğer ürünlerden bahsedip salı günleri indirim yaptıklarından bahsettiler. Aradıkları numaradan arayıp ulaşabilirmişim. Şimdiye kadar güzel. Ürünler geldiğinde tekrar yazacağım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sonu 0147 olan bir numaradan mı aradılar?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(26/03/2020, Saat: 17:49)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonu 0147 olan bir numaradan mı aradılar?

Hayır komşum, 530’lu bir cep numarasıydı.

24 Mart tarihinde verdiğim sipariş bugün kargoya verildi. Kargo gelince bilgi vereceğim.
(26/03/2020, Saat: 17:50)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayır komşum, 530’lu bir cep numarasıydı.

O zaman, 8923 müSmile

(26/03/2020, Saat: 17:58)byalın Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 24 Mart tarihinde verdiğim sipariş bugün kargoya verildi. Kargo gelince bilgi vereceğim.

Elinize ulaşınca ve kullanınca haber bekliyoruz komşum
(26/03/2020, Saat: 18:01)dipcikgibi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize ulaşınca ve  kullanınca haber bekliyoruz komşum

Komşum,yarın ulaşırsa Pazar günü ulaşmaz ise ancak salı günü performans bilgilerini iletirim.
Bi kartela silverblue aldım, yüzümüz bayram etsin Smile inşallah orijinaldir

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: