ToptanTr.com
sayfanin sol üst tarafında #artıkbiliyorsunuz diye bi hashtag var acaba bize mi gönderme yapmışlar
eğer öyleyse bizde #eskifiyatlariistiyoruz diyelim
Kesinlikle. Mesele zammın miktarı değil. Talep var, nasıl olsa alacak kişileri bulduk, bunlar piyasadan ucuz diye bu ürünü alacaklar o zaman zam yapalım düşüncesi. Elinde x fiyat belirleyip bu fiyattan koliler ile satışa sunduğun ürüne talep olunca fiyat arttırmak. "Bizim alış fiyatımız arttı" deniyor, iki günde mi arttı alış fiyatınız?
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
Her ne olursa olsun buradan önceki tedarikçilerimizdeki fiyatlara göre hala bedava 4 5 kutu jilet fiyatına kartela satıyorlar.
Tıraş aleti  
(01/04/2020, Saat: 04:11)Gungordum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her ne olursa olsun buradan önceki tedarikçilerimizdeki fiyatlara göre hala bedava 4 5 kutu jilet fiyatına kartela satıyorlar.

Komşum yine de bedava demeyelim okuyorlar Big Grin para veriyoruz . Eskiler bu fiyatlara inemez artık ama bunlar ilk seri uygundu ikinci seri 100 liraya geldi derse kalırız öyle xd
Hele bir de feather, kai, 7 oclock sarı ve siyahla Gillette Rubie gibi efsaneleri getirirlerse bu fiyatlara yakın fiyat aralığında, ortalığı yakıp yıkıp geçerler. İstemezükçülerden başlar stok yapmalar Smile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
+1
(01/04/2020, Saat: 08:59)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hele bir de feather, kai, 7 oclock sarı ve siyahla Gillette Rubie gibi efsaneleri getirirlerse bu fiyatlara yakın fiyat aralığında, ortalığı yakıp yıkıp geçerler. İstemezükçülerden başlar stok yapmalar Smile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
baya bir jilet var burdan alıp jubi yaparım artık. Fiyatlara kızmaya gerek yok ticaret sonuçta
Ne yazık ki "bu fiyata bu ürün olamaz, kesin sahtedir" diyerek dolaylı yoldan fiyat yükseltme baskısını biz yapıyoruz.

Fiyatın düşük olmasının sebebi farklı tedarik kanalları olabilir, bunu bize açıklamak istemiyorlar anladığım kadarıyla (açıklamak zorunda değillerdir herhalde).

Umarım sahte önyargısını yıkmak adına fiyatları daha da yükseltmezler.
(01/04/2020, Saat: 10:19)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne yazık ki "bu fiyata bu ürün olamaz, kesin sahtedir" diyerek dolaylı yoldan fiyat yükseltme baskısını biz yapıyoruz.

Fiyatın düşük olmasının sebebi farklı tedarik kanalları olabilir, bunu bize açıklamak istemiyorlar anladığım kadarıyla (açıklamak zorunda değillerdir herhalde).

Umarım sahte önyargısını yıkmak adına fiyatları daha da yükseltmezler.

benim endişem ve temennim de bu yönde komşum
Doğru kitleyi bulduk diyerek fiyat artırdılar ise bu fırsatçılıktır. Fırsatçı bir kazanır iki kazanır ama müşteri gereken cevabı mutlaka verir. Her yeni ürün alan komşumuz firmaya da fiyatların neden arttığını sorarsa, fırsatçılık yapılıyorsa eğer bunun hiç etik olmadığı uygun bir dille üzeri biraz kapalı belirtilirse güzel olur diye düşünüyorum. Firma fiyatları aynı düzeyde tutarsa, samimiyetine güvenirsek neden buranın da daimi müşterisi olmayalım. Sırf geleneksel tıraş ürünleri değil. Bebek bezi, tuvalet kağıdı, deterjanlar bir çok ürün de fiyatları güzel. Bunların da alıcısı olabiliriz. Kaç defa alacağım bir ürün N11'de vb. siteler de biraz daha ekonomik iken sırf destek olsun diye hepimizin bildiği geleneksel tıraş ürünleri satan iki tedarikçimizden daha pahalıya aldım. Bunların göz önünde bulundurulması gerekir diye düşünüyorum. Bende firmadan GP, 7 o'cldck yeşil, Nacet aldım bu arada. Smile

Bu firmanın forumu okuduğunu hepimiz artık biliyoruz. Bu mesajı da görürlerse eğer bu yazılanları gözardı etmezler umarım. Bu vesileyle hem onlar kazanır hemde biz.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: