ToptanTr.com
(26/03/2020, Saat: 17:39)vintage Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün aradılar beni. Siteden nasıl haberdar olduğumu sordular. Geltir üzerinden öğrendiğimi söyledim. Arayan kişi de forumdan haberdardı. Kendisine Gillette fiyatların uygun olduğunu, orjinalliği konusunda şüpheli olduğumu hatta çoğu arkadaşın bundan dolayı sipariş vermediğini söyledim. Karşıdaki, ürünlerin orijinal olduğunu herhangi bir sorun yaşanmayacağını söyledi ben de inşallah dedim Smile Salgın nedeniyle kargo süresinin uzayacağını da iletti. Benimle iletişime geçmeleri şüphelerimi az da olsa azalttı ama kargo gelmeden de emin olamam.

Zaten bizi vuranlar hep en yakinlarimiz degil mi Big Grin

Saka bir yana umarim urunlerde orjinaldir de yeni bir alisveris kapimiz olur.
Ben sadece eldiven ve dezenfektan için girmiştim. Çıkışta kendimi 2 Derby krem + 100 Gillette Silver + 100 Gillette Platinum kucağımda (sepetimde) buluverdim Smile

Şimdilik isyeri yerine eve gelen kargolara hanım birşey demedi ama böyle gitmez herhalde, acısı çıkar.

~SB
Alısveris yapan arkadaslar. Sepetinize su urunu de eklemenizi oneririm kullanırsınız.

https://www.toptantr.com/tr/finn-deri-te...ugu-250-ml
Tişikkirlir Sipirmin.
Ben bugun ebayden 100lu silver blue aldim:
Vergisiz Fiyati $13. Kargosu dahil. Ebay de $1.5 komisyon aliyor saticidan.
Vergisiz fiyatlari yakin Turkiye'dekiyle.

https://www.ebay.com/itm/Gillette-Silver...2749.l2649
Iz6su.jpg

qD1J.jpg

LPcZR.jpg

Ürünler geldi komşularım. Orjinal diye düşünüyorum ayrıca faturasıda var.Pazar gunu traş olunca bilgi vereceğim.
İyi günlerde kullanın komşum
(27/03/2020, Saat: 11:04)byalın Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürünler geldi komşularım. Orjinal diye düşünüyorum ayrıca faturasıda var.Pazar gunu traş olunca bilgi vereceğim.
Herhangi bir yerinde üretim tarihi yazıyor mu?
2017 olarak bir tarih var
Hayırlı olsun. Sizin siparişinizle benim siparişim arasında sadece 110 sipariş var ve bugün 3.gün. Merakla bekliyorum “yoğunluk”tan yapılamayan “tırlar dolusu” kargomun bugün kargo yapılmasını. Yoksa çok eğlenicüüüüüük çok..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
Bunlar yeni paket tasarımı olanlar. Bazı jiletlerde yeni tasarım ile karakteri de değişiyor sanki jiletin. Eski tasarım olandan var ise elinizde performansını karşılaştırmanız bu konuyu aydınlatabilir.
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: