ToptanTr.com
Geçen yaz amazon.com'dan safetyrazorplace adlı satıcıdan aldığım ürün bu. Fotoğraflarda farklı olduğu görünüyor. Orijinalliğini anlamak için kullanmak gerekiyor muhakkak. Ben de nacet siparişi verdim. Gelsin deneyeceğim. Duruma göre silver blue siparişi de verebilirim. Ama eskiden aldığımız ürüne göre bu yeni ürün farklı görünüyor. 02452ee01079e560ee3c971525bafe70.jpg3899775b92cc4c9b80fed52cf905c53b.jpga7cda23ccc6229b975730611b763d498.jpg
Merhabalar, badger&blade sitesinde soyle bir paylasim buldum. Uzerine dusunen komsularima belki fikir verebilir

z5cOUU.jpg
(27/03/2020, Saat: 11:04)byalın Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Iz6su.jpg

qD1J.jpg

LPcZR.jpg

Ürünler geldi komşularım. Orjinal diye düşünüyorum ayrıca faturasıda var.Pazar gunu traş olunca bilgi vereceğim.

hayırlı olsun
İyi günlerde kullanın umarım orjinaldirler. Benim mi gözüm yanılıyor bilemedim fakat kesici kısımları sizce de bir silver blue'ye göre biraz dalgalı görünmüyor mu?
Az önce beni de aradılar, geltirden mi duydunuz diye sordular, evet dedim. Davet ettim geltire bakalım

"At last! My arm is complete again!"
(Told while holding a straight razor)
...
"I can guarantee the closest shave you'll ever know"
Sweeney Todd
Davet etmenize gerek yok zaten takip ediyor arkadaş forumu. Bende yazışmaları mevcut. Kafamın almadığı tek şey insan firmasını nasıl savunmaz burada kaç gündür o kadar yorum yapılıyor ne kargo hakkında bilgi verme ne de gelen ürünle ilgili memnuniyet paylaşımı isteme var. Sessizce takip ediyor sadece. Bu arada ben de sessizce bekliyorum kargomu aynı şekilde..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
(27/03/2020, Saat: 13:13)Ricochet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günlerde kullanın umarım orjinaldirler. Benim mi gözüm yanılıyor bilemedim fakat kesici kısımları sizce de bir silver blue'ye göre biraz dalgalı görünmüyor mu?

Az önce tekrar kontrol ettim. Bir dalgalanma yok. Olmadı bu akşam bir tras olayım biraz sakal uzasın istemiştim. Gece bilgileri aktarırım
Abiler bu GSB jilet ise bu da pejo 206.

49704098222_cb5923da44_c.jpg

Simdi bazen tedarikciler bizim kadar bilgi sahibi olmayabiliyor. Burada firmayı tenzih ederim sahte urun demiyorum belki atıyorum hindistan arabistan fabrikası uretimidir vs. detayını bilemem. Ama benim kullandıgım GSB bu degil en azından onu soyleyebilirim.

Uygun fiyata alalım hepimiz isteriz ama, uyguna gillette le tıras olacaz diye paspasla adam oldurdum durumuna da dusmeyelim. Smile
Tişikkirlir Sipirmin.
Deneyip göreceğiz. Bu jileti belki bu firma daha pahalıya satsa belki kimse tepki gostermeyecekti. Forumda alışveriş yapan diğer arkadaşlarda denesin yorumlarını gorelim. Jiletin uzerindeki izler yapışkan izleri perma Sharp lardakine benziyor.
(27/03/2020, Saat: 12:12)Dumanus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar, badger&blade sitesinde soyle bir paylasim buldum. Uzerine dusunen komsularima belki fikir verebilir

Bu eski tasarım olanın sahte ve gerçek karşılaştırması hocam. Konu yeni baskılı olana döndü galiba.

(27/03/2020, Saat: 13:51)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abiler bu GSB jilet ise bu da pejo 206.

Simdi bazen tedarikciler bizim kadar bilgi sahibi olmayabiliyor. Burada firmayı tenzih ederim sahte urun demiyorum belki atıyorum hindistan arabistan fabrikası uretimidir vs. detayını bilemem. Ama benim kullandıgım GSB bu degil en azından onu soyleyebilirim.

Uygun fiyata alalım hepimiz isteriz ama, uyguna gillette le tıras olacaz diye paspasla adam oldurdum durumuna da dusmeyelim. Smile

Konu reddit de tartışılmış ama bir yere bağlanmış mı ben göremedim.

https://www.reddit.com/r/wicked_edge/com...s_view_all
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: